Eucerin

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sziszikee58, Módosítva: 2018. augusztus 27.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az Eucerin DermoPure Mélytisztító arctonikot kifejezetten a zsíros, problémás bőrön való használatra fejlesztették ki, és azok számára, akik enyhe vagy középsúlyos, fenőttkori aknétól szenvednek. Az akne minden formája esetén alkalmazható, így acne vulgaris fennállásakor is. Tisztítja a bőrt és előkészíti az ápoló termék befogadására.

Az aktív antibakteriális formula 2% tejsavat tartalmaz, mely megnyitja a pórusokat, gátolja a baktériumok szaporodását és megakadályozza mindenfajta újabb bőrhiba kialakulását – és mindezt anélkül, hogy kiszárítaná a bőrt. Különösen hatékony a T-zónán, valamint az egyéb problémás területeken való használatkor.

Ár: 2500 , Eladó: molniniki5
Állapot: háromnegyedig van, Helyszín: Pécs, fizetés: foxpost, posta, csomagküldés

fer.bea

2021. április 21.

2 hete használom gél állagú lemosó után, és szemmel láthatóan nagyon sokat javult az aknés böröm. nagyon meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 21.

endzsiaj

2021. április 13.

Először azt gondoltam, hogy a benne lévő alkohol és parfüm irritálni fogják az érzékeny bőrömet, de egyáltalán nem így lett. Szerencsére. Arcmosás után nagy segítséget tesz, mert van olyan lemosóm amit az istenért sem tudok leszedni az arcomról. Már egyből használat után látom, hogy működik. Szuper jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 13.

fanni5257

2021. április 5.

Eleinte arcra használtam, nekem bevállt, bár kissé erős alkoholos szaga volt. Miután megvettem, rá egy hónappal kezdtem el áttérni a tudatos arcápolásra, így az alkohol miatt próbáltam mellőzni, és elkezdtem használni a testemen borotválkozás utánra, és hihetetlen jó hatása van. Sokkal kevesebb a pirosság és puhább a bőröm is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 5.

ClaraWolf04

2021. március 10.

Nagyon jó illata van és felfrissíti az arcom használat után! Mióta ezt a termékcsaládot használom sokkal kevesebb pattanásom van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 10.

zsuh

2020. október 2.

Nekem csodásan rendben tartja az újabban zsíros bőrömet. Mielőtt használni kezdtem egy napot sem bírt ki rajtam a smink, átfénylett, lemállott, ezt is tökéletesen orvosolja ez a tonik. Az illatát is imádom és nagyon jól tisztít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

elina12

2020. szeptember 28.

nem okoz pattanásokat, viszont a parfüm és az alcohol denat. miatt nem fogom újra venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

JasmineK

2020. szeptember 24.

Nagyon jó, nem lesznek tőle mitesszereim és pattanásaim, mint más tonikoktól. Szépen tisztít és én az illatát nagyon szeretem. Kedvezményesen szoktam rendelni online.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

kaposztamester

2020. június 16.

Csoda ! 2 hét alatt rendbe rakta az aknés bőrömet.
Mindenkinek csak ajánlani tudom .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

Csoda ! 2 hét alatt rendbe rakta az aknés bőrömet.
Mindenkinek csak ajánlani tudom .

lilla93

2020. április 26.

Tavaly júniusban kezdtem el használni az Eucerin Dermopure családját, annak lemosóját, tonikját, mattító fluidját és a bőrmegújító kencéjét is beszereztem. Az itteni vélemények hatására vettem meg őket, így ennyi idő távlatában úgy érzem már tudok nyilatkozni a hatásukról.

Kár, hogy nem lehet ide előtte-utána képet csatolni. Ahogy írtam is, tavaly júniusban a semmiből előtörtek rajtam nagy cisztás pattanások. Előtte is problémás volt a bőröm, de ezek ilyen mutáns fajták voltak, konkrét gumók, amiket kinyomni esélytelen, óriási gyulladt göbök. Na ilyenből lett hirtelen nekem 7-8 darab, a sírás kerülgetett. Aztán beszereztem ezt a termékcsaládot és nem tudom, hogy melyik termék - hisz együtt használtam őket - volt az, amelyik a legjobban közrejátszott, de tény, hogy 3 héten belül full letisztították az arcomról az ocsmányságokat úgy, hogy életemben nem volt még olyan szép a bőröm.

Ez a hatás fennmaradt egészen kb. múlt hónapig, amikor elkezdtem érezni, hogy mintha nem használnának már úgy...és valóban, jelenleg megint előjött 1-2 nagyon gyulladt csoda és nem csinálnak velük semmit. Úgyhogy úgy tűnik, hogy a bőröm megunta őket, ezért most csalódottságomban berendeltem LRP termékeket. Ezért egy csillagot levonok, de aki hasonló problémákkal küzd, az mindenképp tegyen egy próbát, nem lesz waste of money.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

Kispanda

2019. május 15.

Esténként, az arclemosó gél után szoktam használni Jól tisztít, nem szárít, viszont számomra nagyon bizarr az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Hidratálók: Butylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.