Etude House

Ár:   $15.60   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2017. május 9.

Ár:   $15.60
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

A kollagén és baobab vízzel dúsított tonik segít arcmosás után az elvesztett nedvességtartalom visszaszerzésében, így jól hidratált érzetű, egészségesen ragyogó, ruganyos bőrt hagy.

Ár: 700 Ft , Eladó: Szabincsepp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel/posta/foxpost
elike

2018. szeptember 28.

Egy kisebb minta kipróbálása után vettem meg a teljes kiszerelést. Ritka, de amit leír az ismertetőben, azt maradéktalanul megteszi - finoman hidratálja a bőrt, felfrissíti, puhítja, előkészíti a többi készítmény befogadására.
A folyadék a víznél egy fokkal sűrűbb, kellemes illatú. Reggel és este használom tisztítás vagy tisztítás/hámlasztás után. Pár cseppet teszek az ujjaimra és belepaskolom az arcbőrbe. Eleinte vattakorongot használtam, de úgy láttam, hogy sok marad a vattában és ujjakkal is remekül fel tudom vinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

zorka1

2018. március 7.

Egy minta szettben vettem. Nekem nagyon bejött, teljesen más, mint az itthon kapható tonikok, nem alkoholos, nem csíp, kellemes az illata, kicsit géles állagú, nagyon jó érzés felvinni az arcomra. Igazi kis frissítő. Különös hatását nem éreztem, ahhoz kicsi volt a minta, összehasonlítási alapom a többi koreai tonerrel sincs, mert most először használok ilyet, így elsőre viszont nagyon megnyerő. Egyelőre próbálkozom a koreai kozmetikumokkal, ha nem találok jobbat, újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 7.

Hidratálók: Hydrolyzed Collagen, Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Phytantriol

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Phytantriol h I al 2 2