Etude House

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yngsu, Módosítva: 2018. július 25.

Ez a párnás BB krém egész napos ragyogó és hidratált bőrt eredményez. Többfunkciós: világosít, ránc-csökkentő, szabályozza a faggyútermelést és tökéletes fedést biztosít.
SPF50+/PA+++

Használata: a speciális applikátorral kell megnyomni a szivacsot, ami fel van töltve BB krémmel. Egyenletesen, finoman a bőrbe ütögetve kell felvinni. Ha kifogyott, nem szükséges újra megvenni az egész dobozt, külön megvehető csak a szivacs és az applikátor is.

3 árnyalatban kapható:

• Light Beige #N02
  • Natural Beige #W13
  • Honey Beige #W24

umpalumpa

2016. október 31.

Mikor megjelentek ezek a párnás alapozók azt mondtam blee, milyen már, hogy tapizni kell azt az izét és a bacik milyen hamar vernek tanyát benne? :) Aztán a koreaiak egyre jobban kezdtek tetszeni. Az áruk kibírható, sokféle finish-sel kapható és az általában 15 ml hamar elfogy (mielőtt bepunnyadna). Elkezdtem nézegetni a koreai sminkes videókat és elvesztem.
Azt hittem a legsötétebb szín jó lesz ebből, de sajnos elég világos. Bár koreai mércével asszem pont jó, mert ők így szeretik. A gyöngyházas fénye nagyon tetszik annak ellenére, hogy zsíros a t-vonalam. Ilyenkor tél felé közeledve már nem annyira olajos és ez az alapozó vissza is fogja kicsit. Nyáron nem lenne már jó. Inkább színkiegyenlítő hatása van, de második réteggel lehet némi fedést is elérni. A szemem alá kenve, hiába hidratálok alá alaposan, összegyűrődik. Ide inkább mást, korrektort használok. Nagyobb patikra is kell korrektor. Kb. 4-5 órát bír úgy, hogy még szép marad. Gyorsan és egyenletesen lehet a kis applikátorral dolgozni. Az orromon kimarad néhány kis kráter, de itt ecsettel rásegítek.
Ha ezzel sminkelek kell egy kicsit kontúrozni, vagy bronzosítóval "felmelegíteni" az arcot, mert különben gésás a képem. Remélem még fakulok a tél folyamán és akkor majd jobban összeillik a bőröm színével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 31.

anna09

2016. szeptember 10.

Én a rózsaszínt vettem meg mivel barátnőm bevallása szerint a zöld még az ő falfehér bőrének is túl világos volt. Szeretem a fehérítő hatást mindenben, illetve hogy kompakt és könnyű használni. bb-vel együtt (meg ezer micsodával) használom és ad egy egészségesen hidratált hatást a bőrnek, sok hibát elfed (bár a pattanásokra szerintem nem jó, igaz nekem nem igazán van) és nem zsírosít, inkább "nedvesít" , furcsa leírni, inkább csak használattal érthető meg. AZ illatát imádom, bár ez semmit nem ér tudom, de annyira jó ^^ Az etude online boltjából rendelhető, néha ingyen postával is! Drága de később elég az utántöltőt megvenni és hát valljuk be egy jobb alapozó talán ennél is drágább. Igyekszem spórolni vele, bár az előző drága bb-m is majd egy évig spórolgattam. Lehet vele nem fogok sokáig!

*update: Nagyon gyorsan kiszárad a szivacs, de megfordítva akad még benne bőven és után a is mindig van rajta még egy fordításnyi, mert az alsóbb rétegbe lenyomja a krémet :D Jól lehet rétegezni és szebb bőrképet ad, bár nem tökéletest.
*új update: hosszabb idő után bölcsebb lettem és szerintem ennél jobb cushiont is lehet venni. A tokot megtartva itthon kikevertem magamnak különböző cuccokból és hasonló lett mint ez, szóval nem biztos, hgoy megéri az árát, főleg amilyen hamar elfogyott nekem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

bomx

2016. június 9.

A szín miatt kap tőlem négyet és nem kevesebbet. Nagyon passzol az arcomhoz, kiválóan elfedi, amit el kell fednie.
A formula szerintem nem olyan jó. Nem néz ki egyenletesen, bármit is csinálok vele, egyik helyen száraz, másik helyen fényes, és semmi összefüggés nincs a bőröm állapota és ennek az egyenletessége közt... Ja és néhány óra után alig marad a fejemen belőle bármi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

XiaMengTing

2015. szeptember 21.

Nekem a legvilágosabb árnyalat van meg, frissen felkenve kicsit még ez is sötétnek tűnik, de aztán nagyon szépen idomul az arcom színéhez. Nagyon szép, természetes végeredményt lehet vele elérni. A fedése közepes, ha van valami problémája a bőrömnek, akkor azért kell a korrektor. Viszonylag tartós is, szépen eltünteti a pórusaimat is, nem ül meg bennük. Örök problémám, hogy minden egyes alapozóm, BB krémem hamar átfénylik, sajnos ez sem bírja túl sokáig. Emiatt nem vonok le pontot, de olyan jó lenne már olyan terméket találni, ami legalább néhány órára lemattítja az arcom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

darkoadrienn

2015. június 25.

Nekem a W24 Honey Beige van meg, ez a legsötétebb árnyalat. Meleg fényben pont jónak tűnik, de úgy vettem észre, természetes fénynél kicsit világosabbnak hat, illetve picit rózsaszínesíti a sárgás alaptónusú bőrömet. Ettől eltekintve csak pozitívumokat tudok elmondani róla (és igazából ez sem a krém hibája, egyszerűen csak nem passzol tökéletesen a bőrszínemhez). Nagyon vékony rétegben fel lehet vinni, mégis szuperül kiegyenlíti a bőröm egyenetlenségeit. Nem is igazán a fedése a szuper, hanem az, hogy a pirosságot és az egyenetlenségeket olyan jól tónusba hozza. Sötét karikáim vannak a szemeim alatt, de ha nem vágyom puccos sminkre, bőven elég rá ez is... bár azt észrevettem, hogy talán picit csípi a szemem, ha véletlenül beledörzsölöm. Alapvetően zsíros/vegyes bőröm van, de nem okoz gondot a dewy finish, egyszerűen olyan, mintha nem lenne a bőrömön semmi, szépen ragyog. A kritikus helyekre azért teszek mattító púdert, de máshol meghagyom ezt az üde fényt. Ja, és rendkívül gyorsan lehet vele dolgozni! Ez óriási előnyt jelent nálam. Csak azt sajnálom, hogy viszonylag hamar elfogy, bár ha jó erősen passzírozom a párnácskát még jövöget belőle. Mindent egybe vetve szerintem szuper kis termék, sajnálom, hogy a színe nekem nem jó. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 25.

AngieBird

2015. március 29.

Én is csak jókat tudok elmondani.
A mindennapos "rohangálós" BB-krémem, olyan egyszerű és gyors használni, hogy ha éppen valamilyen alkalomra másik BB-t vagy mondjuk alapozót kell felvinnem, szabályosan időpazarlásnak érzem az eldolgozással eltöltött időt. A fedése azért nem egy alapozóé (nyilván), olyan közepes szerintem, korrektor mindenképpen kell fölé a karikákhoz, vagy pöttyökhöz, de BB-krémhez (és cushion-höz) képest szerintem elképesztően jó.
Amit a legjobban szeretek benne, hogy hidratál, egyáltalán nem néz ki sivatagnak a fejem, pedig legalább annyira száraz tud lenni a bőröm. "Dewy" finishű, tehát olyan természetesen fényes (én ezt szeretem), de púderrel is szépen viselkedik, mattítható.
A legvilágosabb "Light Beige" árnyalat van meg, ami tökéletes olyan hipóreklámoknak, mint én. :)
5+, mindig nézegetem a többi cushion-t, de végül mindig maradok az utántöltőnél, mert annyira bevált ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

Én is csak jókat tudok elmondani.

Moszatka

2015. március 20.

N02 light beige árnyalatban van meg, nagyon szeretem. Bár a szemem alatti karikákat nem fedi el és oda szükséges a korrektor, minden más egyenetlenséggel megbirkózik, és természetesnek hat a bőrön. Nagyon kevés is elég belőle, mégis egész nap kitart, nem fényesedik át. A használata egyszerű és kényelmes, ráadásul ha kifogy elég az utántöltőt megvásárolni. Maximálisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 20.

olin

2014. június 23.

Úúúú, mekkora Holy Grail. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
A fedése tökéletes, pedig csak minimális terméket vesz fel az applikátor. Igény szerint építhető, de már egy vékony réteg elfedi a pirosságot, egyenetlenségeket és nagyon hamvas bőrt eredményez - a hatás pedig egész nap kitart. Bár én légkondis helyen dolgozom, de a reggeli-délutáni izzasztó meleget nagyon jól bírta. Kopott kicsit, de nagyon szép volt még este is az arcom a használatakor.
Bár úgy tűnik, de egyáltalán nem macerás a felvitele, és a végeredmény mondhatni 100%-ban természetes.
Egy kis gondom van vele: míg reggel szépen elfedi a karikákat, estére már hajlamos a szem ráncaiban megülni. :(
De sebaj, imádom, és a gazdaságossága (utántöltő is elérhető) csak fokozza a rajongásom - ha valami megérdemli az 5 csillagot, ez az!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 23.

Úúúú, mekkora Holy Grail. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag