Eucerin

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cuki, Módosítva: 2017. március 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Az Eucerin® Sun Színtelen napozó spray FF50 kiváló fényvédelmet nyújt és nem hagy látható nyomot a bőrön. Normál és zsíros bőrtípusra ajánlott. Ideális szőrrel borított bőrfelületre, valamint kopasz és hajas fejbőrre egyaránt. Ez az átlátszó, spray kiszerelésű napozó termék nagyon magas fokú fényvédelmet biztosít a napsugárzás káros hatásai ellen:

• Kiemelkedően hatékony, fotostabil UVA/UVB-fényszűrő rendszer Tinosorb®S-szel, mely megbízható fényvédelmet nyújt a napégés ellen. Az EU és a Cosmetics Europe - The Personal Care Association (korábbi nevén: Colipa) által elfogadott hatóanyag.
  • Biológiai védelem licochalcone A hatóanyag segítségével - ez az erőteljes antioxidáns védi a sejteket a szabadgyökök károsító hatása ellen.

Ez a spary-ként felvihető formula 100%-ban átlátszó, nem ragad, nem zsíros állagú és könnyen beszívódik. Vízálló. Az Eucerin® Sun Színtelen napozó spray FF50 hatékonyságát és bőrkompatibilitását klinikai vizsgálatok igazolták - még aknéra hajlamos bőr esetében is.

Adri994

2017. augusztus 19.

Csomagban vettem június végén a zsíros bőrre való krém-géllel párosítva, amit napi szinten használok azóta is. Nem tudom, minden évben meghirdetik e az akciót, de szerintem olyankor érdemes rá beruházni (jómagam 6300ft-ért jutottam hozzá a 2 termékhez).
A napozóspray jól műkszik, talán ez volt az első nyaram, hogy sehol nem égtem meg, pedig eddig is magas faktorszámú napozótermékeket vettem, csak a noname fajtából. Erre nem fogom sajnálni :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Dolores

2017. július 9.

Nekem az illata bejött, de allergiás lettem tőle, csupa piros pötty az egész testemen.Semmiképpen nem ajánlom annak, akinek érzékeny a bőre, szerintem, allergizál. Mindig patikában vettem a naptejeket, de ez volt a legrosszabb. Nagyon nehéz magadra fújkálni, főleg ha egy kicsit fújdogál a szél, ugyanis több megy a melletted ülőre, mint rád. Mondjuk, nekem nem ragadt, hamar beszívta a bőröm, de ennyi. Kidobtam a francba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 9.

narramin

2017. június 26.

Nem égek le tőle, ahogy ezt az 50 faktorostól el is várná az ember. A használata nehéz, bőrre fújás után a ragacsossága miatt nehéz elkenni, viszont annyira egyenletesen nem fújja rá, hogy ne kelljen. Valamint nyomni is nehéz, és a kezem is csúszik egy idő után, szóval az adagolás egy halál. Lehet újravevős, ha nem találok jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

Nittuska

2017. május 20.

Az összetevők miatt 3*
Nekem nem vált be, de páromnak oda adtam ő el használgatja..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

Az összetevők miatt 3*
Nekem nem vált be, de páromnak oda adtam ő el használgatja..

Cherryeszti

2016. augusztus 25.

Pixibagben kaptam, nagyon örültem, hogy nem kell milliókért naptejet venni a hófehérke barátom bőrére. És be is vált, nem égett le vele a tengerparton sem. Mi nem tapasztaltuk a foltos leégést sem, de könnyen beszívódik és véd rendesen. Saját tapasztalat nincs, nekem elég a max 20-as faktor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

generalnagy

2016. augusztus 25.

Nagyon jó termék, finom az illata, nem ragacsos, megfelelő védelmet nyújt, az ára pedig még az elfogadható kategóriába tartozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

kovtunde80

2016. augusztus 24.

Pixiből van nekem is, én szeretem. Tetszik, hogy fújós és könnyen el lehet oszlatni. Érzékeny a bőröm, de végre nem égtem le a strandon. Férjemnek is bejött, mert nem ült meg a szőrös testrészein, mint a hagyományos krém,hanem teljesen beszívódott. Én megveszem újra, ha elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

galysos

2016. július 30.

Nem győzött meg, mert hiába kentük magunkat többször is, leégtünk a strandon, ráadásul foltosan. A vízálló tulajdonsága gyenge, az illata túl erős. A drogériás saját márkás napozó termékek sokkal jobbak - kedvezőbb áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 30.

Sunchi

2016. július 28.

Pixiben volt nagyon örültem neki ! Finom illatt bár nem kéne bele , könnyen beszívódik bár szószerint agyfaszt kaptam ( bocs h így ìrom jobb szót nem tudok erre) a fujkálástól mert csuszik róla a kezem ! Tegnap beteszteltem egy 14 órás 40 fokos egész napos tűző napon álló filmforgatáson és foltisan égtem le ! Tuti nem veszem újra ! Sun dance 6 faktoros naptejjel meg nem égtem le ! És az olcsóbb is !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 28.

Zalvin

2016. július 28.

Pixibox Bikiniben szereplő termék volt, így találkoztunk. Nagyon sokat vártam tőle, beismerem. Mélyvízbe dobtam? Természetesen! Egésznapos strandolásra mentünk, betartva a beszívódásra szánt időt, minden vízbemenetel előtt-után kenve-fújva magunkat. (Ez a termék mellé még kentük az arcunkat pluszba fényvédőkrémmel.) Ám... leégtünk! S ráadásnak foltokban. Az illata számunkra kellemes volt, nem is ragadt, semmi ilyesmi.
Ami nagyon meglepett, hogy a tetoválásomat szószerint marta, (pedig nem friss varrásról beszélünk hanem többévesről) úgyhogy arra maradt a kenhető változat, ami jóval olcsóbb márka, mégsem irritálta. Pár csillag azért jár, mert könnyen használható, tetszett illatra-állagra-felszívódásra, ám amiért nem védett meg a leégéstől s még irritált is, nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Antioxidánsok: Tocopherol