Eucerin

Ár:   5750 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nileve1222, Módosítva: 2016. április 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Száraz, vízhiányos, érzékeny bőrre.

• gyorsan beszívódik
  • nem komedogén
  • ideális sminkalap
  • parfümmentes
  • parabénmentes

skinloveforever

2021. február 24.

Száraz, érzékeny és problémás bőröm van, amit ha nem hidratálom eléggé akkor szinte egész nap elviselhetetlenül húzódik és száraz hámló foltok jelennek meg amik főleg az alapozó viselését nehezítik meg. Több arckrémet is kipróbáltam (La roche toleriane creme/fliud, Cerave ejszakai arckrém, Bioderma nutritive), azonban vagy nem hidratáltak eléggé, vagy maszkos nehéz réteget hagytak maguk után amik reggel pattanásszerű kis piros puklikat eredményeztek. Elkeseredésemben nyúltam ehhez a krémhez ami két használat után számomra nagyon pozitív. Elég testes krém, ezért csak száraz bőrre ajánlom és főleg éjszakára, mivel nem szívódik be azonnal. Reggelre azonban szépen beszívja a bőröm, jól hidratál és selymes utóérzetet ad.
Update később érkezik ha többet használtam de elsőre pozitív véleménnyel vagyok róla :)
Mínusz fél csillag a kiszerelés miatt, higénikusabb lenne tubusban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

Mínusz fél csillag a kiszerelés miatt, higénikusabb lenne tubusban.

Nlia

2021. január 20.

Évek óta csak ez, semmi más. Hidratál, könnyű, és sosem irritál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 20.

Évek óta csak ez, semmi más. Hidratál, könnyű, és sosem irritál.

Bubu68

2020. november 17.

Megvettem az első darabot. Sajnos túlérzékeny bőrömre nem vált be. Már az első napon allergiás tüneteket észleltem, pár nappal később pattanásokat okozott. Ki kellett dobnom, mert tönkretette a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 17.

zsokence

2020. október 31.

Az elmúlt hónapok abszolút must have-je! Imádom az állagát, hogy egyszerre könnyed, ugyanakkor tápláló, gazdag is egyszerre. Illata nincs - ami szuper - talán egy enyhe gyógyszertári "illatot" érzek. Szuper gyorsan beszívódik. Reggelre garantált a bababőr. Ami a negatívum, hogy gyorsan fogy. Egy ilyen szuper kencénél igazán lehetne 80-100ml verzió.
Ettől függetlenül újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 31.

Ettől függetlenül újra fogom venni!

JucusB

2020. augusztus 10.

Most vettem meg a második tégelyt. Télen a bőröm teljesen kiszáradt, vöröslött, muszáj volt keresnem valamit, ami a szenzitív, száraz bőrre jó. Hosszú kutatómunka után erre esett a választás (a korábban használt Mixa sajnos már nem vált be). Gyönyörűen helyretette az arcomat. Igaz, picit borsos az ára a korábban használt krémjeimmel összehasonlítva, de sokáig elég, és szuper termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

RMDiana

2020. január 9.

A 3. üveggel használok el belőle, nagyon szeretem, nagyon jól hidratáló, minden napos használatra. Télen a szárazabb bőrömnek tökéletes hidratáltságot ad, éjszakára a Hyaluronos éjszakai krémmel tökéletes kombináció. Nyáron a normál bőrre valót és a fényvédőt tartalmazót használom belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 9.

kittimakeuptest

2019. március 17.

Nagyon szeretem, rengeteg arc hidratáló krémet próbáltam és végre ez bevált. Most rendeltem magamnak nőnapra újra, megéri az árát. Még anyumnak is adtam, mert neki is érzékeny a bőre és neki is jó lett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

vyllam

2018. december 3.

Egy üveget már elhasználtam belőle. Nagyon szerettem. Nagyon jól hidratál gyorsan beszívódik nem hagy zsíros érzetet. Nem szeretem a tégelyes krémeket mert nem tartom a leghigiénikusabbnak, de más problémám nem volt vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Lorna

2017. február 19.

Már a második üveggel fogyasztom és ez az olyan léha hidratálókrém fogyasztónál, mint én igen nagy szó. A januári téllel is gyönyörűen birkózik meg, aminél jobb dicséretet egy hidratálókrém nem nagyon hallhat. Hallod Aquaporin? :) A leírás alapján száraz, vízhiányos, érzékeny bőrre való, én egy jobb napomon ügyesen belepottyanok mindhárom kategóriába. Testesebb fehér krémről van szó, ami viszonylag hamar szívódik be, sminkelni egy kis idő elteltével szépen lehet rá. Nem ígér valami hihetetlent, nem varrja fel a ráncokat vagy tető-fedőzi be a házadat ingyen félmeztelenül, de a hidratálókrémséget igen szép szinten műveli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Antioxidánsok: Alanine, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Sodium Hyaluronate, Alanine, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Biotin, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Alanine a I h

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak