Eucerin

Ár:   2960 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2020. május 19.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Száraz, szélsőségesen száraz, viszkető bőr mindennapos ápolására ajánlott kézkrém. Atópiás, ekcémás kézfej ápolására is alkalmas. Illatanyagmentes.

• Könnyen, gyorsan beszívódik; hidratálja, ápolja és puhává varázsolja a bőrt.
  • Csökkenti a bőrszárazságot és irritációt még gyakori kézmosás esetén is.
  • A száraz, húzódó érzet csökken, a bőr selymes tapintásúvá válik.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

dorqaap

2021. szeptember 24.

Ekcémám van, most, hogy hűvösebb lett az idő, be is szereztem a kézkrémet, ami szerintem a legjobb. Nagyon kellemes, sokáig érzem, hogy védi a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

SzBoni

2021. február 5.

Imádom. Extra száraz, ekcémára hajlamos bőrre kiváló. Drága, de megéri annak aki ilyen jellegű problémával küzd. Az arckrém is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 5.

Csilla_Csilla

2021. január 12.

Nemrég érkezett meg a rendelésem és ez a kézkrém is benne volt. Még csak pár napja használom, de már most megelőlegezem neki az öt csillagot. Tetszik, hogy illatanyagmentes és nem hagy maga után zsíros érzetet a bőrön. Kevés is elég belőle (ami először furcsa is volt) és egészen puha lett tőle a kezem! Ilyenkor télen extrém módon kitudnak száradni a kezeim a hideg, száraz időtől, de úgy érzem, ez a krém hatásos lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 12.

atzsirknab

2020. május 7.

A sok kézfertőtlenítőtől extrém módon, ekcémássá száradt a bőr a kezeimen, főleg a csuklóimnál. Tesztelésre kaptam a krémet, és rendkívül jól teljesített. Azonnal megszüntette a húzódó, fájó érzést, nem irritált, pirosodott ki, mint más kézkrémektől szokott és a helyzethez képest tartósnak is mondanám az eredményt. Anyukám is hasonlóan szokott járni, nála is bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

sayuri

2020. május 6.

Nem bántotta a csúnyán kisebesedett, kirepedezett bőrömet sem, nyugtatóan hatott rá. Viszonylag hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 6.

mnikc

2020. május 2.

Munkambol adodoan nagyon szaraz a kezem a rengeteg por a fertotlenito miatt , sajnos eddig hiaba kentem barmivel nem sok javulast lattam . Aztan jott ez a kis termek , tokeletes allag nem csipi az irritalt brom es gyonyoruen rendbe is rakta , nincs ragacsos erzet sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

dodikah

2020. április 23.

A pandémia miatt a napi sokszori kézmosás és az alkohol tartalmú kézfertőtlenítők mellett a kézfejem és az ujjaim is szárazak, sebesek lettek. Az eucerin kézkrémet napi több alkalommal használva, 2 nap alatt puhább lett a bőröm, mint a szárazság előtt! Imádom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Effi

2020. április 22.

Mostanában a szokottnál jóval többször mosom a kezem, ami úgy nézett ki már, mint egy öregasszonyé, ezért jókor jött ez a trnd-projekt. Esténként, lefekvés előtt egy keveset a bőrömbe masszírozva pár nap alatt helyrehozta a rinocéroszbőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

PrincessBell

2020. április 3.

Tettem ezzel a kézkrémmel is egy próbát, mert a gyakori kézmosás miatt nagyon száraz a bőröm a kezemen és szerintem egy hajszál választ el a kirepedezéstől. Sokszor húzódik, viszket a bőr rajta. Nem segít sajnos ez a krém sem, ráadásul nem szívódik be szinte egyáltalán és esküszöm, hogy büdös :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

IchliebeChremes

2020. március 18.

Nagyon szeretem! Nem vagyok aza kiszáradós, de télen csodát művel (illetve most a sok kézmosás miatt:,D). Nagyon gazdag krém, és először soknak tünhet, de hamar beszívódik.Én teljesen meg vagyok vele elégedve:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 18.

Gyulladáscsökkentők: Colloidal Oatmeal
Hidratálók: Glycerin, Colloidal Oatmeal, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Zabkása. A kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, nyugtató összetevőként és hidratáló anyagként használt. A zabkásában lévő béta-glükán és keményítő védi a bőrt és hidratál, a fenoloknak és az E-vitaminnak pedig antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Ideális összetevő az érzékeny, száraz, rozaceás bőrre.