Eucerin

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GoldTree, Módosítva: 2016. október 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bőrfeszesítő nappali arckrém normál és vegyes bőrre. 15-ös fényvédő faktorral és UVA-szűrővel védi a bőrt a napsugárzás okozta öregedéstől.

Három hatóanyag kombinációjával a bőr azon rétegeiben fejti ki hatását, ahol a feszesség csökkenni kezd. Azokra a tényezőkre fejti ki hatását, amelyek a bőr megereszkedéséért, az arckontúr gyengüléséért és a feszesség csökkenéséért felelősek. A természetes eredetű magnolol a bőr feszességét adó sejteknek a méretét és a számát egyaránt növeli. Emellett az ánizsból előállított oligo-peptidek erősítik a kollagénhálózatot és fokozzák a kollagén újratermelődését. Végül pedig a hialuronsav javítja a nedvességmegtartó képességet, így a bőrfelszín teltebb lesz és a ráncok mélysége csökken.

GoldTree

2018. február 2.

Rémes. Az érzékeny arcbőröm irritálja, és felkenéskor szinte orrba vág az alkoholszag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

DawnMelody

2017. február 19.

Egy kupac termékmintát kaptam, köztük volt vagy 7 db ebből, az éjszakai változatával és a szérummal. Egy minta tasak nekem három alkalomra volt elég, kb két hétig használtam, tesztként. Nem igazán van az én koromban még szükség ilyesmire, inkább csak a megelőzésre, de halál komolyan mondom ILYET SOHA TÖBBET. A két hét alatt esküszöm, hogy öregebbnek látszok, mint előtte bármikor. A bőröm szószerint megviseltnek néz ki. Nagyon remélem, hogy ezeket a károkat helyre tudom hozni...Egyébként használat közben annyit vettem észre csupán, hogy iszonyatosan erős a krém szaga, mint valami felerősített gyöngyvirág szag... plusz alkohol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.