Eveline Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: thth, Módosítva: 2014. március 6.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

AppleMaple

2017. november 2.

Anyukám kapott egy tesztert aminek nagyon megtetszett az illata, viszont mire megvettük már kevésbé jött be. Az arcom egyáltalán nem szereti, ezért testápolóként használtam el, nekem elég ragacsos érzetet hagyott maga után. Biztosan nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Agnes004

2017. július 6.

Habár maga a könnyű műanyagos tégely először "gagyi" hatást keltett, maga a krém nagyon jó. Hidratál, nem szárít, nem keletkeznek tőle pattanásaim és nem nehezíti el a bőrömet. Újravenném! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

piperepozitív

2016. december 27.

Kb. 3 hónapja használom már, és meg vagyok vele elégedve.
Könnyedebb, mint vártam, könnyű eloszlatni.
Hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Reggelre sem "dobja ki" a bőröm, nem lesz ragacsos érzetű, puha és hidratált lesz.
A hideg évszakokra választottam, és féltem, hogy túl testes lesz nekem, mivel a bőröm normál, és inkább a kombinált felé hajlik (T-vonalban előfordulhat fényesedés), konkrétan kiszáradni nem szokott.
Meglepódtem, hogy nem volt túl zsíros, szerintem azoknak nem jött be igazán, akik több hidratálást vártak tőle (hozzáteszem, szerintem jogosan, mert elvileg száraz bőrre ajánlják).
Pattanásokat nem okozott.
Szerintem normál-kombinált bőrre tökéletes, főleg így télen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 27.

Kb. 3 hónapja használom már, és meg vagyok vele elégedve.
Könnyedebb, mint vártam, könnyű eloszlatni.
Pattanásokat nem okozott.
Szerintem normál-kombinált bőrre tökéletes, főleg így télen.

niki994

2016. október 2.

Illata jó csak arckrémnek használhatatlan sűrű ami nem lenne probléma, de a bőrömet nem hogy simítana inkább foltokba száraz lesz tőle.
2* csak azért mert kézkrémnek eltudom használni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

2* csak azért mert kézkrémnek eltudom használni

PiciCic

2016. július 15.

Illata kellemes,édeskés. Jól hidratál de nem eléggè emiatt nem kap max.pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

Illata kellemes,édeskés. Jól hidratál de nem eléggè emiatt nem kap max.pontot.

Csermely

2016. május 25.

Gyorsan fölszívódik, nincs az a ragacsos érzet utólag mint egyes krémeknél, nagyon finom az illata és megfizethető

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

NeversaynotoPanda

2016. február 22.

Szamomra inkabb kakaos illatu, ejszakai kremnek nem eleg testes, egyszer bekentem vele a kezem( ami nem szaraz de fujt a szel gondoltam jobb ha bevan kenve) 10 perc utan a borom kellemetlenul szaraz lett.. olyan tapintasa lett mintha allna rajta a por vagy nemis tudom..:/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 22.

maisee

2015. november 21.

A párjával együtt használom most ezt a termékcsaládot reggel és este, nekem bevált. Kellemes illata van, puha, selymes bőröm van a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 21.

klaudiaabid

2015. augusztus 6.

Nagyon jó kis krém, én szeretem. Ápol, hidratál amit ígér azt betartja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

Nagyon jó kis krém, én szeretem. Ápol, hidratál amit ígér azt betartja.

maximilla

2015. május 1.

Az árához képest jó,de csak kevés ideig hidratál..egy idő után újra kezdem érezni a bőröm szárazságát...most az egyszer elmegy,de következőleg másik fajtát fogok választani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 1.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Hyaluronic Acid, Betaine
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.