Eveline Cosmetics

Ár:   999 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2018. október 12.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A bestseller 8in1 Total Action érzékeny változatát törékeny körmökre szánták. Egyedülálló formulája természetes aldehidet tartalmaz, amely beépül a köröm szerkezetébe, hatékonyan regenerálva és helyreállítva azt. Merevíti, maximálisan keményíti és segíti a növekedését. Javítja a rugalmasságot, így a körmök jobban ellenállnak a mechanikai sérüléseknek. Véd a repedezéssel, töredezéssel és kettéhasadással szemben. Segít helyreállítani a sérült és matt körmök sima felületét és fényét. Védelmi réteget hoz létre, amely ellenáll a kopásnak és elhasználódásnak. Körömlakk alá használva erősíti annak színét és meghosszabbítja tartósságát.

sarahL

2020. május 14.

Nagyon szép fényt ad a körmeimnek, és nincs annyira irritáló erős szaga, mint az elődjének (bár az is nagyon hatásos volt nekem, de ha két rétegben kentem fel előfordult egy idő után, hogy fájtak tőle a körmeim, szinte égetett....). Örülök, hogy elkészült az új verzió!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

Hecate

2020. április 1.

Nekem erősek a körmeim, nem törnek mióta kollagénport iszom, de vashiány miatt szörnyen hosszanti barázdásak lettek - már a Rdel körömolaja sem segített, ami eddig tökéletes volt rá. Szedem a vasat és a polírozás, méhviaszos meg tejsavas krémes kezelés mellé vettem meg őt, bár az előbbiek még nem hathattak olyan sokat, mert még csak 2 napja végzem őket. Gondoltam kéne valami intenzív terápia is.

A 8IN1 illata szokványos körömlakk, a színe átlátszó, az ecsete jól funkcionál. Viszont hiába barázdásak a körmeim tök sima, szépen csillogó körömfelületet kaptam már az első felvitelkor is. - ilyet még egy körömerősítő lakknál se tapasztaltam, pedig akkor kisebb barázdáim voltak, hogy ennyire egyenletesen kitölti az egyenetlenségeket. Már meggyőzött és használni fogom.

A későbbi tapasztalatokat majd még jelzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 1.

A későbbi tapasztalatokat majd még jelzem.

fehereszter13

2020. március 4.

Nekem megmentette az életemet a gél lakkozás abbahagyása után.
Sajnos allergiás lettem a metakrilátokra, ami a legtöbb gél lakkban van. Azonnal le kellett szedetnem a korábbi gél lakkokat, és kb naponta kentem ezzel a körmeimet, hogy szépen megerősödjenek, és ez a lakk egyszerűen csodát tesz.
Amellett, hogy frissen felkenve megerősíti a körmöket, pár napig nagyon jól tart, én azt hiszem eleinte naponta-kétnaponta cseréltem friss rétegre, később viszont már többet bírt.
Most pedig hónapokkal később alaplakként használom a sima körömlakkok alá, (nyilván a fedőlakknak is köszönhető), kb 5-7 napig bírja a lakkozás. (mosogatás, hajmosás függő)
Bátran ajánlom annak akinek törik, töredezik, beakad, lemezesen törik a körme, mert ezt a termék tényleg tud rajta segíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Nekem megmentette az életemet a gél lakkozás abbahagyása után.

Mia0602

2020. január 23.

Alapjában véve jó minőségű körmeim vannak, de volt egy időszak amikor meggyengült. Hallottam, hogy ez jó termék, gondoltam kipróbálom.
5 napon keresztül kell felvinni egy réteget. Nekem a harmadik réteg után abba kellett hagynom. Olyan erősek lettek a körmeim, hogy fájtak.
Azóta alaplakként használom.
Biztos, hogy újra veszem. CSODASZER!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 23.

Azóta alaplakként használom.
Biztos, hogy újra veszem. CSODASZER!!!!

98SzAnDi19

2020. január 2.

Legjobb körömlakkom, mindig visszatérek hozzá, az egyik ismerősöm ajánlotta, hálás vagyok neki ezért
Szép formát és tartást ad a körmeimnek, tartós is
Az utasításban olvastam még valamikor, hogy pár napig minden nap kenni kell egy-egy réteget, majd lemosni és újrakezdeni
Ezt nem mindig tartom be, de simán egy rétegben is jó az eredmény, megmenti a körmeimet, nélküle mindig letörnek, vele pedig akkorára nőnek, hogy sokan meg is dícsérték már
Már sokszor újravettem valamelyik fajtását és fogom is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 2.

Szép formát és tartást ad a körmeimnek, tartós is
Már sokszor újravettem valamelyik fajtását és fogom is

anita

2019. május 17.

Legjobb tápláló-erősítő amit valaha próbáltam! Látványosan sokat segített a körmeim állapotán és bizony alapként használva is megállja a helyét. Mindenkinek ajánlom kipróbálásra, nem fog csalódni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

nyiffi

2019. május 11.

Egyelőre jónak tűnik, nem régóta használom. Sajnos a 3. réteg után már matricaként lehúzható, de egy rétegben alaplakknak teljesen oké. Szép fénye van és 1-2 rétegben tartósnak tűnik. Akciósan vettem, így teljesen megérte eddig, kiugróan negatív vagy pozitív tapasztalat esetén módosítom a hozzászólást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

random

2019. április 17.

amióta bolyamatosan használom, azóta valamivel hosszabb körmöket is tudok viselni anélkül, hogy beszakadna, vagy lemezesen töredezne (valamivel hosszabb = nem kell csutkáig levágnom, ki tudok alakítani egy szép mandula formát). és alaplakknak is jó, nem dobja le a felette lévő rétegeket. viszont maga a manikűr nem lesz tőle tartósabb, mint alaplakk nélkül (igaz, kevésbé tartós sem). viszont ha lemosom, és nem kenem fel újra, akkor megint beszakad, úgyhogy ez inkább védőréteg, mint körömápoló. úgyhogy manikűrözés előtt még külön használok ápoló folyadékos is. külön öröm, hogy nagyobb kiszerelés, nem a szokásos 8-9 ml, és mivel szép fényes, ezért lábra is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol

Szintetikus színező anyag. (Lila)