Euphytos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csenemi, Módosítva: 2014. július 16.

Lelőhely:   fodrászatok
Kategória:   Hajápolók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• Testre és hajra is használható
  • Nem rajad, nem hagy kellemetlen réteget maga után
  • Gazdag többszörösen telítetlen zsírsavakban (linolsav, omega3 és omega-6)
  • Természetesen gazdag természetes tokoferolokban, ezért semlegesíti a szabad gyököket és védi a kötőszöveteket
  • Hidratálja és fényessé teszi a hajat és bőrt

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

anile

2015. szeptember 9.

Lassan másfél éve használom és a flakon 2/3 része még megvan. Persze ehhez az is hozzátartozik, hogy néha elfelejtem használni, viszont a hosszú, sűrű és vastagszálú hajamra tényleg elég 2 pumpálás. Szerintem kellemes az illata és hamar beszívódik, nem áll össze olajos tincsekbe a hajam. Amióta használom valóban egészségesebbnek tűnik a hajam, jóval kevesebb a töredezett hajvég.
Meglepődve olvastam, hogy bőrre is lehet kenni, mert a csomagolás csak a hajat említi. Kipróbálom és majd updatelek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

dobi

2014. november 24.

125ml 3000Ft.
Mióta használom sokkal könnyebben kezelhető és szebb a hajam.
Az én derékig érő, száraz hajam vizesen simán elbír 4-5pumpálásnyit és hajszárítás után is rakok rá még 2pumpálásnyit.
Az illata elég erős, kissé a "férfias illatú" női parfümökre hasonlít, de én imádom!
2hónap után behomályosodott, de ugyanúgy teszi a dolgát.
Azért a made in nature feliraton nevetnem kell ennyi szilikonnal, alkohollal és színezékkel..
Biohair fodrászatban kapható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 24.

125ml 3000Ft.
Mióta használom sokkal könnyebben kezelhető és szebb a hajam.
2hónap után behomályosodott, de ugyanúgy teszi a dolgát.
Biohair fodrászatban kapható.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sárga színezék.