Eveline Cosmetics

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dynu, Módosítva: 2014. június 20.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Hajápolók

A 8az1-ben hajolaj intenzíven regenerálja még a nagyon károsodott és kiszáradt hajat is. Az innovatív formula, amely gazdag, az argán olajjal és folyékony keratinnal szinergiában működő aktív összetevőkben, teljeskörű ápolást biztosít a hajnak a tövétől a végéig.

Hatékonyan újjáépíti a sérült, kiszáradt és festett haj szerkezetét. Fényt ad, kiküszöböli a haj elektromosságát és bolyhosodását. Visszaállítja rugalmasságát és selymes simaságát. Használata után, a haj azonnal fényes lesz, puha érintésű, könnyen fésülhető. Könnyed formulája nem nehezíti és nem hagy lerakódást a hajban.

Komplex hatás 8 az 1-ben:

1. Haj rostjainak helyreállítása.
  2. Hidratálás és kisimítás.
  3. Táplálás és erősítés.
  4. Intenzív regenerálás.
  5. Fény a haj tövétől a végéig.
  6. Puha és rugalmas haj.
  7. Könnyű fésülhetőség és stilizálás.
  8. Védelem a káros külső tényezőktől.

Innovatív formula

• Argán olaj belülről regenerálja a hajat és intenzíven kisimítja struktúráját. Erősít és hidratál, puhít és rugalmassá tesz, véd a káros külső tényezőktől.
  • Keratin a haj alapvető építője, felel kondíciójáért és egészséges kinézetéért. A keratin természetes módon újjáépíti a haj struktúráját, mélyen táplál és regenerál. Kisimít és fényt ad.
  • Bojtorján olaj erősíti a hajhagymákat, nyugtatja az irritációkat és a fejbőr viszketését. Táplálja a legyengült és sérült hajstruktúrát, stimulálja a haj növekedését és csökkenti kiesését. Visszaadja a haj egészséges és gyönyörű kinézetét.
  • „A” vitamin hozzájárul a száraz és sérült haj helyreállításához, korpásodás elleni hatású, normalizálja a fejbőr hidrolipid egyensúlyát. A haj erősebb, rugalmasabb és erőteljes lesz.

A termék megkönnyíti a haj fésülését, vágását és fixálását.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

szakbog

2021. március 29.

Ajándékba kaptam pár éve, ezalatt az idő alatt az üveg háromnegyedéig se jutottam. Mindig vissza-vissza raktam a polcra és vettem másikat. A mai nap eljött az idő és a kukába landolt. Iszonyatosan szárította a hajvégeimet az illatát se szerettem. Soha többet :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 29.

Sweety23

2019. május 6.

4*-ot kap.
Nem egy gliss kur de nem rossz.
Puha a hajam tőle,könnyen kifésülhető, 1fújás elég mert különben zsíros látszata lesz a hajnak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

4*-ot kap.
Nem egy gliss kur de nem rossz.

czandrea

Korcsoport: >54
2018. december 22.

Csodaszer, de megvan a módja miként kell használni, s akkor zseniális. Amíg erre nem jöttem rá, ugyanaz volt a véleményem, mint a lenti posztolóknak. Nos hajmosás után, mikor félnedves a haj, 1 kicsi fújásnyi mennyiség kell a tenyérbe, melyet összedörzsölünk, majd egyszer mindkét kézzel végigsimítunk a hajunkon. Utána lehet formázni hajszárítóval a hajat. Így a vékony szálú, erőtlen , göndörödő hajam szép sima és testes lett. A frizura a következő hajmosásig kitart. A legjobb hajápolószer, amivel találkoztam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. december 22.

Csengebaboca

2018. június 20.

Tegnap próbáltam ki, ajándékba kaptam, de valami borzalom, a hajam csatakos lett, mint akit leöntöttek. Senkinek sem ajánlom !!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Nikike05

2016. január 22.

Ragad, elneheziti és zsirossá tetszi a hajat
szörnyü :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

Ragad, elneheziti és zsirossá tetszi a hajat
szörnyü :(

BNapsugar

2015. szeptember 29.

A múlt héten vettem, nagyon megörültem neki, és mivel száraz hajra is ajánlják,kipróbáltam. Nem szívódott fel. Adtam neki egy esélyt vizes hajra... Bár ne tettem volna. A hajam megszáríthatatlan és zsíros lett, hajvasalóval próváltam belavasalni az olajat,hátha,végülis a keratinos kezeléseken ez is egy lépés. Na ez sem jött be...és kimosni sem egyszerű,nem habzik rajta a sampon. Bánat.

+ 1 : a termékcsalád hajpakolása viszont ÁLOMSZERŰ! Ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

+ 1 : a termékcsalád hajpakolása viszont ÁLOMSZERŰ! Ajánlom!

CzMónika

2015. szeptember 16.

Ez egy borzalom! Volt már argán olajam más gyártótól de ennek köze sincs hozzá! Mikor ráraktam a hajamra perpill full lezsírosította 1 mosás után pedig száraz, sprőd lett a hajvégem. Kár, hogy nem olvastam a a Krémmániát mielőtt boltba mentem!Kíméljétek meg magatokat tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

lora4444

2015. június 7.

Hajolajra volt szükségem és ennek a terméknek mind a csomagolása mind a leírása nagyon kecsegtető volt. Viszont szörnyű, vizes hajra használtam , nem szárítom meg a hajam , mert így jobban begöndörödik. A hajszálaim zsíros tincsekbe álltak pedig 2 pumpányit oszlattam el a hatalmas hajtömegemen. Csalódás ennyi pénzért, nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 7.

heni.86

2014. augusztus 6.

Szívem szerint egy csillagot sem kapna,annyira szárítja a hajvégeimet szinte műhaj szerű lett tőle.Nagy csalódás ez a termék,aminek az lenne a feladata,hogy puhább legyen a haj. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.