Euphytos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   BioHair hajvágószalonok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DittyCat, Módosítva: 2012. március 17.

Lelőhely:   BioHair hajvágószalonok
Kategória:   Hajápolók

Fényt adó hajápoló spray, ami a frizurakészítés legvégén használandó. A Biohair hajvágószalonok által forgalmazott termék.

cica01

2014. április 12.

Nekem a Biohair-ben fújtak a hajamra, és gyönyörű fényes puha volt tőle a hajam a következő hajmosásig! :) Egyébként én is szeretek a Biohair-be járni, mindig olyanra vágják a hajam amilyenre én szeretném, a legutóbbi meg nagyon jól sikerült! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 12.

villa

2012. április 2.

(Kis reklám :))
Én a BIO fodrászatban tapasztaltam ennek a terméknek a hatékonyságát. Nekem bevált mégsem ennél döntöttem mikor vásároltam a márkából, hanem a hővédőnél. Azzal meg vagyok elégedve, de ezt is szeretem ha rám fújják.

DittyCat mellékesen megjegyezném, hogy a BIO nem hajszobrász szalon, hanem csak "hajvágó". :) Ennyi pénzért ne várj Hajas vagy Zsidró színvonalat! ;)

Én szeretek oda járni. (Csak legyen egy végszó) ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 2.

(Kis reklám :))

Én szeretek oda járni. (Csak legyen egy végszó) ;)

DittyCat

2012. február 26.

Azon kívül, hogy eszméletlen jó illata van, nem sokat csinál, de az illat is hamar elillan. Olajos spray, elég húzós az ára, 2500 Ft és ezért csupán 125 ml-t kapunk. Megvettem, mert tetszett az illata, amikor a szalonban a hajamra fújták de az csak utána derült ki, hogy nem eléggé tartós. Mellesleg a vágásukkal sem voltam teljesen elégedett, nem frizurát készítenek, csak levágják a hajad, aztán kész.
Azért elhasználom, de nem venném újra, semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 26.

Azért elhasználom, de nem venném újra, semmi extra.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate