Eucerin

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2013. április 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A hipergmentációs és pigmentációs bőrhibák csökkentésére.

Az Even Brighter nappali arckrém FF30 termék bőrbarát B-resorcinol hatóanyaga segít csökkenteni a melanin termelést és egyenletesebbé tennia  bőr színét. A természetazonos glicirretinsav hatóanyag pedig segít az UV-sugárzás hatására károsodott bőrsejtek regenerációjában. A 30-as fényvédő faktor hatékony védelmet nyújt az újabb pigmentfoltok kialakulása ellen és egyben óvja a bőrt az idő előtti bőröregedés látható jelei ellen.

• A termék 4 hetes rendszeres használata után a bőr színe egyenletesebbé válik, tónusa ragyosóbb lesz alap bőrszíntől függetlenül.
  • A rendszeres használat során a bőr tónusa folyamatosan javul.

A termék hatékonyságát klinikai és dermatológiai tanulmányok igazolják. Az arckrém bőrbarát összetételű.

Az Even Brighter termékcsalád szemmel láthatóan:
  • egyenletesebb tónusúvá teszi a bőrt
  • halványítja a barna foltokat és a hiperpugmentációt
  • A tanulmányban résztvett alanyok szerint a termék „ragyogó, egészséges, fiatalos megjelenést” biztosít, „simává és rugalmassá teszi a bőrt” és „a bőr nem lesz zsíros tapintású.”

Mangoka

2018. augusztus 2.

3 hete használom és tényleg világosított egy kicsit, vagy csak nem vagyok annyit napon, nem tudom.
Megvettem az éjszakai párját és a stiftet is.
A többi funkciója átlagos, nem vagyok annyira elájulva, de nem rossz.
Jövök még updatelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Megvettem az éjszakai párját és a stiftet is.
A többi funkciója átlagos, nem vagyok annyira elájulva, de nem rossz.
Jövök még updatelni.

Lorina

2018. július 1.

Mivel már 3 hónapja használom,itt az ideje véleményezni!Illata nagyon finom,állaga rendben van,elsőre nehéznek tünt,de a bőröm szépen beszívta!Az FF 30 nagyon jó, fényvédnek szuper!A pigment foltokkal ugyan semmit nem kezd,de nagyon jól hidratál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Helga14

2018. április 19.

Még csak a teszter változatot próbáltam, egyre kevésbé száraz az arcom néhány területe, jól hidratál és szuper, hogy van benne fényvédő. Szerintem kipróbálom a teljes kiszerelést, hogy átfogóbb képet kapjak róla, de megelőlegezek 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

kislulu

2018. április 17.

Ezer,tényleg ezer és egy terméket próbáltam már,azonban CSAK ez vált be! Már 2 hét után szebb képe lett a bőrömnek (testre használom) Második tégelyekkel használom ezt,és az éjszakai párját illetve a stiftet is. IMÁDOM! Nem kell más. Arcomra nem használom,kipróbáltam de én is pattis lettem picit utána.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 17.

IldikoB

2017. december 26.

Néhány évvel ezelőtt pigmentfoltok jelentek meg az ajkam felett. Rögtön tudtam, hogy ez nálam nem hormonális változás következménye, hanem az éveken keresztüli gyantázás miatt alakult ki. Egy tapasztalt kozmetikus kétszer gyantázott varosra – több esélyt nem kapott. Az első évben csak nyáron jött ki, télre eltűnt, a következő évben viszont már el sem halványodott. Mindent kipróbáltam azért, hogy eltüntessem, vagy legalább elhalványítsam, két bőrgyógyász és egy plasztikai sebész véleményét is kikértem, voltam hámlasztó kezelésen, használtam rá E vitamint, drága és kevésbé drága kozmetikumokat és kipróbáltam városi legendákat mindenféle eredmény nélkül. Végül feladtam és reménykedtem, hogyha elég korán, már márciusban elkezdek magas faktorszámú naptejet használni talán nem lesz rosszabb, illetve vastagon kentem korrektorral és alapozóval. Végül egy teljesen más problémával meglátogattam egy harmadik bőrgyógyászt, akinek csak mellesleg megemlítettem ezt a problémámat. Ő nyomott a kezembe egy nagy adag Eucerin Even Brighter krém mintát a nappali és éjszakai változatot is. Teljesen szkeptikusan vittem haza a mintákat, magamtól soha nem vettem volna meg a krémeket ennyi csalódás után, de így hogy ingyen kaptam egy próbát megért. Két hét után vettem észre először a változást, az összefüggő pigment foltomban apró világos pöttyök jelentek meg. Azonnal rohantam a patikába a korrektor stiftért. A nyáron kapott krém és a korrektor stift őszre elhalványította a foltjaimat, amire még rásegítettem télen a napfény mentes hónapokban a bőrgyógyásztól kapott tejsav heti-két háromszori használatával de ezt hamar el is hagytam. Nagyjából egy év telt el, a korrektor stiftet már rég nem használom de a nappali és éjszakai krémet napi szinten. A májfoltjaim 100% -ig eltűntek. Nem olcsó krémek, de én csak a problémás területre kenem majd eloszlatom így egy-egy tégely éjszakai és nappali krémet majdnem egy évig használok. Nincs különösebb illata, az állaga jó, a kezdeti több réteg alapozó és korrektor alatt is jól működött. Mindenkinek csak ajánlani tudom, nekem megváltoztatta az életemet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 26.

PinkPrincess

2017. december 26.

Nagyobb mintát kaptam belőle. Volt, hogy estére kentem fel. Nagyon tetszik az állaga, szerettem kenekedni vele. Pont jó, talán kicsit testesebb krém. Már felkenés után tetszett ahogy szívta be a bőröm, reggelre pedig kisimultam. :3 Tényleg csodaszép arcom lett tőle. Ez az A krém, ami számomra tökéletes mind állagban mind eredményben. Csodaszer, etalon. <3 Egészen biztos, hogy meg fogom vásárolni. :)
A pigmentáció csökkentését nem igazán vettem észre, csak a szebb összképet. Viszont mivel mintám volt, így nem is volt lehetőségem huzamosabb ideig tesztelgetni. Mint említettem, gazdag krém, én nappalra nem kenném fel, csak ha otthon maradok. Kíváncsi vagyok mire képes az éjszakai párja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

mokrisz

2017. július 12.

Az első szülés után (kb. 8 éve) pigmentfoltjaim alakultak ki, homlokon, orcákon és a száj körül. Lézerrel sikerült a száj körül szinte teljesen eltüntetni, de később újra kialakult. Mivel nagyon nagyon zavartak a foltok, a piacon fellelhető szinte minden módszert, krémet kipróbáltam (Alexandrit lézer- újból, ipl kezelés, orvosi kémia hámlasztás, mezoterápiás tű, Ilcsi kövirózsa, Ilcsi hámlasztó, neostrata otthoni hámlasztás, Bioderma objektív white szérum, Nux krém pigmentfoltra ,Schüssler só+krém pigmentfoltra, Oriflame pigmentfoltra való krémjei+széruma, pigmanorm krémet szereztem be külföldről, bőrgyógyász által felírt Skinoren krém.) Még a fogamzás gátló tabletta szedését is abba hagytam, belső májkúrát folytattam....
Szóval mondhatni, hogy szinte mindent próbáltam megtenni, hogy a pigment foltjaimat eltüntessem. Smink nélkül alig mertem utcára menni.
DE! kb. 6 hete megvettem az Eucerin Even Brighter termékcsaládot- azaz korrektor, nappali krém, éjszakai krém.
Így összesen kb. 20 e Ft volt a három termék, de minden pénzt megért! KOMOLYAN!
Kb. 6 hete használom reggel-este a korrektort, nappalra a nappali kémet, ami 30 faktoros védelmet ad, este lefekvéskor pedig az éjszakai krémet. Ennyi év és ennyi próbálkozás után szinte már majdnem feladtam, hogy én valaha smink nélkül megyek az utcára, de LÁTVÁNYOSAN HASZNÁL. Az egyetlen olyan termékcsalád, ami szinte teljesen eltüntette a pigmentfoltjaimat.... Amennyire látszik, az pedig smink nélkül is vállalható.
SZUPER! Mindenkinek ajánlom a termékcsaládot és ha el fog fogyni, újra és újra meg fogom venni, mert HIHETETLEN csodát tett az arcommal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 12.

Így összesen kb. 20 e Ft volt a három termék, de minden pénzt megért! KOMOLYAN!

tomimariann

2017. június 14.

Tele vagyok szeplőkkel, pigmentjeim kb. annyi van, ahány szeplőm, máshol csak leég a bőröm, nem barnul. Termékmintát kaptam, mivel keresek egy megfelelő arcvédő krémet. Nekem a száraz bőröm nem szívta be a készítményt, csak 2 órával később éreztem, hogy nem ragad az arcom, mivel addig olyan volt, mintha egy adag cukormázzal borítottam volna be. HAHAHA „ragyogó, egészséges, fiatalos megjelenést” biztosít, „simává és rugalmassá teszi a bőrt” és „a bőr nem lesz zsíros tapintású.” HAHAHA. Sebaj, tűző napon voltam délutáni órákban, úgyhogy hagytam, mi történik. Meg kell hagyni, este nem égtem le, mint nélküle tudom hogy néztem volna ki. Nem a legjobb, de több a semminél. Pattanások kialakultak a használata után, de nem fogom rá teljesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

DawnMelody

2017. április 23.

Anyukám használja a nappali-, éjszakai krémjét illetve a szérumját is, de nem arckrémként, hanem a kézfejére, mert ott vannak pigmentfoltjai, amik nagyon zavarják - szóval most az ő nevében írok. Már pár alkalom után örömmel újságolta, hogy működik, mert mások is megjegyezték (! ismétlem, pár alkalom után!), hogy kevésbé láthatóak. Azóta is használja, a halványabb foltok teljesen eltűntek, a sötétebbek halványodtak. Valószínűleg azokat soha nem fogja eltüntetni, de már ez is nagyon jó. Kedvet kaptam hozzá, hogy a saját bőrömön is kipróbáljam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

tlaura0906

2017. január 9.

Észrevettem a nyarak múlásával egyre több pigment folt jelenik meg az arcomon. Elég drága számomra,így kivártam a Glamour napokat tavasszal. A nyár folyamán használtam,(+több figyelmet fordítottam a fényvédelemre szintén egy eucerin termék segítségével)! Az arcbőröm színe egységesebbé vált és halványodtak a foltok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.