Eucerin

Ár:   €20   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorqaap, Módosítva: 2021. május 25.

Ár:   €20
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Kifejezetten száraz és viszkető fejbőrök számára fejlesztették ki. Az öblítés nélküli formula nem ragad és tartós, intenzív nedvességet biztosít a fejbőrnek az irritáció csillapítására és a viszketés csökkentésére - az első használattól. Csökkenti a szárazságot és viszketést okozó mikrógyulladásokat, ezáltal érezhetően javítja a fejbőr állapotát. A fejbőr természetes egyensúlya helyreáll.

dorqaap

2021. május 29.

Csak ez önmagában szerintem kevés a viszkető fejbőrre, de én azt tapasztaltam, hogy megmosom a kedvenc Vichy samponommal és ezt pedig mindennap felviszem a fejbőrre, így kb 1-2 nappal kitolhatom a hajmosást, illetve megelőzi a viszketést, megszűntetni nekem nem szünteti meg. Jó termék, de nem hiszem, hogy újraveszem. Meglepően lassan fogy amúgy, így akit az ára tántorítana el, adjon neki egy esélyt, mert elég gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 29.

Hidratálók: Urea, Sodium Lactate, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.