Eubiona

Ár:   €5   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. május 17.

Ár:   €5
Kategória:   Samponok

Sampon zsíros hajra, csalánnal és gránátalmával.

zorica85

2018. július 11.

Ezt a fajtát is kipróbáltam a márkától, de nem szerettem. Jól habzik, jó az illata, alaposan tisztít, de a hajam állaga száradás után nem lett olyan amilyet én szeretek. Fényes lett, de nem elég puha, a hajvégeket szárította. Viszont a márka egy másik fajtáját, az argánost használom már lassan két éve szünet nélkül, azt nagyon szeretem leszámítva, hogy rendelni kell. Ez nekem csak erős közepes és nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Trudkova

2018. március 11.

Eleinte szuper volt, szépen tisztított, jól habzott, elképesztően selymes lett tőle a hajam, nagyon boldog voltam a természetes samponok/szappanokkal folytatott küzdelmeim után. Aztán kb 2 hét múlva, elkezdett viszketni a fejőröm, de olyan szinten, hogy már a munkámra sem tudtam koncentrálni, ehhez még egy kis masszív korpa is termelődött, borzalmas volt. Visszatértem a Dr Bronner’s folyekony samponomhoz és a tünetek azonnal eltűntek. Adtam még pár esélyt ennek a samponnak, de az eredmény mindig ugyanaz volt.
Most váltottam a Sensitive verzióra, és úgy tűnik jól gondoltam, ebben van valami, ami irritálja a bőröm. Bár még csak nemrég óta használom, meglátjuk.
Akinek nem ennyire érzékeny a fejbőre, annak szuper lehet, nagyon sokáig elég, bőven megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

szelvia

2017. február 28.

A pozitív értékelések hatására egyből az 500ml-es változatot vettem. Nagyon praktikus a pumpás adagolófej. Megfelelően tisztít, habzik és nagyon kellemes az illata. A férjem nehezen állt át a természetes kozmetikumokra, de ezt v.miért annyira megszerette, hogy azóta egyszer sem használta a jól bevált (H&S) samponját. (Szerinte van egy frissítő és bizsergő érzés a használata közben, én ezt nem tapasztaltam csak azt, hogy kissé szárítja a hajvégeimet.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Tvylvis

2016. szeptember 4.

Ha valaki azért nem használ natúr sampont, mert nem habzik, akkor próbálja ki ezt. Nagyon jól tisztít, szuperül habzik, finom, friss illata van. A haj szép fényes lesz tőle, és nem gyorsítja a zsírosodást. Praktikus a kiszerelése, az ára sem rettenetes. Ajánlom bátran kipróbálásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Sodium Lactate, Lactic Acid