Eucerin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. március 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Az UV-sugárzás, a hormonális változások és az oxidatív stressz a bőr túlzott melanin termeléséhez vezethet. Pigmentációs foltok, sötét elszíneződések, öregedési foltok és szeplők alakulhatnak ki, mely által a bőr egyenetlen színűvé válik. Az EVEN BRIGHTER korrektor stift termék bőrbarát, magas koncentrációjú B-Resorcinol hatóanyaga segít csökkenteni a melanin termelést és egyenletesebbé tenni a bőr színét. A termék 4 hetes használata után a bőr színe egyenletesebbé válik, tónusa ragyogóbb lesz alap bőrszíntől függetlenül. A rendszeres használat során a bőr tónusa folyamatosan javul.

Illatanyag- és parabenmentes.

Kiszerelés: 5 ml

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

tdiana84

2021. október 8.

Jelentősen csökkentek a foltok tőle. Mellette használom a nappli és éjszaki krémet is!
Fényvédő elengedhetetlen mellé így is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 8.

Fényvédő elengedhetetlen mellé így is.

Moni86

2019. április 1.

Számomra nagy csalódás volt ez a stift. Plazmakezelés utánra ajánlották. A szemem alatt használtam. 1. Összetevője alkohol. Annyira csipett hogy könnyezett a szemem. Annyira szárított hogy szó szerint mint a kígyó 'vedlettem' a bőrömet, amíg használtam, minden nap! Kizárt hogy újravegyem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

Ronika83

2019. március 27.

Célzottan 2 pigmentfoltomra használom, és úgy veszem észre hogy konzekvens ecsetelést követően egyenletesebb az arcbőröm színe az adott helyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

Thumpa84

2018. december 11.

Én is célzottan használtam - homlok ajak feletti rész és szem alatt rész.
Elég alkoholos emiatt csípi a szemet.
Több halványítót is használtam már, az itteni és különböző nemzetközi fórumokon leírt vélemények alapján vettem meg.
Nekem nem egy csodaszer, de szépen teszi a dolgát. Sajnos, mint a legtöbb nem recept köteles halványító csak egy pontig tud halványítani, utána max szintentartásra jó.
Ettől még meg neki a 4 csillag, mert kb 2 árnyalatot halványított a börömön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 11.

Én is célzottan használtam - homlok ajak feletti rész és szem alatt rész.
Elég alkoholos emiatt csípi a szemet.
Ettől még meg neki a 4 csillag, mert kb 2 árnyalatot halványított a börömön.

Erka37

2018. október 27.

Célzottan,csak a homlokomon és a szàm fölött hasznàltam,ahol a pigmentfoltjaim vannak,3 hét utàn vettem észre, hogy sokkal vilàgosabbak lettek a foltok.Persze heti 2-3 bőrradirozàs is elengetehetetlen.Újra veszem a terméket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 27.

kislulu

2018. április 17.

Ezer,tényleg ezer és egy terméket próbáltam már,azonban CSAK ez vált be! Már 2 hét után szebb képe lett a bőrömnek (testre használom) Második tégelyekkel használom ezt,és az éjszakai párját illetve a stiftet is. IMÁDOM! Nem kell más. Arcomra nem használom,kipróbáltam de én is pattis lettem picit utána.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 17.

Cseniko

2018. április 3.

3 éve küzdök az arcomon lévő pigmentfoltokkal (szemöldökök közt, szem alatt az arccsontok kiálló részén és a szám fölött).
Szeretek napozni és szolizni is, de 30 éves koromig nem fordítottam kellő figyelmet a fényvédelemre.
A bűvös 30 elérése után váltottam egy komolyabbnak titulált arckrémre, minek következtében elleptek az említett foltok!
Azóta visszaválltottam az eredeti arckrémre és rendszeresen használok fényvédőket, de a foltok - többé-kevésbé - mindig visszatérnek.

Ez a stift sem csodaszer, de kb 10 különböző pigmentfolt eltávolító termékből -amikkel eddig próbálkoztam- ez az egyetlen ami tényleg hatásosnak bizonyult és többször is újra vásároltam!
Ezért amíg hatékonyabbat nem találok megkapja az 5 pontot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

Ezért amíg hatékonyabbat nem találok megkapja az 5 pontot!

6vilag

2018. február 25.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, én is az itteni vélemények alapján vettem. Kézfejem lévő néhány foltocskára. Nem tudom mi a különbség, hogy ki hova használja, de én viszont eredményt nem látok -sajnos-. Pedig már használom néhány hónapja. Bármilyen kicsi is, mégis jó kiadós, én csak az adott helyre használom. Máshol nem tudom tesztelni, direkt a kézre vettem. Ez van, de, ettől még nem húzom le ezt a szép diadalmenetét a terméknek (hisz végül is a kéz nem volt benne az igéretében).
Ui: nem ért ez semmit sem, viszont jó drága. Elmentem egy IPL kezelésre. ami legalább használ is, nem csak a pénzt dobálom ki az ablakon. Bár megvétele az én hülyeségem volt, nincs kit hibáztassak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 25.

Ayran

2018. február 19.

Nem erőteljes, de mégis látható pigmentfoltra vettem az arcomra. Tisztességesen használtam, már egy idő múlva meg is feledkeztem a problémáról, mikor is eszembe jutott, és elégedetten nyugtáztam, hogy alig látható (más által már talán egyáltalán nem) a folt.
Én elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 19.

Én elégedett vagyok.

Marcsi66

2018. február 2.

Itteni vélemények sarkalltak a beszerzésre,nekem ez nem jött be,semmi változás nem történt,Elhasználtam becsületesen,ennyi,Nekem az arcomon,a szemem körüli pici foltocskára kellett volna,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 2.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.