Eucerin

Ár:   4480 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lujzi, Módosítva: 2016. október 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szemkrémek

Intenzív hidratáló hatást nyújt az érzékeny szemkörnyéki bőr számára. Optimális hidratáló hatás a bőr mélyebb, epidermális rétegeiben is. Csökkenti a fáradtság látható jeleit, mint a puffadtság és a karikák.

• intenzív hidratáló hatás
  • természetazonos glüko-glicerol aktív hatóanyag tartalom
  • aktiválja a bőr aquaporin hálózatának működését
  • könnyen, gyorsan beszívódik
  • illatanyagmentes
  • alkoholmentes
  • szemorvosok által tesztelt, kontaktlencsét viselők is használhatják

Timitami

2017. február 20.

Szerintem jól hidratál, én többnyire éjszakára kentem fel, mert nem szívódik fel gyorsan. De kifejezetten hidratált, puha a szemkörnyékem tőle. És nagyon sokáig elég. Tetszik az adagolója, annyi jön ki belőle egy nyomásra, amennyire szükségem van. Szerintem éjszakai hidratálásra nagyon jó kis krém. Nekem nem sötét a szemkörnyékem, de kicsit világosodott is bőr a használatától. Gondolom, a hidratáló hatás miatt. Most már más krémet is használok a szemem alá a korom miatt, de heti 2-3 alaklommal ezt kenem fel éjszakára. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 20.

Makk Zsuzsó

2015. május 23.

Hidratálni nem hidratál, viszont jó ragacsos marad, mivel fel sem szívódik igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 23.

Licea

2015. május 15.

Átlagos krém, érzékeny szemre hidratálásra alkalmas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

Átlagos krém, érzékeny szemre hidratálásra alkalmas.

Agi4

2015. február 19.

Mintát próbáltam. Nem tetszenek az összetevői, drága és semmit nem csinált a szemkörnyékemmel. Ennyire még egy sima arcra való hidratáló krém is hidratálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 19.

claudia.nyilas

2014. július 12.

Ezzel kezdtem a szemkörnyékápolást vagy úgy tíz éve. Akkoriban szerettem, de egy idő után váltottam, mert kevésnek bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 12.

madaras

2014. április 20.

A krémet csak tavasztól késő őszig ajánlom. Nálam télen nem vált be,de most áttértem erre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 20.

illesbarbi

2014. január 26.

Szeretem, mert az adagolóból pont megfelelő mennyiséget lehet kinyomni, nem túl zsíros, könnyen beszívódik, és felébred tőle a bőröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

szalen

2013. augusztus 7.

Inkább csak hidratál, de a karikákat nem tünteti el, nekem csalódás, vannak ennél sokkal jobb szemkörnyékápolók is..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

alize30

2013. június 2.

Megviselt, nagyon száraz bőrre kimondottan ajánlom. Télen jól hidratált. Ajánlom érzékeny bőrűeknek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 2.

Natalka

2013. május 11.

Semmit nem teljesített a fentiekből, viszont
1, marha drága
2, vhogy irritálhatott, mert ahányszor ezt kentem fel, egész nap könnyeztem utána
Nagyon nem volt jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

Semmit nem teljesített a fentiekből, viszont
1, marha drága
Nagyon nem volt jó.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.