Eucerin

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ancsika3, Módosítva: 2013. szeptember 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

A száraz, viszkető fejbőr és a száraz haj mindennapos tisztítására. Megnyugtatja a fejbőrt és segít csökkenteni a viszkető érzést.

• Segít csökkenteni a bőrazonos hidratáló faktorok elvesztését a hajmosás során
  • Intenzív nedvességmegkötő urea és tejsav tartalommal
  • Polidocanol tartalommal
  • 25 °C alatt tárolandó
  • Illatanyag-, színezőanyag- és parabenmentes.

Előnyök:

• Csökkenti a fejbőr szárazságát és megakadályozza a további kiszáradást.
  • Bőrnyugtató hatású.
  • A száraz fejbőr és a durva tapintású, igénybevett haj finom, puha tapintásúvá válik.

asdf27

2019. november 15.

"csikorgó tisztaság"- talán ez jutott eszembe elsőre. tényleg mindent leszed az ember fejbőréről. "residue" nem marad utána, irritáció nincs, korpásodás is szinte azonnal csökken, de nagyon száraz lesz az ember haja. valahol egy másik véleményező írta, hogy nem festett hajon talán jobban működik. hirtelen kétségbeesésemben hajmosás után némi olivaolajat simítottam a hajvégeimbe, kíváncsi vagyok, hogy mikor lesz esedékes a következő hajmosás.

update: jelentem, hogy a korábbi minden másnapos hajmossás helyett még 4. napon is jól nézek ki. gondolkodom rajta, hogy folytassam-e a kísérletet, hogy vajon meddig bírja a hajam, de meg kell hagnyi, hogy megkönnyebbülés, hogy nem kell állandóan hajat mosni. ilyenkor jön rá az ember, hogy a zsíros haj leginkább allergiás reakció, amit valószínűleg a szagos, színes termékek okoznak.
még azt kell kikisérleteznem, hogy hogyan lehetne a hajvégeimet megmenteni.

update2: ez nem, még mindig korpásodik az ember fejbőre. szárít, annyi, hogy tényleg nem kell állandóan hajat mosni, amit megkaptam a Kiehl's sampontól is, de attól a korpa is elmaradt. eldobni nem fogom, de nem veszem újra az tuti.

update3: nem akartam feladni, mert annyira jó, hogy nem kell állandóan hajat mosni. jelenleg a következő úgy látszik, hogy lassan működik: szigorúan csak a hajtövet mosni, a haj többi részére elég, ami az öblítésből átmegy rajta, balzsamot pedig úgy használni, ahogy a nagykönyvben meg van írva: megtörölt hajra és rajtahagyni. így már nem "porzik" a hajam.

update4: csomókban hullik a hajam. - 1 csillag.

update5: a tesóm kiválasztotta a tökéletes megoldást: Himalaya Proteines Korpásodás elleni nyugtató és hidratáló sampon

update 6: Dermax-ra váltottam. Ha valakit érdekel ez a sampon, kérem, hogy jelezze, szívesen eladom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 15.

még azt kell kikisérleteznem, hogy hogyan lehetne a hajvégeimet megmenteni.

update4: csomókban hullik a hajam. - 1 csillag.

Niphredil

2018. december 14.

Az előttem szóló szó szerint leírta, ami velem is történt. Semmi hidratáló hatást nem tapasztaltam, de a viszketés mintha rosszabb lett volna, a fejbőröm is még jobban hámlott. Nekem nem érte meg az árát, ráadásul akcióban 2 flakont vettem, de egyiket krémszappanként kell elhasználjam. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

timeamea

2018. február 20.

Alapvetően szeretem az Eucerin termékeket, mivel atópiás a bőröm, és sokat segített már rajtam ez a márka. Azért vettem meg ezt a sampont, mert télen borzasztóan kiszárad a bőröm, ezzel együtt a fejbőröm is, egyáltalán nem korpásodom, viszont a viszketés idegörlő és ha nem figyelek magamra, képes vagyok véresre vakarni azt. A gyógyszertárban ajánlották a problémámra, de nem hogy nem segített, hanem rontott azon, gyakorlatilag a hajmosás után 1- 2 órával már a kezemen kellett ülnöm, hogy ne vakarózzak, és ilyen vészes nem volt előtte a probléma. A hajam száraz és fénytelen lett tőle, és kifésülhetetlen. Nem tudom jó szívvel ajánlani senkinek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 20.

anitazs

2017. november 10.

Sajnos nem vált be, pedig nagyon reméltem. Ugyanúgy viszket a fejbôröm, sôt szerintem egyre rosszabb, és még zsírosít is. Csak azért kap két csillagot, mert egyébként szépek az összetevôk, az állaga, színtelensége tetszik. Elhasználom, de nem fogom újra
megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

megvenni.

nori7

2017. június 10.

Teljesen meg vagyok vele elégedve, nagyon sok terméket próbáltam már. Elég gyorsan zsírosodik a fejbőröm, viszont már 1 hét használat után észrevettem, hogy nem kell minden másnap hajat mosnom, sokkal tovább bírja és egészségesebb lett tőle, illetve a hajhullásom is szinte teljesen megszűnt. Jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Agnyecko

2017. március 2.

Vékony szálú, zsírosodásra hajlamos hajam van és vmi miatt pár hónapja szörnyen viszketni kezdett a tarkómon és a fejem elülső felén a fejbőröm. Persze korpás is volt, ahogy vakarásztam, de nem volt annyira vészes. De az a viszketés!!!! Ráadásul hajmosás után rövidesen jelentkezett, és egyre durvább lett, szóval kellett vmi. A gyógyszertárban ezt javasolták, amiért nagyon hálás vagyok, mert most már 2-3 hónapja semmilyen panaszom sincs, újra elég a heti 2-szeri hajmosás és ami a legjobb, a hajam nem lapul a fejemre, tehát nem kell volumennövelő, hajszálvastagító stb. sarlatánságok után futkároznom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 2.

manitia

2017. január 27.

Hosszú ideje (a kénes sampon leszámítva, ami baromira szárít) ez az egyetlen sampon amitől nem jönnek ki gennyező pontok a fejbőrömön. Nyugtatja, hidratálja. Nem lesz olyan hajj de nagyon jó tartása, de kifejezetten rossz sem. Teljesen meg vagyok vele elégedve. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Effendigirl

2016. december 7.

Nem szárítja a fejbőrt, nem irritálja, puhává és fényessé teszi a hajat, könnyen kifésülhetővé, balzsam nélkül is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

hollieme

2016. november 10.

nos, akkor véleményezzük...
Eucerin előtt: seborrhea, Bioderma sampon->vékony pénztárca, hónapok alatt helyrejött fejbőr
Eucerin alatt: viszkető érzés, csúnya sebesedés a fejbőrön, gyorsan zsírosodó, szagos haj, korpa
Eucerin után: Bioderma, két hajmosás alatt helyrejött fejbőr, vékony pénztárca...

Én tényleg megpróbáltam szeretni, de nekem nagyon nem vált be, mintha egy szupermarketben vettem volna egy olcsóbb kategóriás terméket... bár a hajam valóban puhább lett, de sokra megy vele az ember, ha közben a fejbőrét szétvakarja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

nos, akkor véleményezzük...

claudiaw

2016. április 7.

Számomra egyáltalán nem vált be, irtó drága és kb. rontott a fejbőrömön. Kérem vissza a Selsun Blue-mat!!! :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Hidratálók: Urea, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.