Eucerin

Ár:   6499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mozart, Módosítva: 2013. december 20.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Ez a termék segíti a bőr regenerációját az éjszaka folyamán, hatékonyan csökkenti a hiperpigmentációs bőrhibákat, ragyogóbbá és egyenletesebb tónusúvá teszi a bőrt.

mahut

2019. május 31.

Nagyon örülök hogy megtaláltam ezt a krémet!!! Pattanás utáni foltokra kerestem valami csodaszert már másfél éve. A homlokomra vékony rétegben felkenem esténként. Kicsivel több, mint 1 hete használom és tényleg szembetűnő a változás! Nálam első használat után okozott apró pattanásokat, de valószínű hogy vastagan kentem be. Tényleg nagyon vékonyan kell bekenni hogy ne legyen túl zsíros a bőr tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Marzipan

2018. augusztus 10.

Mindig is szerettem az Eucerin termékeit, de az összes közül ez a kedvencem! Láthatóan halványítja a barna foltokat, nyáron hasznos kis útitársam, bármerre is menjek. Arcra használom, az én száraz bőrömnek tökéletesen megfelel az enyhén zsíros állaga. Évek óta használom és még sokáig is fogom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 10.

kislulu

2018. április 17.

Ezer,tényleg ezer és egy terméket próbáltam már,azonban CSAK ez vált be! Már 2 hét után szebb képe lett a bőrömnek (testre használom) Második tégelyekkel használom ezt,és az éjszakai párját illetve a stiftet is. IMÁDOM! Nem kell más. Arcomra nem használom,kipróbáltam de én is pattis lettem picit utána.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 17.

mokrisz

2017. július 12.

Az első szülés után (kb. 8 éve) pigmentfoltjaim alakultak ki, homlokon, orcákon és a száj körül. Lézerrel sikerült a száj körül szinte teljesen eltüntetni, de később újra kialakult. Mivel nagyon nagyon zavartak a foltok, a piacon fellelhető szinte minden módszert, krémet kipróbáltam (Alexandrit lézer- újból, ipl kezelés, orvosi kémia hámlasztás, mezoterápiás tű, Ilcsi kövirózsa, Ilcsi hámlasztó, neostrata otthoni hámlasztás, Bioderma objektív white szérum, Nux krém pigmentfoltra ,Schüssler só+krém pigmentfoltra, Oriflame pigmentfoltra való krémjei+széruma, pigmanorm krémet szereztem be külföldről, bőrgyógyász által felírt Skinoren krém.) Még a fogamzás gátló tabletta szedését is abba hagytam, belső májkúrát folytattam....
Szóval mondhatni, hogy szinte mindent próbáltam megtenni, hogy a pigment foltjaimat eltüntessem. Smink nélkül alig mertem utcára menni.
DE! kb. 6 hete megvettem az Eucerin Even Brighter termékcsaládot- azaz korrektor, nappali krém, éjszakai krém.
Így összesen kb. 20 e Ft volt a három termék, de minden pénzt megért! KOMOLYAN!
Kb. 6 hete használom reggel-este a korrektort, nappalra a nappali kémet, ami 30 faktoros védelmet ad, este lefekvéskor pedig az éjszakai krémet. Ennyi év és ennyi próbálkozás után szinte már majdnem feladtam, hogy én valaha smink nélkül megyek az utcára, de LÁTVÁNYOSAN HASZNÁL. Az egyetlen olyan termékcsalád, ami szinte teljesen eltüntette a pigmentfoltjaimat.... Amennyire látszik, az pedig smink nélkül is vállalható.
SZUPER! Mindenkinek ajánlom a termékcsaládot és ha el fog fogyni, újra és újra meg fogom venni, mert HIHETETLEN csodát tett az arcommal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 12.

Így összesen kb. 20 e Ft volt a három termék, de minden pénzt megért! KOMOLYAN!

Rumina

2017. július 6.

Szép, egyenletes, ragyogó bőr, az illata nagyon finom, könnyen beszívódik. Hónapok óta használom és nagyon megszerettem. A pattanásaim helyeit eltünteti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Jucus91

2017. június 28.

Közel egy hónapja használom. Olvastam, hogy nagyon zsíros a krém, ezért inkább az éjszakait választottam, hogy nappalra megmaradjon az eddig jól bevált arckrémem. Tényleg zsíros, csillogok is tőle.
De a hidratáláson túl mást nem vettem észre, nem lett egyenletesebb tőle az arcom. De lehet nekem több idő kell....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Brydzs

2017. június 6.

A májfoltokat napokon belül elhalványította :-) imádom! És nagyon nagyon sokáig elég!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

silawolf

2017. február 1.

Az Eucerin termékeket szeretem, de ezzel nem voltam megelégedve. Nagyon zsíros állagú, kellemetlen illatú, a pigmentfoltjaim semmit nem halványodtak tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 1.

csylvie

2017. január 14.

Nekem az állagával nincs problémám, felszívódik, kellemes és szép tőle a bőröm. Viszont 3 hónappal szülés után továbbra is tele van az arcom barns foltokkal és ezen a krém 1 hónap alatt semmit sem változtatott sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 14.

Sancsa

2016. június 3.

Terhesség/szülés után jelentkeztek a pigmentfoltok az arcomon, erre kerestem megoldást. A nappali krémmel együtt használtam ezt. Valóban nehezebben szívódik be, de előny az UV-védelem és hogy halványodtak tőle a foltjaim, illetve tényleg egységesebb lett az arcszínem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 3.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Butylene Glycol, Cyclomethicone
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.