Etude House

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yngsu, Módosítva: 2014. október 26.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gazdagabb krém mint a sima társa.

Kiszerelés: 60 ml

Az Etude House Moistfull Collagen termékek használatának sorrendje: First Essence - Facial Freshener - Essence - Eye Cream - Emulsion - Cream/Collagen Enriched Cream

pakbak

2018. július 20.

Nekem a szemkrém van meg, azt viszont nagyon szeretem. Hihetetlenül könnyű textúrája van, ha alvás előtt is kenem fel, sem hagy semmit maga után, nagyon gyorsan beszívódik és feltölto a mikroráncaimat. Az illata is nagyon kellemes és enyhe. Én Koreában vettem (btw 2 hónapja) , így nagyon megérte, online rendeléssel viszont nem tudom. De mivel nagyon kevés is elég belőle, ezért sokáig ki fog tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

bartazsuzsanna

2018. április 13.

Jó kis krém, de nekem egyértelműen a téli hideg időszakra való. Kifejezetten nehéz, sűrű állagú, kicsit nehezen szívódik fel, de ha éjszakára kenek fel mint maszk, akkor reggelre pihe-puha babapopsi lesz a bőröm. :) Szeretem, de a tavaszi-nyári hónapokra már a Purito egyik hidratálóját használom inkább. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

krizsaneniko

2015. augusztus 23.

Mintát kaptam belőle. 2 alkalomra volt elég, de nagyon puha lett tőle az arcom. Sajnos elég drága teljes kiszerelésben. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Collagen, Glycerin, Butylene Glycol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.