Eucerin

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sziszikee58, Módosítva: 2018. augusztus 27.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az Eucerin DermoPure Mélytisztító arctonikot kifejezetten a zsíros, problémás bőrön való használatra fejlesztették ki, és azok számára, akik enyhe vagy középsúlyos, fenőttkori aknétól szenvednek. Az akne minden formája esetén alkalmazható, így acne vulgaris fennállásakor is. Tisztítja a bőrt és előkészíti az ápoló termék befogadására.

Az aktív antibakteriális formula 2% tejsavat tartalmaz, mely megnyitja a pórusokat, gátolja a baktériumok szaporodását és megakadályozza mindenfajta újabb bőrhiba kialakulását – és mindezt anélkül, hogy kiszárítaná a bőrt. Különösen hatékony a T-zónán, valamint az egyéb problémás területeken való használatkor.

kaposztamester

2020. június 16.

Csoda ! 2 hét alatt rendbe rakta az aknés bőrömet.
Mindenkinek csak ajánlani tudom .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

Csoda ! 2 hét alatt rendbe rakta az aknés bőrömet.
Mindenkinek csak ajánlani tudom .

JasmineK

2020. június 9.

Nagyon jó, nem lesznek tőle mitesszereim és pattanásaim, mint más tonikoktól. Szépen tisztít és én az illatát nagyon szeretem. Kedvezményesen szoktam rendelni online.

Tisztít, de nekem sajnos ettől is lettem mitesszereim, nagyon sok, ez volt az oka! Hiába nem mitesszerképző, pórusösszehúzó, soha töbvet nem használok tonikot! Mindegyikkel ez van! Pedig ebben nagyon hittem, szerettem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 9.

lilla93

2020. április 26.

Tavaly júniusban kezdtem el használni az Eucerin Dermopure családját, annak lemosóját, tonikját, mattító fluidját és a bőrmegújító kencéjét is beszereztem. Az itteni vélemények hatására vettem meg őket, így ennyi idő távlatában úgy érzem már tudok nyilatkozni a hatásukról.

Kár, hogy nem lehet ide előtte-utána képet csatolni. Ahogy írtam is, tavaly júniusban a semmiből előtörtek rajtam nagy cisztás pattanások. Előtte is problémás volt a bőröm, de ezek ilyen mutáns fajták voltak, konkrét gumók, amiket kinyomni esélytelen, óriási gyulladt göbök. Na ilyenből lett hirtelen nekem 7-8 darab, a sírás kerülgetett. Aztán beszereztem ezt a termékcsaládot és nem tudom, hogy melyik termék - hisz együtt használtam őket - volt az, amelyik a legjobban közrejátszott, de tény, hogy 3 héten belül full letisztították az arcomról az ocsmányságokat úgy, hogy életemben nem volt még olyan szép a bőröm.

Ez a hatás fennmaradt egészen kb. múlt hónapig, amikor elkezdtem érezni, hogy mintha nem használnának már úgy...és valóban, jelenleg megint előjött 1-2 nagyon gyulladt csoda és nem csinálnak velük semmit. Úgyhogy úgy tűnik, hogy a bőröm megunta őket, ezért most csalódottságomban berendeltem LRP termékeket. Ezért egy csillagot levonok, de aki hasonló problémákkal küzd, az mindenképp tegyen egy próbát, nem lesz waste of money.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

Kispanda

2019. május 15.

Esténként, az arclemosó gél után szoktam használni Jól tisztít, nem szárít, viszont számomra nagyon bizarr az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Feline

2018. október 23.

Nekem nagyon bevált. Rutinom része a lemosóval együtt, plusz spec pórusösszehúzó termékek és a bőröm szebb, mint valaha. Ha nem lesz változás, újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Hidratálók: Butylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.