Eveline Cosmetics

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sbarbara93, Módosítva: 2015. január 3.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 399 Ft

A gyengéd kézkrém vitamin összetevőkkel, láthatatlan védő réteggel vonja be a kezet, amely mint egy kesztyű védelmezi a bőrt a külső hatásokkal szemben (nap,szél, alacsony hőmérséklet, klóros víz). Kifejezetten ajánlott száraz és sérült kézre. A krémben található hidratáló, tápláló és feszesítő összetevők tökéletes kondícióban tartják a kézbőrt. A bőr egész nap puha, sima, bársonyos és jól hidratált.

Ár: 399 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Cseppke

2015. október 6.

Jó illata van, már többen megjegyezték, miután bekentem a kezem. Hatásától annyira nem ájultam el, továbbra is gyakran száraz a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 6.

teeza

2015. május 15.

Tavaly nyáron vettük először és úgy éreztem, hogy jó a hatása. Az illatát pedig egyből megszerettem. :) Csak lefekvés előtt szoktam használni, mivel idegesít, hogy nem ivódik be teljesen és mindig ragacsos marad a kezem. Viszont télen egyszer nagyon kiszáradt a kezem és miután bekrémeztem vele, annyira csípni kezdte a bőröm, hogy már teljesen kipirosodott, ezért inkább gyorsan le is mostam... Mindennapos kenegetésre jó, vészhelyzetre nem javaslom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

rosetta5

2015. május 11.

Az illatát egyenesen imádom! És tényleg igaz, hogy olyan, mint egy láthatatlan kesztyű! 1-2 kézmosás után sem érzem, hogy azonnal be kellene krémeznem a kezem. Már többször újravásároltam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

sunbazsi

2015. február 10.

Nagyon szeretem, néhány napja használom a munkahelyemen és csodálatosan puhák lettek a kezeim. Mindenképpen újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 10.

Linda0222

2015. január 2.

Nagyon jó krém,száraz kézre nagyon ajálom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 2.

Nagyon jó krém,száraz kézre nagyon ajálom!

dominika13

2014. október 29.

Ilyen tubusosba már nem találtam,csak nagyobb, pumpás kiszerelésbe. Nagyon jó kézkrém,hamar beszívódik,az illata kellemes,tényleg hagy egy finom "kesztyűt" a bőrön,de nem zsíros.Újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 29.

szaboadriennn

2014. március 9.

Imádom az illatát, olyan mint a kedvenc parfümömé. Nagyon jól hidratál, könnyen beszívódik. Viszont mivel ez is hagy egy kis réteget maga után, nem tökéletes. Tovább keresem az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 9.

anett3600

2014. február 26.

Nagyon régóta használom, nekem szuperül bevált. Hamar beszìvódik, jó illata van, nekem télen is jó, pedig hamar kiszárad a bőröm. Nagy,pumpás kiszerelés, ugyanezzel a névvel. A körmöm is erősìtette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 26.

mrnn

2013. december 16.

Az egyetlen pozitívum,hogy könnyen beszívódik.Száraz, ekcémás bőrömre ez ultra kevés,abszolút nem hidratál és kissé irritálja is a bőröm. Az illata,szokványos krém illat. Biztos,hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 16.

Nicu

2013. október 14.

Kicsit tényleg folyós, az első piros nem kellene bele. Azt vettem észre, ha sokszor bekenem a kezem, akkor hagy egy fura réteget, és nem hidratál eléggé. Sajnos a sima víztől is repedezik a kezem, ezért mindig be kell kennem.
Lepasszoltam anyunak. A paraffinolaj képez egy bevonatot a kezemre, ami kellemetlen, alig hidratál, és a DMDM Hydandoin se a legjobb benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Ethylene Glycol, Hydrolyzed Collagen, Hyaluronic Acid, Urea, Glucose

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.