Etude House

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yngsu, Módosítva: 2014. október 26.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Mélyen hidratáló szérum.

Kiszerelés: 100 ml

Az Etude House Moistfull Collagen termékek használatának sorrendje: First Essence - Facial Freshener - Essence - Eye Cream - Emulsion - Cream/Collagen Enriched Cream

Zsaninna

2018. március 20.

Egy nagy csomag mintát rendeltem ebből a termékből. Elsőre nekem nagyon zavaró volt a sok illatanyag benne, ami bár szerencsére hamar elillan, de azért elég erős és érződik az alkohol is benne. Emiatt aggódtam, hogy nem fogja szeretni a bőröm, de szerencsére nem "pattogott" ki az arcom tőle. Állagra nagyon könnyed, nem hagy furcsa érzést a bőrön, krémek alá jó terméknek tartom, bár pont ezért fájó nekem benne a parfüm, ezért vonom a két pontot. Magában sem tartom rossznak, volt, hogy csak ezt használtam egész nap és kellően hidratáltnak éreztem a bőröm, bár hosszútávon szerintem ez kevés lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

elfi777

2017. június 16.

A teljes sorit megvettem kitben, de nem ájultam el, ebből viszont külön is vásároltam 10 tasit. Mert már próbáltam korábban, és bizony megszerettem. Ha a legkönnyebb krémem sem esik jól, őt kenem fel, és megyek dolgomra. Nem zseniális, de megbízható, könnyed, jó termék, négy és felet adnék, de kapja az ötöst, annyival jobb, mint a sorozata többi része.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

kimsowon95

2016. augusztus 6.

A krém alá használom sorrendben és szeretem. Fokozza a krém hatását. De egymagában is jó termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Hidratálók: Hydrolyzed Collagen, Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.