Eucerin

Ár:   759 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: laposi.helga, Módosítva: 2015. november 14.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Nagy koncentrációjú Dexpanthenol és E-vitamin tartalommal
  • 6-os UVB fényvédő faktor
  • Kiváló hatékonyságát és bőrbarát  toleranciáját klinikai vizsgálatok  bizonyítják
  • Száraz, repedezett ajkak gyors ápolására és védelmére.

Piko888

2019. július 9.

Nagyon megszerettem! Eddig kerültem az ajakápolókat, mert szinte mindig az volt a tapasztalatom, hogy nem mások mint színes/színtelen ragacsok. Az Eucerint ajándékba kaptam és az első használat óta imádom. Nagyon könnyed, beivódik a bőrbe, nem ragad, nem csillog, színtelen, szagtalan és valóban hidratál. Alig várom, hogy télen is kipróbáljam, kíváncsi vagyok mit kezd a kicserepesedett ajkakkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

citromkrem

2019. július 7.

Nagyon hatásos, télen többet, nyáron kevesebbet használom, a világ legjobb ajakápolója! Jól hidratál és sokáig tart egy tubus, így az ára is megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

cupcake24

2019. június 20.

Évek óta használom, nagyon elégedett vagyok vele. Télen védi a száraz ajkaimat, és nyáron is jó, mert fényvédős. Próbálkoztam más ajakbalzsamokkal is, de mind közül ez a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 20.

lili1

2019. április 1.

Nem igazán használtam eddig ajakápolót..de most muszáj,mert egy gyógyszer mellékhatása végett szárad a szám (is). Egy teljesen jó ajakápoló,nem szárít úgy,mint pl. a labello. Ára megfelelő,jól hidratál,se színe,se illata se semmi..ez is tetszik benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

writa

2019. március 14.

A legújabb szerzemény, ami nagyon bevált. Hamar látványos változást okozott. Nincs illata, se íze, könnyen kenhető, nem ragad. Ez a legjobb ajakápoló, amit valaha is próbáltam.

update: két és fél év után még mindig van egy kicsi belőle, csak télen használom, de akkor sokat; nagyon tartós és még mindig hatékony

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Cseniko

2019. március 2.

04. 18.: Hosszú éveken keresztül nem akadt vetélytársa az FLP Lips-nek, mígnem találkoztam ezzel az ajakápolóval!
Másfél éve ő is a háztartásunkban megtalálható kozmetikumok állandó tagjává vált, párhuzamosan a Lips-el.
Én inkább érte, párom a Lips-ért nyúl.

Up.: a lelkesedésem bőven alábbhagyott. Azóta a Lips-et többször újravettem, ez meg 2 év után sem fogyott el, így rásóztam a férjemre😅. Egyszerűen nem elég krémes, nem hidratál eléggé. Inkább megelőzèsre, fényvédelemre jó, de ha már cserepesek az ajkak akkor nem nyújt megfelelő segítséget.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

Én inkább érte, párom a Lips-ért nyúl.

Doridia

2019. február 18.

Sokáig a Nuxe ajakápoló volt nálam a favorit, abból is a stiftes verzió. Még a borsos árát is elnéztem, mert annyira szerettem. Viszont szerintem ez az Eucerin ajakápoló sokkal-sokkal jobb. A legtöbb ajakápolóval az a gondom, hogy hagy egy zavaró ragacsos, szilikonos réteget a számon, ami ott ül, amíg tulajdonképpen evéssel, ivással vagy bármi mással le nem kopik/el nem tüntetem. Ha eltűnt onnan a szám ugyanúgy igényelné, hogy hidratáljam. A Nuxe volt az egyetlen eddig, ahol azt éreztem, hogy a hidratálás is megvan, de pl. a Carmex - bármelyik amit eddig próbáltam, jelenleg pont van bontva egy Lime Twist mert mindig reménykedek, hogy ez jobb lesz - nekem semmit nem hidratál. Semmi extrát nem kell várni az Eucerin ajakápolótól, nem hűsít vagy ad szép fényes ajkakat, ellenben hidratál. Rúzs alá még nem próbáltam, csak általános ápolásra, így arról nem tudok nyilatkozni, de ha egy megbízható, fényvédős hidratáló ajakápolót keresel, akkor ő jó eséllyel beválhat. Nyilván van nála is jobb de nálam 5 csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 18.

Lorina

2019. február 6.

Eddig a legjobb ajakápolóm.Nem ragad,szép természetes hatás az ajkakon!Szuper hidratálás,télen,nyáron!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

anita.szaraz

2019. január 11.

Nincs illata, nincs színe, nincs íze. Számomra legfontosabb, hogy nem szárít (mint pl labello), de többször kell kenni. Egyébként semmi különleges, teszi a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Nymphea

2018. december 26.

UP: Úgy érzem, adtam esélyt neki eleget, de nem az igazi. Sőt, az Alterra, Alverde szintjén áll, amolyan tessék-lássék. Visszatérek az örök kedvenc Uriage-hoz, Primushoz.

Nem rossz ajakápoló, de bár már nagyon kíváncsi voltam rá, nálam nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket teljesen. Az ajkaim hamar újra cserepesek lesznek, kenegethetem kb egész nap. A csomagolása atombiztos, illata semmi,és sűrű, de jól kenhető, sokáig elegendő balzsamot kapunk a pénzünkért. Viszont nekem az Uriage ajakbalzsamai az etalonok, ez pedig nyomába sem ér. Egy közepest ér, mert nekem még a Primus is sokkal jobban bevált a cserepes, hámló ajkaimra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.