Eveline Cosmetics

Ár:   459 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2019. január 28.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Kézkrémek

Megszünteti az érdességet, mélyen hidratál és helyreállítja a bőr bársonyos simaságát.

Gica81

2020. július 30.

Nagyon hamar beszívódik, de a hidratálásával nem igazán vagyok elégedett, ezért csak 4*.
Az illata nekem tetszik, olyan gumicukros :-) az ára is baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 30.

Az illata nekem tetszik, olyan gumicukros :-) az ára is baráti.

takacsdalma98

2020. március 24.

a kiszerelés kompakt azonban a kupakot letekerni nagyon nehéz nekem , rossz aformája bár ez mit sem von le a termék értékeléséből az illatára sokan írják hogy mű amim tény de én szeretem ezt "mű" banán illatot , állaga jó, és tényleg selymes lesz a bőr de cserébe nem szívódik be egy csúszós zsír réteg marad a felszínen ami nekem elviselhetetlen sajnos ezért újra venni biztosan nem fogom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 24.

ziza27

2020. február 3.

Mű banánillat, ami nem tart sokáig, közepes beszívódás. Egynek elmegy, de semmi extra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 3.

AnnaLAKK

2019. október 31.

A táskámba kerestem egy kis méretű kézkrémet amit út közben tudok használni. Nagyon csábító és trendi a csomagolás. Az illata sajnos csalódás volt, ugyan láttam, hogy mangó illat is van benne, de a banánt egyáltalán nem érzem, inkább gyümölcsös rágógumira hasonlít az illata. A boltban nem tudtam megszagolni mert le volt gondosan ragasztva, ami egy részről jó mert higiénikus, viszont az illata meglepetés volt így. Egy átlagos gyorsan beszívódó kézkrémnek érzem. Ár-érték arányban nem a legjobb, mert egy kicsit drágábban már vannak sokkal jobb minőségű kézkrémek. El fogom használni, de nem lett a kedvencem biztos nem veszem újra, Yves Rochertől és az Avontól sokkal jobb mini kézkrémjeim vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

TheNancy07

2019. május 18.

Nagyon műbanán az illata :D hatását tekintve pedig átlagos. Krémezés után hagy egy csúszós, nehezebb réteget maga után, de az felszívódik idővel és hidratálni is hidratálhatna jobban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

nyuszo

2019. február 27.

Hamar beszívódik, jól hidratál.
Nekem az illata is tetszik (banán).
Baráti az ára.
Szívesen veszem máskor is....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 27.

Hamar beszívódik, jól hidratál.
Nekem az illata is tetszik (banán).
Baráti az ára.
Szívesen veszem máskor is....

kottazur

2019. február 18.

A trópusi illat ígéretével fogott meg, de sajnos csalódtam. A kezemet ugyan megfelelően hidratálja, de olyan műanyagszaga van, hogy el sem akarom hinni. Minden csak nem banán. A csomagolás, az állag, és az összetevők miatt nem kap egy csillagot, azokkal ugyanis meg vagyok elégedve. A többi illatot ezek után azonban nem fogom kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 18.

Lory

2019. január 29.

Krémes,közepesen tömör textúrájú krém,nem vizes állagú.Könnyen beszívódik,egy pici viaszos-krémes utóérzetet hagy maga után de 5-10 perc és az is megszűnik.Hidratál,selymessé teszi a kéz bőrét,hosszútávú hatásáról még nem tudok nyilatkozni.
Az illatát tekintve kicsit csalódtam,banánosabbra számítottam.Sajnos alig érezhető és hamar el is illan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin