Eucerin

Ár:   1990 Ft és 5090 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db és 4 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2020. február 17.

Ár:   1990 Ft és 5090 Ft
Kiszerelés:   1 db és 4 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Környezetbarát biocellulózból készült ráncfeltöltő fátyolmaszk, mely kis és nagy molekulasúlyú hialuronsavat tartalmaz.
  • Könnyű feltenni, nem csúszik félre, nem csöpög.
  • Tökéletesen illeszkedik az archoz.
  • Használatával a bőr üde, friss és egészségesen ragyogó lesz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Petra901018

2023. szeptember 20.

Vannak időszakok, amikor nagyon rákattanok a szövetmaszkokra.
Ez is az egyik kedvenc, bár drágább kategória.
Ez aztán az énidő csúcsa, főleg mikor leveszem és az utolsó cseppig beszívja(az amúgy zsíros) bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 20.

Vannak időszakok, amikor nagyon rákattanok a szövetmaszkokra.
Ez is az egyik kedvenc, bár drágább kategória.

Szabryna90

2023. január 16.

Rengeteg fátyolmaszkot kipróbáltam már az árfekvés széles skáláján mozogva. Nehezen szántam rá magam egy újabb fályolmaszk vásárlására, mert annyi kipróbált termék után csak pénzkidobásként tekintettem a fátyolmaszkokra, sőt többet ártottak (irritáció), mint használtak. Végre sikerült megtalálnom azt a fátyolmaszkot, ami egyáltalán nem okoz irritációt az extra érzékeny bőrömön, köszönhetően annak, hogy az összetevői is rendben vannak. Bár az összetevők legvégén található illatanyagtól tartottam, de szerencsére nem okozott irritációt, az illata pedig kifejezetten kellemes. Számomra eddig ez az egyetlen olyan fátyolmaszk, aminek még a mérete is tökéletes, kellemes tapintású a fátyolmaszk anyaga, könnyű felilleszteni és nincs szérum pazarlás, mert a tasakban nem gyűlik össze a ,,felesleg". Használata után szemmel láthatóan javult az arcbőröm hidratáltsága, kisimultak az apróbb ráncaim és egész napra megfelelő hidratáltságot adott. Ragacsos érzetet egyáltalán nem tapasztaltam és kellemes, sima tapintású lett tőle az arcbőröm. Annyi kipróbált fátyolmaszk után végre tudom mit érdemes megvenni, aminek végre én is élvezhetem előnyös hatásait. Már csak abban bízok, hogy sokáig elérhető lesz és nem tervezik megszüntetni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 16.

Babika20

2022. október 2.

Az első olyan maszk, ami jó méretben is, kényelmes, klasszul fennmarad és kényelmes!! Nagyon jól hidratál is, a szérum mennyisége pont jó, nem marad egy csomó kicsöpögve a tasakban. Az illata nekem picit erős, nem lenne szükség ennyi parfümre szerintem, de ez gondolom szubjektív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 2.

blackdiamond27

2022. június 19.

Nagyon szeretem ezt az Eucerin terméket. Egy igazi feltöltődést ad a bőrnek minden használattal. Rendszeresen használom (heti kb1-2 alkalommal). Az ára rendkívűl magas, bár még így is megéri szerintem. Egy kis különleges kényeztetést mindenki megérdemel :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 19.

stylo

2021. szeptember 11.

Patikaban vettem, kuponnal teljesen elfogadhato aron a piacon levo tobbihez kepest. Eddig kettot hasznaltam, nagyon szepen feltoltotte az arcomat. Nincs rancom meg igazan, csak a vizhiany miatt kis recek. Ezeket szupekul kifesziti. Par napig jobban fest az arcborom. Onmagaban biztosan nem helyettesiti azt az arcapolo rengeteget, amit hasznalok amugy is, de heti egyszer erdemes beepiteni a rutinba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 11.

CeCeDrake

2020. március 10.

Patikában vásároltam egy csomagot. A csomagban 4 db maszk található, így kedvezőbb az ára - akciós is volt, ~1000 Ft/db áron teljesen korrekt.
Hasonló árkategóriás maszkokat szoktam venni, van ennél jobb, de összességében tetszik.
Eddig kettőt használtam el, én heti 1x vetem be. A bőrt kellően feltölti, másnap is érezni a hatását. Ez már pozitív. A leírás ígéretei között szerepel, hogy könnyű feltenni, ezt be is tartja.
Fátyolmaszkokkal szeretek kísérletezni, de ez abszolút bejön, úgyhogy elképzelhető, hogy a későbbiekben még vásárolok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

Hidratálók: Glycerin, Pentylene Glycol, Sodium Hyaluronate

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

Természetes eredetű, biztonságos szintetikus kelátképző szer. 1%-ig terjedő mennyiségben alkalmazzák a tartósítószerek hatékonyságának növelésére, lehetővé téve a szokásosnál kisebb mennyiségek használatát a hatékonyság veszélyeztetése nélkül.