Eucerin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. szeptember 27.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

A rendkívül hatékony összetétel három hatóanyagot tartalmaz, amelyek a  bőr meghatározott rétegeiben fejtik ki hatásukat. A magnolol – a magnólia kérgének kivonata – a bőr feszességét javító sejtek számának és méretének növelésével teszi szebbé a bőrt. Az oligo-peptidek stimulálják a kollagén termelést, felgyorsítják a bőr anyagcseréjét, és  fokozzák a sejtek közti, a bőr fiatalságáért felelős interaktív folyamatokat. A hialuronsav optimalizálja a bőr hidratáltságát, és ezáltal csökkenti a ráncokat. FF15-ös fényvédővel és UVA védelemmel is rendelkezik, hogy megakadályozza a napsugarak által okozott idő előtti bőröregedést.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

pasztorfanni7

2017. április 23.

Imádom! Az illata számomra kellemes, sokáig érezhető, nagyon jól hidratál, és ami a legfontosabb: 1-2 alkalom után láthatóan feszesít! :) 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

eszterke

2017. február 7.

Csak egyszer használtam, egy mintát felbontva, de bőven elég is volt. Annyira erős és feleslegesen édes virágillata van, hogy számomra elviselhetetlen. Még órák múlva is éreztem (lemosni nem volt időm). Hidratáló hatását tekintve nem tudok nyilatkozni, a maradék a minta tasak alján már a kukában landolt. Még annyit azért megjegyeznék, hogy irritálta a szemem is sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 7.

Sancsa

2016. január 29.

Nagyon jó krém! Kevés is elég belőle, mert jól elkenhető, könnyen felszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után, smink alá is kiváló. Visszafogott illata van. Drága, de megéri az árát, tényleg feszesíti az arcbőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 29.

Gina19

2015. december 25.

Nem rossz, én mondjuk éjszakára használtam el a kis termékmintámat (3 alkalomra elég volt amúgy), és hidratált, üde arcbőrrel ébredtem. Az illata szerintem egyáltalán nem zavaró, az éjszakai verzióé sokkal-sokkal brutálabb :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 25.

vador

2015. április 7.

Ebben a pár nappal ezelőtti őrült szeles időben még az én kombinált bőrömnek is jólesett, az egész napos szabadtéri kóricálás ellenére se száradt ki a bőröm. Testes cucc, de maradéktalanul beszívódik, és nemcsak látszathidratál, bár azért ez az INCI alapján el is várható. Egy minta 3 napos kaland, szóval kiadós.
Ha valakit nem zavar az illat része, nagyon jó kis krém, ha száraz bőröm lenne, tuti vennék egy küblivel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 7.

lumiukko

2014. október 30.

Nem rossz, most így ősszel a csípősebb hidegben is jól hidratál, de én éjszakára használom, mivel azért ez egy elég testes krém, és hiába száraz a bőröm, de nem szívódik fel pikk-pakk, illetve elég fénylő réteget hagy maga után. Az spf 15 meg nappalra úgy is kevés, fényvédelemre mást használok. Tényleg nagyon erős illata van, nekem annyira nem is jön be, kár ezzel elrontani egy arckrémet. Szerintem az árához képest annyira nem jó azért, olcsóbban vannak jobb krémek is, úgyhogy emiatt 3-as.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 30.

csikosmatyas

2014. október 25.

Hatását tekintve tökéletes, az enyhén száraz bőröm
számára ideális. Sajnos az illata engem nagyon zavar, túl erős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 25.

Hatását tekintve tökéletes, az enyhén száraz bőröm
számára ideális. Sajnos az illata engem nagyon zavar, túl erős.

lilaszilva

2014. június 24.

Kis mintában kaptam, így tudtam kipróbálni. Először is: nekem elég zsíros. Kis idő után beszívódik ugyan, de mivel az én bőröm hajlamos a zsírosodásra, jobban szeretem a könnyed, géles hidratálókat. Igen, ez a krém nem véletlenül szól a száraz bőrűeknek! Az pozitív, hogy van benne fényvédő, de az illata nagyon erős, engem zavart, beszívódás után sem megy el, szóval nekem ez már sok!
A feszesítésről nem tudok nyilatkozni, még nincsenek ráncaim.. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 24.

A feszesítésről nem tudok nyilatkozni, még nincsenek ráncaim.. :)

wishes

2013. október 20.

Borzasztóan elégedett vagyok mostanság az Eucerin krémeivel. A ph5-öt nyár óta koppra használtuk a párommal, és most éppen ez a legújabb favorit a márkától.
Az állaga szuper, tipikusan olyan, amit ha felviszel az arcodra könnyű, de azért mégis érzed, hogy mennyire gazdagon ápol. Este használom a leggyakrabban, de ha van egy kis időm, sminkelés előtt is ezzel készítem elő a bőrömet. Nagyon jó az illata, könnyen felszívódik, és teszi a dolgát - kellően hidratál. Én néha ecsettel viszem fel, nagyon szépen lehet vele teríteni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 20.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.