Eucerin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: madaras, az összetevőket feltöltötte: zsgyuro, Módosítva: 2016. március 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Ár: 1700 , Eladó: gyecse
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Megbeszélés alapján: személyesen Budapesten vagy postázás
Ár: 1000 Ft , Eladó: krstfstgl
Állapot: bontatlan, nem próbáltam, Helyszín: Budapest/Veszprém/Balatonfüred, fizetés: személyes átvétel vagy posta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Pocok7

2021. november 6.

Sem a micellásvíz, se az olajos lemosóm nem bánik el könnyen a szemceruzával, erre a célra vettem meg. Ezzel pikk-pakk le tudom szedni úgy, hogy nem keni szét. Nem csípi a szemet és nem is homályosítja el a látásom. Ritkán használom, sokáig elég lesz, így mindenképpen megérte! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 6.

Babika20

2021. október 19.

Hatékony és nem csíp, jó választás! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 19.

Hatékony és nem csíp, jó választás! :)

shara88

2021. május 22.

Már eddig rengeteg kétfázisú és más sminklemosót használtam, de eddig ez a legjobb! Ez az egyetlen olyan termék, ami nem csak hogy hatékonyan, pár mozdulattal leviszi a makacsabb szemsminket, hanem nem is hagy olajos réteget a bőrön maga után! Imádom, mert a bőröm és a szemeim is szeretik. Nem csípi a szemem, nem viszket a bőröm, nem szárít, csak sima érzetet hagy maga után. Sosem volt érzékeny bőröm, inkább zsíros vagy vízhiányosan zsíros, mégis ezt az érzékeny bőrűeknek kifejlesztett brandet választottam és úgy gondolom, hogy jól döntöttem, mégha kicsit drága termékekről van szó. Ki fogom próbálni a nappali, az éjszakai krémeket is és a többi terméket is ebből a márkából. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

manna88

2015. október 30.

Külföldön élő rokontól kaptam - itthon nem találom patikákban, pedig újravásárolnám.
Eléggé olajos, így a nagyon makacs vízálló szemfestéket is hibátlanul eltávolítja. Nem irritálja a bőrt.
Alkalmanként használtam csak, így majdnem egy évig elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 30.

Alkalmanként használtam csak, így majdnem egy évig elég volt.

Hidratálók: Cyclomethicone, Sodium Hyaluronate, Glycerin, Glyceryl Glucoside, Sodium Hyaluronate