Eucerin

Ár:   950 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2015. július 9.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók

Érzékeny ajkakra kifejlesztve. SPF 15 fényvédő faktorral. Dexpathenolt és E vitamint tartalmaz. Ajánlott többször újrakenni a nap folyamán a folyamatos védelemhez.

Ár: 600 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Egi

2021. augusztus 20.

Csodaszer. Meggyógyitja a sebes ajkakat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 20.

Csodaszer. Meggyógyitja a sebes ajkakat.

rberta

2021. június 7.

Elégedett vagyok vele, nem szárítja az ajkaimat, kellmes, nem ragad. Tetszik, hogy minimálisan fényvédős is. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 7.

B.Csilla96

2021. március 10.

A patikában kapható dermokozmetikumok szőlőzsírjai közül már szerintem majdnem mindet próbáltam és ár/érték arányban ez a legjobb. Az összetevői nagyon szépek és szuper jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

drozsi

2021. február 11.

Jó kis ajakapolo, ajandekba kaptam. Talan ujra is veszem. Inkabb azonnali hatasa van mint hosszutavu

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

Scorpions

2020. augusztus 27.

Valószínűleg van tőle jobb is, de én imádom. Gyorsan beszívódik, nem ragad és egész nap hidratált az ajkam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

SzAngel

2020. június 1.

Tavaszi/nyári időszakban az ajkaimnak túl zsíros. A nap folyamán inkább lekopott a számról, mint sem beszívódott volna. Talán ősszel/télen elhasználom a maradékot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

fdorottya

2019. december 4.

Hát volt már jobb ajakápolóm is. Imádom a márkát, így nem volt kérdés, hogy őt válasszam.. Hát hiba volt.
Nekem sajnos nem hidratál eléggé. Sűrűn kell újrakennem és ugyanolyan cserepes lesz a szám.
1+1 akcióban nagyon jó áron van.

Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 4.

1+1 akcióban nagyon jó áron van.

Biztos nem veszem újra.

austenland

2019. október 25.

Nagyon szuper ajakápoló! Fogmosás után használom a gyorsan száradó ajkaimra, csoda puhák lesznek tőle. Valóban kicsit tömörebb a formulája, nem kenődik nagyon könnyen, de én nem is szeretem, ha egy "zsíros" réteg van a számon. A fényvédő pedig hab a tortán :)
1+1 akcióban ki lehet fogni, úgy az ára is nagyon baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

1+1 akcióban ki lehet fogni, úgy az ára is nagyon baráti.

zsonody

2019. szeptember 27.

Szerettem volna szeretni, de valahogy nem az igazi. Eredetileg egy Uriage ajakápolót akartam venni, de az nem volt, helyette ajánlották a patikában. Nem rossz, de valahogy nem elég krémes, nem "kenődik" elég jól, ezért nekem nem kényelmes a felvitel. A hidratálás nem rossz, de nem tart ki elég ideig. Amolyan mindennapi ajakápolónak pl. sminkelés előtt fogom használni, de nem akkor, amikor tényleg ki van száradva a szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

PinkPetra

2019. június 26.

Megvettem, mert a Carmexre allergiás lettem, kellett valami szép összetevőkkel a helyére, ami megbízható márkától van és tényleg használ is... hát sajna nem lett szerelem. Az én kiszáradásra hajlamos ajkaimra semmilyen hatással sincsen. Inkább felidegesít, minthogy hidratál vagy véd... Ha 5x körbekenem vele a szám, akkor is úgy érzem hogy nem elég vastag és semmi sincs rajtam. El sem tudom képzelni, hogy ha nyáron ilyen, télen mennyire nem használna.
A márka iránti bizalmam és a szép összetevők miatt adok rá 3 csillagot, de nekem pénzkidobás volt... Szeretem ha minden táskámba, mindenhol van nálam ajakbalzsam, egynek éppen elmegy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.