Eucerin

Ár:   2960 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2017. november 27.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Száraz, szélsőségesen száraz, viszkető bőr mindennapos ápolására ajánlott kézkrém. Atópiás, ekcémás kézfej ápolására is alkalmas. Illatanyagmentes.

• Könnyen, gyorsan beszívódik; hidratálja, ápolja és puhává varázsolja a bőrt.
  • Csökkenti a bőrszárazságot és irritációt még gyakori kézmosás esetén is.
  • A száraz, húzódó érzet csökken, a bőr selymes tapintásúvá válik.

Ár: 1500 , Eladó: beucika
Állapot: 1szer próbált, Helyszín: Mezőkövesd, fizetés: Személyes átvétel lehetséges, postázom is
mmzpfk

2018. december 11.

Szeretem, a hidegben is szépen és puhán tartja a kézfejeimet, holott ilyenkorra már erőteljesen jelentkezni szokott az ekcémám. Számomra egy kicsit zsíros hatása van, nem vészesen, de éppen annyira, hogy inkább csak lefekvés előtt használjam, viszont nagy pirospont, hogy ilyen kevés használat mellett is ennyire szuperül működik!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Donatella

2018. december 9.

Úgy érzem, végre megtaláltam azt a kézkrémet, amit régóta keresek. Talán az a titka, hogy tudományosan van összeállítva, és hogy a többivel ellentétben tartalmaz ceramidot, de ez tényleg hosszú távon és kiválóan hidratál. Láthatóan ruganyosabb, erősebb a bőr tőle, és még a kézfejen lévő ráncok ellen is hatásos (ami az átlagos kézkrémről nem mondható el). Lehet, hogy ezt a krémet éjszakára fogom használni, és napközben még kiegészítem a Barnangen kézkrémjével. De az biztos, hogy ez csillagos ötös!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 9.

papramona

2018. február 23.

Kellemes illata van, pillanatok beszívja a bőröm, nem hagy maga után ragacsos érzést. Sérült bőrre kenve sem csíp.Nagyon puha lesz tőle a bőröm. Amikor kijön az ekcéma az ujjaim között sokat segít. Szerintem szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

CeCeDrake

2018. február 23.

A piros kupakos éppen nem volt, ezt ajánlotta helyette a gyógyszerész! Imába foglalom a nevét!
Ez kézkrém. Nem lesz tőle függő az ember. Nem kell egész nap folyton kenni. Nem szárít hosszútávú használat mellett sem, mint sok kézkrém. Nincs fura réteg. Nem ragad. Könnyen beszívódik és egész nap szép a kezem. Ha kimegyek a hidegre, akkor is.
Az ára csalós, mert sokáig elég és nem kell belőle sok sem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Az ára csalós, mert sokáig elég és nem kell belőle sok sem!

szandy087

2018. február 21.

nekem nagyon bevállt ! ekcémára használom tusfürdőjével együtt, nem szárad a bőröm, nem viszket és nem csíp. Bátran ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

kneva

2017. november 30.

Ma értem az első tubus végére, de az utánpótlás már itt figyel a polcon.
Kevésbé zsíros, mint a család tégelyes változata, eddig azt a fajtát vettem. Maga a termékcsalád nekünk nagyon bevált az ekcémák szinten tartására. Elsősorban a lányom ekcémás kezeire használjuk, de ebben a fűtéses téli időben az én agyonszáradt kezeimre is kenegettem, szépen rendbe tette őket.
Eléggé sűrű, nehéz krém, de a Neutrogénához képest kevésbé zsíros érzetű, a tégelyes Atopicontrol-hoz képest pedig kifejezetten könnyű állagú.
Esténként használtuk lefekvés előtt. Szerintem nappalra nem a legjobb választás, engem zavar ha a kezem ragad és foltot hagy mindenhol. Viszont a hígabb kézkrémek semmit nem csinálnak az agyonszáradt, mosónő-kezeimmel, az illatosítást leszámítva.
4 és 5 csillag közé tenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 30.

Ma értem az első tubus végére, de az utánpótlás már itt figyel a polcon.
4 és 5 csillag közé tenném.

Gyulladáscsökkentők: Colloidal Oatmeal
Hidratálók: Glycerin, Colloidal Oatmeal, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Zabkása. A kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, nyugtató összetevőként és hidratáló anyagként használt. A zabkásában lévő béta-glükán és keményítő védi a bőrt és hidratál, a fenoloknak és az E-vitaminnak pedig antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Ideális összetevő az érzékeny, száraz, rozaceás bőrre.