Etude House

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. július 9.

Kategória:   Kézkrémek

Az Etude House tavaszi kollekciós kézkrémei

Rich Butter (képen) , Rich Collagen, Rich Vitamine, Rich Water, Rich Sugar, Rich Cotton fajtákban vásárolható meg.

Kiszerelés: 25 ml

Funnyface

2016. október 29.

Karácsonyra rendeltem egy hatos dobozzal a család női tagjainak, és nekem is maradt belőle. A dobozban mind a hat változat benne volt. A rich sugar-t használtam el. Könnyű krém, gyorsan, zsíros vagy ragacsos érzés nlkül szívódik be a bőrömbe. Egészen jól hidratál, sokkal kevesebb is elég belőle, mint más krémekből. Kevésnek tűnik, de tovább tartott mint más 30 ml-s kézkrém. A kezeimen nagyon száraz a bőröm, krém legyen a talpán, ami valami változást tud hozni. Ez egészen tartósan hidratál, nemcsak a következő kézmosásig. Azóta nagymamám és anyóson már egy-egy csomaggal kaptak, annyira tetszett nekik. Azt hiszem limitált kiadás volt, és mintha már nem gyártanák :( Most még sok kézkrémem van, amit szeretnék elhasználni, de utána hajtóvadászatra indulok a neten ezután a kézkrém után. Bízom benne, hogy ugyan ezt/eket a formulát/lákat más csomagolásban újra kidobják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 29.

YouGotNoJams

2015. november 15.

A Rich Collagen tulajdonosa vagyok.Az illata nagyon jó,nagyszerűen hidratál, nincs zsíros hatása, a kezem hamar beszívja a krémet.Legszívesebben csak ezt használnám, de gyorsan elfogyna, így felváltva használom mással.Én ötöst adok rá :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

candus

2014. december 10.

Kettőt rendeltem, a Rich Collagen és Rich Water verziót. Nagyon szeretem őket, kellemes az illatuk, könnyen felszívódnak és kézmosás után sem kell újrakennem a kezeim. A kis mérete miatt könnyű hordozni. Ebay-ről rendeltem, kb. 2 hét alatt meg is érkezett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 10.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.