Etude House

Ár:   $10 és $15   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. május 4.

Ár:   $10 és $15
Kiszerelés:   30 ml és 60 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló krém, mely fehérje gáttal erősíti a bőr ellenállását, továbbá kiegyensúlyozza az olaj- és vízháztartást, így hidratált és rugalmas bőrt eredményez. 93%-ban természetes összetevőket tartalmaz, köztük Panthensoside™-ot (panthenol + madecassoside).

Az érzékeny bőr számára biztonságos, hipoallergén formula, mely nem komedogén, és mentes a következőktől: állati eredetű összetevők, ásványi olaj, pigmentek, szintetikus illatanyag, polyacrylamide, szilikon, imidazolidinyl urea, triethanolamine, PEG, parabén.

Etude House SoonJung 2x Barrier Intensive Cream (mini)
Ár: 900 Ft/db (+pk) , Eladó: selmeczireka
Állapot: Új, bontatlan termék, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy előre utalás után posta illetve Foxpost (a lenti leírás alapján), a kézbesítés költsége a vevőt terheli

Szonetta

2021. március 19.

Nagyon akartam szeretni, sok jót olvastam erről a hipoallergén vonalról, de nem ő az igazi. Hidratálónak vettem, utolsó lépésnek. Testes, zsírosabb krém, kombinált bőrön néha meg tud ülni (nem tudom, mitől függ ez, attól, hogy kenek-e mellé mást is, vagy attól, hogy annyira ki vagyok száradva, hogy jobban becuppantja az arcom). Időnként, mintha rontana a pattanásaimon és a pirosságon, máskor meg segít. Ma reggel speciel csíp, sima langyos vizes arclemosás után, szóval valószínűleg testápoló lesz belőle... A flakonja ötletes és az egész megjelenése nagyon ízléses.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

cattitude

2021. január 9.

végre egy arckrém, amiben se szilikon, se ásványi olaj, se parfüm nincs \o/ érdekes a tubusa, kis fejtörést okozott eleinte, hogy jön ki belőle a krém :) eléggé testes-olajos állaga van, de szépen beszívódik még az én bőrömön is. nappalra nem használom, csak estére. nincs illatosítva, de szerintem szuper ez a nyers krémillat. a bőröm másnapra puha és hidratált, ha ezt használom. egyelőre újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

hreka99

2019. november 11.

Sajnos nekem nem vált, egyszerűen az arcomon képtelen beszívódni, de száraz bőrűeknek tökéletes lehet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

Zsaninna

2019. január 28.

Mintaként mertem megvenni, de huzamosabb ideje használom. Nehezebb krém, nem szívódik be pillanatok alatt, de 1-2 perc után, már tökéletes.A kombinált bőröm miatt inkább éjszakára szoktam bekenni vele az arcom és a nyakam, mert a T-vonalban nekem ez sok lenne napközben. Azonban éjszakára nagyon jó, reggelre mindig nagyon szép puha bőröm lesz tőle és nagyon tetszik, hogy nincs benne mindenféle illatanyag. Nem okoz semmilyen irritációt, nem pattog ki a bőröm tőle, kellemes érzést ad miután beszívta a bőröm. Bár úgy gondolom, hogy nyárra ez a krém sok lenne, bár ha valakinek nagyon száraz a bőre, el tudom képzelni, hogy nyáron is jó.

2019: A 60ml-s kiszerelésnek szerintem zseniális a kialakítása, egyszerűen beleszerettem ebbe a tubusba. Továbbra is használom és nem adnám semmiért. Láttam, hogy többen írták, hogy az emulzió után ez már sok és nem szívódik be a bőrbe. Ez nálam is így van, de én felváltva használom, estére csak ezt használom, és mivel zsírosodásra hajlamos a bőröm, ezért reggel csak az emulziót használom. Így sosem okoz nehéz érzetet az arcomon.
Azonban ha este beletapicskolom a bőrömbe, reggelre olyan szép sima, puha lesz, hogy valami szuper. Szerencsére nekem továbbra sem okoz semmilyen irritációt, nem lettem mitesszeres sem tőle, nekem teljesen must have darab :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

diadempigi

2019. január 6.

Nem okoz irritációt, de az emulsion után ez már sok nekem, nem szívja be a bőröm. Nagy kiszerelésben vettem, így sajnáltam volna kidobni, anyukámnak adtam. Anyum vízhiányos bőrére tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 6.

Dana1983

2018. augusztus 16.

Nagy reményeket fűztem ehhez a termékcsaládhoz, de hiába. A túlérzékeny borom piros lett ettől a krémtől és be se szívódik rendesen.
Akinek nem ilyen tré a bőre, annak jó lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Akinek nem ilyen tré a bőre, annak jó lehet.

BLili

2018. május 9.

Ahogy a toniknál és az emulziónál már írtam, ez a három termék csökkentette felére a rosaceámat. A másik két termék tökéletes, ennél az a negatívum, hogy nem szívódik be rendesen, pedig vízhiányos bőröm van, és marad egy erősen csillogó felület, valamint egy nagyon enyhe bőrpír közvetlenül a felkenés után keletkezik, de aztán az eltűnik. Április közepén kezdtem el használni, nem tudom, hogy télen se szívódna-e be. A nem-beszívódás miatt nem fogom újravenni, és két pontot is levonok, mivel nagyon zavaró, de ugyanakkor nagyon hálás vagyok a márkának az eredményért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

hajnalka39

2018. április 29.

Nem tudom melyik összetevőre lehetek allergiás,de kiütéses lettem tőle,és napokig égett az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 29.

cintialaura

2018. március 13.

Hidegebb időben esti krémnek vettem, arra tökéletesen beválik. Szelesebb időben mikor jobban kiszárad az arcom, még nappalra is elhasználom. Elsőre testes krémre számítottam, de egy szinte vizes állagút kaptam, és láss csodát mégis úgy hidratál hogy csak pillázok rajta. Reggelre nagyon puhi lesz tőle az arcom. ☺ Egyebet nem vettem észre hogy tudna, jó kis alapkrém, semmi illata nincs és nem okoz irritációt sem. 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Nixie

2018. február 16.

Az itteni jó vélemények miatt mertem megvenni, és mert kicsi a kiszerelése. Nekem annyira nem jött be, szerintem elég nehéz krém, nehezen is szívódik be, valamint így télen száraz bőrön nem is túlzottan hidratál. Pár óra alatt újra kiszáradt a bőröm.

Próbának jó volt, de biztos nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

Próbának jó volt, de biztos nem fogom újravenni.

Antioxidánsok: Madecassoside, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és felületi hártya képző segédanyag.