Best of Beauty 2019

Etude House

Ár:   $7   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2015. november 10.

Ár:   $7
Kiszerelés:   6g
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Transzparens mattító púder

Nittuska

2017. április 22.

Ez sem tesz csodát, az én kombinált bőrömet nem tudja sokáig lemattitani. Egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

naiva

2016. május 28.

Szuper, szuper, szuper! Ha röviden kellene összefoglalnom, ennyit mondanék róla. :)
Ha kicsit bővebben, akkor pedig azt, hogy már az első használat során egyszerűen lenyűgözött.
Majdnem egy egész napot kibírt és nap végére is teljesen vállalható mértékben fénylett át a bőröm.
Az első 4-5 órában olyan szép matt volt az arcom, hogy akárhányszor a mosdóba mentem, megcsodáltam a tükörben. :) Ezenfelül tetszik a csomagolása, nem csak azért, mert cuki, hanem mert jól zár és így nyugodtan magammal vihetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

Veronix

2016. április 27.

A héten érkezett meg hozzám ez a púder. Sajnos az én extra zsíros bőrömön ez se bírja ki egész nap. 3-4 óra múlva újra kell púderezni. De mentségére legyen mondva, még nem találtam olyan púdert, ami egész nap bírta volna rajtam kifényesedés nélkül. Színre tényleg átlátszó, nem hagy fehér nyomot. Mennyiségre kevésnek tűnik, kíváncsi leszek meddig lesz elég. Egyenlőre 4 csillag :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

XiaMengTing

2015. november 11.

Az én bőrömön körölbelül annyit tud, mint az Innisfree No Sebum Mineral Powder, kb. 2 óránként kell újrapúderezni. Nálam ez már jó arány, úgyhogy elégedett vagyok a termékkel. Amióta új krémet használok, elég 4 óránként frissíteni, de ez inkább a krémnek köszönhető. Egyébként a hozzá adott pamacsot is elég jól lehet használni, nem kelt maszkos hatást, és nem is sápaszt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

hinoki hamisciprus leveléből nyert kivonat. Az összetevő egyik gyártója szerint az összetevő hatásosabb a pattanásokat okozó P. acnes baktérium ellen, mint a teafa olaj.

Cassian fahéj kivonata, melyet Kínai fahéjnak is neveznek. Hasonlít az igazi fahéjra, de csípősebb, kevésbé jó ízű. 1-2 %nyi illóolajat tartalmaz. A CosIng besorolása szerint hajkondícionáló és maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a cassia fahéjban lévő illóolaj bőr irritáló.

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.