Eucerin

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cece22, Módosítva: 2013. március 19.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nagyon érzékeny fejbőrre és csecsemők, kisbabák számára ajánlott. Extra kímélő hatóanyagaival tisztítja a fejbőrt és a hajat, segít megakadályozni a fejbőr kiszáradását.

Kormó

2019. szeptember 7.

Atópiás dermatitiszre ajánlották a patikában a sebes fejbőrömre. Tényleg nagyon kíméletes, és jól tisztít, az állagához képest jól is habzik. Viszont nekem extrém módon szárította a fejbőröm, egy nap után úgy néztem ki, mintha liszttel lennék leszórva. Elseve Rapid Reviver balzsamot kezdtem hozzá használni, majd úgy, hogy ezután a sampon után még egy mosás Elseve Total Repair Extreme samponnal és utána a balzsam. Így elégedett vagyok az eredménnyel. A fejbőröm tiszta és szépen gyógyul. De magában ez a sampon nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

sammy

2019. augusztus 29.

Idén sok hajam kihullot, érzékeny is a fejbőröm, gondoltam egy időre jobb lesz félretenni az illatos samponokat. Mivel az SLES-t és a sodium coco-sulfate-t is kerülöm erre a samponra esett a választásom. Irritációt egyáltalán nem okoz, nem habzik túlzottan, de teljesen jól tisztít. Muszáj balzsamot használnom hajvégre, hogy mennyire szárítana magában, nem derül ki. Vékony, lapuló hajra jó, én elégedett vagyok :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Eperke17

2019. április 12.

Száraz, viszkető fejbőrrel küszködtem, gyógyszertárban ajánlották. Első mosáskor hűsített, nagyon jó érzés volt, szép lett a hajam, teljesen meg voltam elégedve vele, viszont a második mosástól nem hozta ugyanazt a hatást. Jól habzik, szépen tisztít, de nem enyhítette az alapproblémát, és erősen kócolta a tincseimet. Viszont mosás után jobb tartása volt a hajamnak, ezért tovább használtam ezt a sampont, utána több balzsamra volt szüksége a hajamnak hogy fésülhető legyen, majd diófalevél teás öblítés volt a vége, egyedül így békültünk ki a fejbőrömel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

Niphredil

2018. december 14.

Sajnos erről a samponról se sok jót tudok mondani. Megvettem, mert a fejbőröm száraz, viszketős és extra érzékeny, sajnos ez a sampon ezen viszont nem, hogy nem segített, mintha még rosszabb lett volna, a hajam is száraz, fénytelen csomó maradt és merev is, mint a drót. Mindezek mellett még nagyon sok is kell belőle, ahhoz hogy tényleg tisztítson is, ahogy előttem írják. Gyerekekre pláne nem ajánlom, kipróbáltuk. Két csillag a maximum, bármilyen márkás és jó nevű termék. :s

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

mayan125

2018. július 17.

Az erzekeny, ekcemera hajlamos boron valoban segit illetve kimeli, szepen tisztit, viszont rengeteg kell belole, emiatt nem koltsegkimelo egyaltalan, az allaga miatt pedig picit maceras a hajmosas. Ennek ellenere megis bevalt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

papramona

2018. február 14.

Az uriage ds helyett vettem, mert a harmadik flakon után már nem volt ugyanolyan jó a hatása és a patikában ezt javasolta a gyógyszerész. Még csak 2x mostam vele hajat. Első körben azt vettem észre, hogy enyhe, kellemes illatú, elég jól habzik, mintha hűsítené a fejbőröm mosás után. Nekem eddig épp annyira szárít, mint az uriage, a végére mindig kell balzsam és olaj. Eddig nagyon elégedett vagyok vele, szép selymes lett a hajam, tapintása könnyű, lágy. Pár hét múlva frissítek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Cat21

2017. december 27.

Nekem eléggé habzik, mondjuk nem úgy mint a szilikonos samponok, könnyű vele hajat mosni, kíméletes, jó illata van, nem szárítja ki a hajat és a fejbőrt sem , sőt puha lesz tőle a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 27.

greta97

2017. július 17.

Sajnos semmit sem használt! :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

Sajnos semmit sem használt! :(

Buci

2017. április 22.

Lassan 2 hónapja használom. A kisebesedett fejbőrömre nem igazán használt, az égő érzésen nem sokat segített viszont a viszketés teljesen elmúlt. Annyiból szeretem, hogy ezután nem kell balzsamozni a hajamat ami nekem megváltás, de mivel a legnagyobb problémán nem segít ezért kénytelen vagyok megválni tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

MrsZita

2016. október 29.

En 3 hete hasznalom de sajnos semmi valtozast nem latok meg.Nagyon szaraz lett a fejborom,ismerosom ajanlotta.Szerintem mar hasznalnia kellett volna!Nekem csak 3 csillag ez a termek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 29.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Gyengéd felület aktív anyag, tisztítószer, melyet gyakran használnak babakozmetikumokban, mivel könnymentes samponok, tusfürdők és habfürdők készíthetőek vele.

Az EWG használattól függően közepesre vagy magasra teszi az összetevő kockázatát, mert az szennyezett lehet rákkeltő vegyületekkel (ethylene oxide, 1,4-dioxane) és nem ajánlott az összetevő használata sérült bőrön. Paula Begoun összetevő szótárában és a Susan Brown összetevő szótárában is, mint javasol összetevő szerepel a PEG-80 Sorbitan Laurate.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.