Eucerin

Ár:   4900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsebcuki, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

A vízhiányos érzékeny bőr vízháztartása gyakran nem megfelelő,ezért a bőr kellemetlenül feszülhet.Az AQUAporin ACTIVE termékek intenzív és hosszútávú hidratációt biztosítanak az érzékeny bőr számára,hogy az újra puha,üde és kellemes tapintasú lehessen.

Eredmény:

• 24 órás,intenzív hidratáló hatás
  • a bőr hosszantartóan üde,puha és selymes tapintásúvá válik
  • könnyen,gyorsan beszívódik
  • nem mitesszerképző
  • ideális sminkalap

Illatanyag és parabenmentes.

tigris2020

2021. november 26.

Nagyon szeretem ahogy megkaptam látszott, hogy gyönyörű lett az arcom. Másképp néz ki a smink is az arcomon mióta használom ezt a krémet. Apró mimika ráncokra használom és nagyon hatékony. Én 22 éves vagyok nekem nagyon megfelel. Üde, sugárzó, hidratált lett az arcom. Úgy kisimult az arcom mióta használom úgy néz ki mint aki állandóan a Bükkbe kirándul. Hamar felszívódik, nem miteszerképző, nem fényesíti a bőrt. Nagyon elégedett vagyok vele hozza a megszokott Eucerin minőséget.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 26.

gyorfiagica

2021. április 14.

Kedvenc arckrémem. Egy időben olyan száraz volt azt arcom, hogy hámlott. Bőrgyógyász javaslatára kezdtem el használni, nagyon sokat segített. Gyorsan beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

hnica

2020. december 8.

Amolyan átlagos hidratáló krém, "egynek elmegy" kategória. Még év elején azért esett rá a választásom, mert szerettem volna a vízhiányos bőrömre egy gazdagabb krémet a hidegebb hónapokra - nos erre nem igazán vált be. Nehezen szívódott be, és ennek ellenére nem észleltem a hidratáló hatását. Pozitívum, hogy pattanásokat nem okozott. Semmi extra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 8.

katx3

2020. augusztus 4.

Nyárra kerestem egy könnyű, gyorsan beszívódó krémet a zsíros-vízhiányos bőrömre. 3 hete használom, nekem nagyon bevált, vizes állagú, gyorsan beszívódik, szerencsére nem lettek pattanásaim tőle, ami nálam nagy szó :) Nagyon jól hidratál, szebb a bőröm mióta használom, illetve nekem sminkalapnak is tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Boro75

2020. június 2.

Én kb 1 hete vettem meg és nekem sajnos nem vált be; hiába mitesszeresedésre hajlamos a bőröm, úgy látszik ennél mégis több hidratálásra van szükség. Visszatérek az Eucerin hiperérzékeny bőrre való krémjéhez. Egyébként szeretem ezt a márkát, úgyhogy sajnálom hogy ez nem működik. Könnyen beszívódó krém, az illata semleges.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 2.

JasmineK

2020. május 31.

Szerintem ez nagyon jó, 22 évesen vettem meg, 25 %-os kedvezménnyel, mert amúgy valóban drága. Ugyanis nagyon száraz a bőröm, nyakam, homlokom, szájamkörül, szem alatt már apróbb mimikai ráncok vannak! Viszont az oroom és az állam, meg nagyon mitesszeres, ez nagyon jól hidratál, nem okoz mitesszerelet, pattanásokat, mégis nagyon jól, 2 napig pihepuha az arcom! Nekem az van meg, ami 25 faktoros fényvédőt tartalmaz, ami ugye nappali krém. Ezért nekem nagyon naptej illata van! Smink alá is tökéletes!

Szerintem az évek előrehaladtával úgyis más kell, nincs benne ránctalanító stb. Arra vannak más termékeik. Nekem abszolút megéri és messze veri a drogériás krémeket és a célnak nagyon megfelel! Meg nem irritál, okoz pattanásokat, nincs benne illatanyag, bőrgyógyászatilag tesztelt, ami nekem sajnos megint alapvető!

Nekem egy évig vagy tovább is elég, szerintem mindenképp újraveszem, ezen nem spórolok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

Mantra

2020. február 21.

A krémmániás vélemények miatt esett rá a választás, de elbénáztam, mert a száraz bőrre valót akartam megvenni. Végül úgy voltam vele, hogy úgy is csak télre használok testesebb krémet, tavaszra-nyárra jöhet ez is. Nagyon kellemes krém, könnyű, lágy textúrájú, gyorsan beszívódik és nagyon szép, matt, nem fényes lesz a bőröm tőle. Nincs illatanyag benne, ettől viszont számomra nem semleges, hanem állott víz, pocsolya szagúnak érződik, ami egy kis ideig még érzek. Annyira azért nem vészes, cserébe azért, mert szép az incije, megbocsátom neki. :) Szépen hidratál egész napra, és nem bántja az egyébként érzékeny, kipirosodásra hajlamos bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 21.

RMDiana

2020. január 9.

Nyáron hazsnálom ezt a változatot, télen a száraz bőrre valóra váltottam, mert télen a száraz bőrömnek ez picit kevés volt, nyárra viszont tölétes, könnyed hidratáló, nem nehezíti el a bőrt és nem izzad be alatta a bőr, viszont hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 9.

technodiva

2018. november 5.

Abszolút befutó nálam ez az arckrém, nagyon szeretem! Egyszerű, könnyed kis krém, "vizesebb" állagú és nagyon szépen teszi a dolgát! Száraz a bőröm és nagyon érzékeny, ezért nehezen találok számomra alkalmas krémeket. Sok terméket kipróbáltam már, de egyik sem volt az igazi. Ez az első olyan krém, ami állagra is bevált és jól ellátja a hidratáló funkcióját, hamar beszívódik és nem hagy zsíros érzetet maga után. Mindennapos használatra ajánlom. Illatanyag mentes, de nekem így is tetszik az "illata", megnyugtat. Örülök, hogy rátaláltam, biztos hogy újra fogom venni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

domcsismiracle

2018. február 19.

Én sem tudok sajnos semmilyen jótékony hatásáról beszámolni... Nagyon száraz a bőröm, főleg az orrom körül, és egyszerűen semmit nem tesz vele. Kipróbáltam közben az Estée Lauder Hydrationist-et is és fényévekkel hatásosabb volt, már az első használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.