Eucerin

Ár:   759 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: laposi.helga, Módosítva: 2015. november 14.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Nagy koncentrációjú Dexpanthenol és E-vitamin tartalommal
  • 6-os UVB fényvédő faktor
  • Kiváló hatékonyságát és bőrbarát  toleranciáját klinikai vizsgálatok  bizonyítják
  • Száraz, repedezett ajkak gyors ápolására és védelmére.

Eucerin Lip Aktív ajakápoló - új, bontatlan
Ár: 500Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után postázom is
BlueEyes

2020. január 19.

Nyáron vettem meg, amikor a klíma nagyon kiszárította az ajkaimat. Őszintén szólva nem voltam tőle túlságosan elragadtatva, nem mondanám, hogy hidratált. Azt sem tudom már, hogy hova tűnt vagy mi lett vele, pedig nálam nemigen szokott ilyesmi történni.
Úgyhogy... Hát közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Úgyhogy... Hát közepes.

oaxaca

2020. január 14.

Nem rossz amúgy, sőt. Hidratál, de azért naponta többször újra kell kenni. Azóta találtam jobbat, amit naponta 2x felkenek és piha ajkakat kapok. (Bár hozzá teszem, nekem véresre repednek az ajkaim, sima szárazsághoz ez az Eucerin remek lenne!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 14.

MissScorpio

2019. december 28.

A fényvédő miatt vettem meg, és gondoltam, mivel drágább márka, biztos jobb lesz mint az olcsó ajakápolók. Jobb, mert nem szárítja a számat. Könnyen kenhető. Viszont nem igazán csökkenti a száj szárazságot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

balazskrisztii

2019. december 11.

Kellemesen hidratál, szerintem picit zsírosabb, mint egy átlagos ajakápoló (ami télen nekem kifejezetten jól esik), egyet fizet kettőt kap ajánlatban nagyon megérte!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

noradrenalin

2019. december 10.

Én nagyon szeretem! Jól hidratál,nem tapadós, nincs mű, gyógyszer íze. Van egy bugyuta szokásom..ha picit is kiszárad a szám egyből leharapdálom róla a bőrt ami elég fájdalmas megesik, hogy vérzik is :D ez szépen helyrehozza és kiszáradni sem hagyja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

mlexa

2019. december 2.

Itteni vélemények miatt vettem meg. Bánni nem bánom, de egyszer elég volt. Sokkal többet vártam tőle. Számomra ez egy átlagos ajakápoló. Sokkal olcsóbban is vannak ilyen termékek. Nem hidratál jobban, nem tart tovább a hatása. Színtelen, szagtalan. Sokáig elég. De ennyi...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

Agnyecko

2019. november 30.

Ha az Uriage hasonló termékét 4*-ra értékeltem, akkor ez egyértelműen 5, mert sokkal jobban terül (ami egyéni rögeszmém), nagyon jól hidratál, a nagyon jó puha ajkak érzetét adja hosszantartóan, nem cserepes a szám még úgy sem, hogy azért a vízivási szokásaim nem valami dicséretesek, és nem érzem azt a semmi szagát sem, szóval ha semmi nem segít, ezt érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 30.

s_kitty

2019. november 19.

Színtelen, szagtalan, balzsamos ajakápoló. Nagyon nagyon kellemes használni és nagyon sokáig kitart. Én napi szinten használom sminkelés előtt és fél év után most kezd lassan elfogyni. Szívesen újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 19.

hollieme

2019. november 14.

klassz kis ajakápoló, tartós, hidratál, nem szárítja ki a számat a sokadik használat után sem. külön piros pont, hogy nincs benne parfüm és íze sincsen. rúzs alá is jó használni, de nekem önmagában a saját visszafogott fénye is tetszik, bár tudom, nem szájfénynek született ez a termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

tiffanyriti

2019. november 3.

Évekig a körömvirág kenőcs és a FLP Lips volt, amit használtam és ami segített. Az itteni vélemények alapján vettem végü ezt a lips-et. nem csalódtam benne, valóban segít és táplál, hosszantartó nem kell fél óránként kenegetni vele az ajkaim. Eredményesnek gondolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.