Etude House

Ár:   $16   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Emiii, Módosítva: 2018. május 23.

Ár:   $16
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

SPF49 / PA++ fényvédő inorganikus UV-védelemmel, alacsony irritációjú formulával.

BLili

2020. február 16.

Talán az összes tulajdonságot magán viseli, ami miatt nem szeretjük a fizikai fényvédőket. Erősen fehér réteget hagy; folyamatosan érződik, hogy van rajtam valami; szárít; van szaga; nagyon ragad. Viszont jól véd. És nem kukacosodik. De ez így nem jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

abicicaaa

2019. november 26.

Ez nekem szornyu volt, bocsi lanyok. Rettento nehez krem, ha keveset hasznalok, akkor is erzem hogy rajtam van. Szo szerint bele ragad az alapozo, sminklemosasnal is erzem, hogy nem akar lejonni a krem az arcomrol. Zsirosit egy kemiai fenyvedohoz kepest, de ez a kisebbik baj. Felkenes utani par oraban egyebkent gyonyoru borfenye van.
Az alatt a 4 alkalom alatt amig viseltem nem okozott pattanasokat, de hosszu tavon siman elkepzelhetonek tartom, annyira nehez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 26.

BoBogika

2019. január 30.

Még nyár végén vásároltam. Úgy éreztem izzad alatta az arcom, nem volt komfortos viselni. Egyértelműen sok volt akkor. Még egy próbát tettem vele télen, de akkor meg pont, hogy kevésnek bizonyult. Hiába hidratáltam alá, mintha szárított volna. Ez sajnos egyértelműen nem az én fényvédőm. Úgy tűnik még keresgélnem kell a számomra megfelelő fizikai fényvédőt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

anna09

2018. október 5.

Miután Koreába jöttem és elhasználtam a régi arcra való napvédőm nagy részét, venni akartam egy másikat a hámlasztás miatt. Az Etude a go to választásom ha nem akarok sokat költeni ezért oda mentem be körbenézés nélkül és az eladó ezt ajánlotta. Mild-nak írják az erősségét, de ősszintén szólva a régim gyengébb volt, így nekem megfelel a védelme. Nagyon fehér krém, ami mondjuk engem nem zavar mert firssíti a bőr színét és utána el is tűnik a fehérség, viszont nem túlzottan zsíros (persze azért az). Elégedett vagyok vele ár érték arányban is, teszi amit kell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

Antioxidánsok: Madecassoside, Tocopherol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.