Etude House

Ár:   $10 és $15   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. május 4.

Ár:   $10 és $15
Kiszerelés:   30 ml és 60 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló krém, mely fehérje gáttal erősíti a bőr ellenállását, továbbá kiegyensúlyozza az olaj- és vízháztartást, így hidratált és rugalmas bőrt eredményez. 93%-ban természetes összetevőket tartalmaz, köztük Panthensoside™-ot (panthenol + madecassoside).

Az érzékeny bőr számára biztonságos, hipoallergén formula, mely nem komedogén, és mentes a következőktől: állati eredetű összetevők, ásványi olaj, pigmentek, szintetikus illatanyag, polyacrylamide, szilikon, imidazolidinyl urea, triethanolamine, PEG, parabén.

Zsaninna

2019. január 28.

Mintaként mertem megvenni, de huzamosabb ideje használom. Nehezebb krém, nem szívódik be pillanatok alatt, de 1-2 perc után, már tökéletes.A kombinált bőröm miatt inkább éjszakára szoktam bekenni vele az arcom és a nyakam, mert a T-vonalban nekem ez sok lenne napközben. Azonban éjszakára nagyon jó, reggelre mindig nagyon szép puha bőröm lesz tőle és nagyon tetszik, hogy nincs benne mindenféle illatanyag. Nem okoz semmilyen irritációt, nem pattog ki a bőröm tőle, kellemes érzést ad miután beszívta a bőröm. Bár úgy gondolom, hogy nyárra ez a krém sok lenne, bár ha valakinek nagyon száraz a bőre, el tudom képzelni, hogy nyáron is jó.

2019: A 60ml-s kiszerelésnek szerintem zseniális a kialakítása, egyszerűen beleszerettem ebbe a tubusba. Továbbra is használom és nem adnám semmiért. Láttam, hogy többen írták, hogy az emulzió után ez már sok és nem szívódik be a bőrbe. Ez nálam is így van, de én felváltva használom, estére csak ezt használom, és mivel zsírosodásra hajlamos a bőröm, ezért reggel csak az emulziót használom. Így sosem okoz nehéz érzetet az arcomon.
Azonban ha este beletapicskolom a bőrömbe, reggelre olyan szép sima, puha lesz, hogy valami szuper. Szerencsére nekem továbbra sem okoz semmilyen irritációt, nem lettem mitesszeres sem tőle, nekem teljesen must have darab :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

diadempigi

2019. január 6.

Nem okoz irritációt, de az emulsion után ez már sok nekem, nem szívja be a bőröm. Nagy kiszerelésben vettem, így sajnáltam volna kidobni, anyukámnak adtam. Anyum vízhiányos bőrére tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 6.

Dana1983

2018. augusztus 16.

Nagy reményeket fűztem ehhez a termékcsaládhoz, de hiába. A túlérzékeny borom piros lett ettől a krémtől és be se szívódik rendesen.
Akinek nem ilyen tré a bőre, annak jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Akinek nem ilyen tré a bőre, annak jó lehet.

BLili

2018. május 9.

Ahogy a toniknál és az emulziónál már írtam, ez a három termék csökkentette felére a rosaceámat. A másik két termék tökéletes, ennél az a negatívum, hogy nem szívódik be rendesen, pedig vízhiányos bőröm van, és marad egy erősen csillogó felület, valamint egy nagyon enyhe bőrpír közvetlenül a felkenés után keletkezik, de aztán az eltűnik. Április közepén kezdtem el használni, nem tudom, hogy télen se szívódna-e be. A nem-beszívódás miatt nem fogom újravenni, és két pontot is levonok, mivel nagyon zavaró, de ugyanakkor nagyon hálás vagyok a márkának az eredményért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

hajnalka39

2018. április 29.

Nem tudom melyik összetevőre lehetek allergiás,de kiütéses lettem tőle,és napokig égett az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 29.

cintialaura

2018. március 13.

Hidegebb időben esti krémnek vettem, arra tökéletesen beválik. Szelesebb időben mikor jobban kiszárad az arcom, még nappalra is elhasználom. Elsőre testes krémre számítottam, de egy szinte vizes állagút kaptam, és láss csodát mégis úgy hidratál hogy csak pillázok rajta. Reggelre nagyon puhi lesz tőle az arcom. ☺ Egyebet nem vettem észre hogy tudna, jó kis alapkrém, semmi illata nincs és nem okoz irritációt sem. 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

Nixie

2018. február 16.

Az itteni jó vélemények miatt mertem megvenni, és mert kicsi a kiszerelése. Nekem annyira nem jött be, szerintem elég nehéz krém, nehezen is szívódik be, valamint így télen száraz bőrön nem is túlzottan hidratál. Pár óra alatt újra kiszáradt a bőröm.

Próbának jó volt, de biztos nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

Próbának jó volt, de biztos nem fogom újravenni.

GNóri

2017. szeptember 20.

Most a hidegebb idő beköszöntével rá esett a választásom. Szuper kis basic krém, egyszerű, de szép összetevőkkel, igazából annyi a funkciója, hogy hidratáljon, és azt meg is teszi rendesen. Kicsit fényes tőle a bőr, de hamar beszívódik, sminkelni is jól lehet rá. Ezt a krémet egyébként megmutatnám a La Roche-Posay-nak és gyógyszertári barátainak, hogy ez az igazi érzékeny bőrre való krém, nem az ő parfümmel és szilikonnal telenyomott kencéik. Ami még pozitívum, hogy több kiszerelésben is kapható, és az ára is barátságos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Macsek23

2017. július 21.

Eddig nagyon tetszik. Hidratál véd, nem okoz irritációt. Kicsit nehezebb krém, nem szívódik be hamar, ezért inkább éjszakára ajánlom. Teljesen illatmentes! Nyáron nappal fényvédővel sok, főleg ilyen melegben.
A doboz tájékoztatóján az szerepel, hogy "Cica balm". Védőréteget képez a bőrön. A rutin utolsó lépéseként ajánlják.
Majd update...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 21.

Majd update...

Antioxidánsok: Madecassoside, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és felületi hártya képző segédanyag.