Eucerin

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cece22, Módosítva: 2012. október 18.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A DermoCapillaire fejbőr- és hajápoló célja, hogy megoldást nyújtson a leggyakoribb fejbőrproblémákra. Segítenek, hogy hajunk szerkezete egészséges legyen a fejbőrtől a hajvégekig. ADermoCapillaire pH5 Kímélő sampont bátran ajánljuk az érzékeny fejbőrűeknek is, hiszen a termék rendszeres használata segít a problémán.

papramona

2018. június 3.

A hypertolerant sampont szoktam használni, de mostanában már nem olyan jó, mint az elején, ezért vettem pár hete egy ilyet is, a patikus javasolta. A másikhoz képest ez csípi a szemet, az nem csípte abszolút, a hatását tekintve talán kicsit jobb tőle a hajam, de ugyanúgy kétnaponta kell mosni mert a töve zsíros, a fejbőröm atópiás, hámlik, nagyon viszket, hajam a vége száraz és törik, tapintásra sem jó, semmi sem jó rá. :( Feladom és nem keresem többet a csodasampont, mert olyan nincs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

GoldTree

2018. február 21.

Már másnap zsíros tőle a hajam, és az érzékeny, hámló fejbőrömet durván kiszárította.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Theodora

2018. január 8.

Sokat vaciláltam a 4 és az 5 csillag között. Elsősorban azért vettem meg ezt a sampont, mert kiderült, hogy érzékeny a fejbőröm. Ez abban nyilvánult meg, hogy sokat viszketett, hámlott a fejbőröm, pirosas foltok jelentek meg rajta, majd elkezdett hullani a hajam. Korábban sosem tapasztaltam ilyet, nagyon megijedtem. Aztán az internet népe ezt a sampont ajánlotta, én pedig meg is vettem. Elég borsos ára van, közel 4000 forint és hát 250 ml, tehát nem egy nagy kiszerelés.
Azt kell mondanom, az érzékeny fejbőrömre tökéletes termék, teljesen megszüntette a tüneteket. Már egyetlen hajmosás után el is múlt minden, nem volt többé viszketés, piros foltok stb. A hajhullással nem kezdett semmit, de annak más oka van, épp gyulladás van a szervezetemben minimum egy helyen, amiről tudok, így ezt nem róhatom fel a samponnak.

Több mint egy hónapja használom e terméket és ez idő alatt egyetlen egyszer kipróbáltam egy másik sampont, Syoss volt az, és azonnal újra elkezdett viszketni és pirosodni a fejbőröm. Gondolhatnánk ezután, hogy akkor ez eldőlt, egész életemre a drága gyógyszertári samponhasználatra vagyok kárhoztatva, de ez a sampon szörnyen zsírosít! :'( Kétnaponta muszáj megmosnom a hajam, mert egyszerűen szörnyen zsíros lesz tőle. Ezért csak 4 csillag.

Most keresek egy hasonlóan hatékony, kevésbé zsírosító sampont. Az sem baj, ha ugyanennyibe kerül, de legalább ne kelljen kétnaponta hajat mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

edinaa225

2017. október 26.

Szeretem a minden mentes termèkeket. Sajnos nap végére nekem zsíros lett a hajam tőle. A balea ph 5.5 szinte ugyanezt tudja 350Ft-ért...:) ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

BlindedByLipstick

2016. december 1.

Viszkető és hámló fejbőrre vettem, az itteni vélemények alapján. Nem kellett volna... A viszketés szerintem rosszabb lett, a hámló fejbőrön sem segített, és iszonyat módon zsírosít is, már a hajmosás utáni nap végére határeset a hajam. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

BBea28

2016. október 27.

Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg! Voltam én is ingyenes hajvizsgálaton ahol zsíros korpát állapítottak meg, hullott a hajam, de a zsírosság és a hajhullás is hormonális okok miatt volt sajnos. Vettem fejbőrtisztító sampont de nagyon szárított, bár eleinte úgy éreztem jó. Aztán elkezdtem kutakodni nagyobb kiszerelésű és jó sampon után, főként valami megbízható forrásból akartam találni, így találtam erre a samponra, ami patikai, és nem drogériás....Az első hajmosáskor még lapulós lett a hajam tőle, de most a másodiknál, nem használtam mellé balzsamot és nagyon jó lett a hajam tőle! Nincs az a száraz érzése mint eddig a samponoknál, úgyhogy tényleg kímélő! Szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

ency091

2016. október 25.

Foltokban pikkelysömörös fejbőrre én már mindent kipróbáltam. Bár ennek leírásában semmi korpa és sömör és ekcéma nem szerepel, tettem vele egy próbát, mert a "fullos" mindent ígérgető samponok a koponyámig lehámlasztják a bőrt, (persze lejön velük a sömör, haha, csak viszket és 1,5 nap alatt visszatermelődik) és élettelen fakó csomóvá teszik az amúgy szép hajamat. Ez is ugyanúgy letisztít, 2szer kell mosni, mert elsőre semmit se habzik, bár én zsírosodok is, lehet azért. Nagyon puha és selymes hajat csinál, nem viseli meg, fejbőrnek is okés. Zsírosodással nem tesz semmit, 2. nap végére mosásérett (hála a budapesti csudalevegőnek -.-). Negatívuma az ára, de mivel szinte tünetmentessé tud tenni, mindig lesz itthon, néha mással is mosom majd, nehogy megszokjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

juditkaa70

2015. december 31.

Nagyon jó kis sampon! Festem a hajam,és festék lekopása közben sokszor viszketett a fejbőröm,meg a homlok fölötti hajtő részénék,hámló,pikkelysömörre gondoltam. Nagyon jókat hallottam és olvastam itt a KM-án így megvásároltam. Nagyon elégedett vagyok vele! Teljesen megszüntette a fejbőrproblémámat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 31.

Poorcica

2015. december 4.

Múlt héten vettem meg ezt a csoda szert :) Derékig érő, extra hamvas szőke hajam van, ezért mindig is szerettem mindenféle kencét a hajamra kenni, hogy nehogy szalmakazal legyen a fejemen. A hajam ezt értékeli is, viszont a fejbőrömet tönkre tette a sok drogériás, agyon reklámozott "csoda szer". 3-4 hónapja küzdöttem már a fejbőr viszketéssel, húzódott, piros volt, hámlott, fájt és 2 nap után mindig beolajosodott a hajam töve, de a száraz-húzódó érzés megmaradt. Itt olvastam a véleményeteket erről a samponról és nagyon örülök, hogy megvettem. Már az első használat után elmúlt mindenféle viszketés és húzódó érzés. Hajszárítás után majdnem öröm táncot jártam, hogy nem fáj a fejbőröm. Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!! Kellemes az illata, jól habzik és meghozza a várt eredményt! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

Biofeleség

2015. november 8.

Másodszor vettem meg ezt a sampont, és már tudom hogy nem fogok más után keresgélni :)
Az én hajam zsíros, 2-3 naponta kell mosnom, és a fejbőröm szeborreás ekcémás. Mindig gondom volt hogy a gyóygszeres samponok után milyen gyengéd samponnal tudnám fenntartani az elért jó eredményt, és kitolni a viszketés visszatértét. És egy sor egyéb sampon közül (kipróbáltam vagy tizet) ez bizonyult a legjobbnak.
Valóban enyhén gélállagú termék, naaagyon finom gyümölcsösen friss tisztaságillattal. Én minden sampont alaposan higítva használok, ebből a samponból 5ml elég egy teljes samponos flakonnyi (200ml) vízbe, mert nagyon jól habzik. Alaposan de gyengéden tisztít, és a használata után semmi szükségem balzsamra (ami nekem kifejezetten fontos, mivel a bazsamok kondicionáló anyagai is irritálnak), hajam puha és könnyen fésülhető.
Tehát csillagos 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 8.

Tehát csillagos 5-ös!

Hidratálók: Sorbitol
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.