Eucerin

Ár:   759 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: laposi.helga, Módosítva: 2020. november 19.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Nagy koncentrációjú Dexpanthenol és E-vitamin tartalommal
  • 6-os UVB fényvédő faktor
  • Kiváló hatékonyságát és bőrbarát  toleranciáját klinikai vizsgálatok  bizonyítják
  • Száraz, repedezett ajkak gyors ápolására és védelmére.

sztich

2020. november 12.

Eddig semmi problémám vele. Tökéletesen teszi a dolgát. Utolsó darabot hoztam el a patikából. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 12.

Tig

2020. október 23.

A legjobb ajakápoló, amivel eddig találkoztam, ha elfogy, ezt fogom újravenni és nem kísérletezgetek tovább. Nagyon kellemes érzet az ajkakon, amellett, hogy megfelelően ápol, nem hagy zsíros érzetet. Sokáig elég is volt emellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 23.

MademoiselleSumire

2020. szeptember 11.

Én nagyon megkedveltem. Néha nagyon-nagyon csúnyán kiszáradnak az ajkaim, kipirosodnak, kicserepesednek, már túlmutat talán a hétköznapi kiszáradáson. Hithű Carmex fan voltam, holott az illatanyagokat a többi arcápolási termékemből már száműzte, jó okkal. Egy bőrgyógyásztól hallottam, hogy a Carmex ronthat az ajakszárazságon, úgyhogy parfümmentes alternatívát kerestem. A legtöbb drogériás akajápolót próbáltam, és nem szeretem, hogy csak ülnek az ajkaimon, mintha disznózsírt kennék rá.
Ez egészen hamar beszívódik, egészen könnyed, tetszik, hogy parfümmentes. Megfizethető, 990-ért vettem termékmintákkal. Egyelőre ez az új befutó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

Elkofen

2020. szeptember 9.

Édesanyámtól kaptam belőle két darabot. A patikában beszélték rá a megvásárlásra. Szerintem kimondottan rossz ajakápoló. (Legalábbis az én termékeim vacakul működtek rajtam.) Természetesen anyu is más terméket használ és nem ezt.
Kifejezetten kemény állagú, így alig tudtam felkenni a számra. Az ápoló hatás pedig alig érezhető számomra, pedig nem várok túl sokat egy ajakbalzsamtól. Megjegyzem soha nem cserepesek, nem repedezettek az ajkaim.
Sokkal olcsóbb, természetes összetevőkből álló ajakápolóim ezerszer jobban működnek rajtam. Ezeket kidobáltam a kukába. Nem csoda, hogy anyukám sem volt képes őket használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

Yura

2020. augusztus 11.

Régóta keresem a nagy Őt ajakápolás terén, de eddig sose jártam sikerrel, mert vagy túl zsíros hatású volt vagy rossz ízű, vagy nem volt hatása vagy mindhárom, és miközben a krémmániát böngésztem szembejött velem ez a termék, a jó értékelések pedig meggyőztek, hogy próbáljam ki. Egyelőre még csak egyszer próbáltam ki, de már most fényévekkel jobb, mint amiket eddig valaha is próbáltam. Természetes hatás (vagyis nem csillog tőle úgy a szám mint egy jó szaftos csirkepörkölt után), látványosan hidratál, és nincs rossz íze. Illata ugyan nincs, de ezzel együtt tudok élni. Remélem a továbbiakban is megmarad a jó hatása, mert ha igen, akkor végre nem kell tovább keresgélnem a tökéletes ajakápolót (már csak a tökéletes testápolót kell megtalálnom :D)

Update: A harmadik napon nagyon csúnyán kisebesedett a szám, én meg annyira megijedtem hogy ettől volt, hogy abba is hagytam a használatát, megvártam míg elmúlik és most újrapróbáltam. Egyelőre nincs nyoma újabb sebnek, sőt miután tegnap kicsípte a számat a túl sós étel és bekentem ezzel rögtön megnyugodott, szóval lehet ijedtség helyett továbbra is ezzel kellett volna kennem a számat és akkor hamarabb begyógyul. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

VanillaBlossom

2020. július 20.

IMÁDOM! Már kipróbáltam rengeteg ajakápolót, de azt hiszem, hogy itt és most meg is állok. Szeretem, ha van otthon egy-két különböző termék, de ezentúl nem válogatok.
Illata nincs (vagy ha mégis, akkor én nem érzem), nagyon jó sűrű, az extrán száraz számat is egy kettőre helyre rakja, nem túl fényes, rúzs alá is jó és... ahh... Nem is tudom, hogy még miket mondjak róla. Ennyire jó ajakápolóm sosem volt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

eperjeske

Korcsoport: >54
2020. július 15.

Nem vagyok az Eucerin-termékek rajongója, nekem mind elviselhetetlenül nehéz, zsíros, de télre ez az ajakápoló nekem is jól bevált. A férjemnek pedig egész évben alaptermék a könnyen kicserepesedő, sőt repedező ajkaira. És őt az sem zavarja, hogy bizony ez is kicsit sűrű állagú. És már igencsak meg is drágult: tegnap 990 forint volt egy patikában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. július 15.

claudia.nyilas

2020. június 1.

Nagyon jó ajakápoló a minden napokra. Szépen helyre hozza a kicserepesedett ajkakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 1.

Marcsi66

2020. május 26.

Én nagyon jól jártam,,,mert akciós volt ,csomagban vettem ,kétszer is,990,-Ft az ár ,testápoló 2 db,és egy lábápoló,(20ml kiszerelés) kb.2 héttel ezelőtt.
Szerintem ez rendes áron is megéri,nagyon jól hidratál,puhít,és amit külön szeretek benne,h nincs zsíros érzet!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 26.

Blancanieve

2020. május 25.

Az egyik kedvencem!!! Nagyon jól hidratál, rendbe hozza a cserepes ajkakat de nincs olyan nagyon zsíros érzete az embernek, inkább kicsit feltölt. Nagyon szeretem, mindig kell legyen itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.