Eucerin

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ancsika3, Módosítva: 2013. szeptember 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Különösen kíméletes mindennapos mosakodószer az érzékeny, irritált bőr tisztítására.

Jellemzők:

• A pH5 Enzim-Védelmi rendszer™ megőrzi a bőr saját védekező képességét
  • Bizonyított Citrát-puffer tartalommal
  • Szappanmentes
  • Különösen kíméletes felületaktív anyagok
  • pH bőrsemleges
  • Kiváló hatékonyságát és bőrbarát toleranciáját klinikai vizsgálatok bizonyítják - akár korábban károsodott bőr esetén is alkalmazható

Előnyök:

• Különösen kíméletesen tisztít anélkül, hogy kiszárítaná a bőrt, megőrzi a bőr természetes védekező képességét.

dilia007

2019. május 20.

Az illata nagyon finom, tényleg puhítja a bőröm, nekem sose volt semmilyen bőrproblémám csak szerettem volna kipróbálni, de sajnos nekem borzalmasan viszket tőle a bőröm. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

Freyja

2019. április 21.

Kimondottan arcra használtam. Túlzás lenne azt állítani, hogy nem húzódott utána a bőröm, de a korábban használt termékekhez képest klasszisokkal jobb. Az elnagyolt smink eltávolítás maradványait is simán leszedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Effendigirl

2016. december 7.

Kellemes használni, lágyabb, puhább utána a bőröm. Tusolás közben használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

Kellemes használni, lágyabb, puhább utána a bőröm. Tusolás közben használom.

mujerconfused

2015. szeptember 29.

Nem tolakodó, kellemes illat, szerintem jobban hidratál, mint a zuhanyzás közbeni testápolók. A saját testápolójával együtt csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

Vangie

2014. március 4.

Nagyon szerettem. Én spórolás miatt csak arcra használtam tusfürdő helyett, és imádtam. Testre azért szeretem az illatosabb dolgokat.
Nekem a használata után olyan lett arcom, mintha már be is krémeztem volna fürdés után. A sminket is jól levitte és annyira gyengéd a bőrhöz, hogy hihetetlen. Utána tényleg csak egy nagyon minimális arckrém kell. Ajánlom utána az Eucerin Lipo balance arckrémét télen. Együtt nagyon jók, bár harminc felettieknek már nem elég.
Maximális pontszámot érdemel!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 4.

Maximális pontszámot érdemel!

szivi81

2014. február 17.

ekcéma miatt ajánlotta a bőrgyógyász, nem vettem észre eltérést a sima tusfürdőkhöz képest. az illata semleges. Elfogyott, nem hiszem, hogy újra veszem. Problémás bőr esetén azért megér egy próbát. EP kártyára is vásárolható!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 17.

huncutka

2013. november 26.

Én nagyon szeretem mint más eucerin termékeket, márkához hű igényes minőségi tisztálkodó szerek. Teljesen uniszex illata van, egyszerű tiszta. Nagyon sok éve egyik kedvenc. Ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ph értéket stabilizáló és a krémben a víz révén jelen levő fém ionokat megkötő segédanyag.