Eveline Cosmetics

Ár:   1554 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kim88, Módosítva: 2011. október 20.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Orchidea kivonat – poliszacharidokat tartalmaz, a bőrsejtek energia ellátásának természetes forrása.
Elősegíti a sejt megújulást és csökkenti az öregedés jeleit, biztosítva a bőrnek a vitalitást, feszességet és ragyogást.
Hialuron sav – mélyen hidratáló természetes összetevő. Intenzíven kisimít, elősegíti az új sejtek kialakulásának folyamatát, puhaságot, rugalmasságot és bársonyos simaságot adva a bőrnek.
Vitamin komplex – mélyen táplálja és regenerálja a bőrt, biztosítva a feszességet és rugalmasságot.
Matrixyl – legújabb összetevő, láthatóan javítja a bőr feszességét és csökkenti a ráncok mennyiségét.
Kombuchka – feltölti a ráncokat lipidekkel, javítja a bőr simaságát, egészséges színt ad a bőrnek.
Koffein és vadgesztenye kivonat – szabályozza a mikrokeringést, meggátolja a víz felhalmozódást ami hatékonyan véd a szem alatti táskák kialakulásától.

Agnes3518

2016. november 30.

Évek óta ezt ujraveszem! Nagyon örültem mikor rátaláltam, mert a kombinált bőröm semmi nem volt az igazi. Sminkelni képtelenség volt mikor még nem ezt használtam. Nincs utána kellemetlen érzet a bőrön. Kevés kell csak belőle. Nekem ez a tökéletes nappali arcápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

baksirozsa

2016. február 6.

Nyáron nagy kedvencem,néhány éve már ezt használom.Gyorsan beszívódik,nem irritál és nagyon szépen hidratál.Estére sem csillog a bőrön sehol!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 6.

manulka

2015. július 14.

Régóta szerettem volna kipróbálni ezt a krémet, az összetevők között kétfajta peptid is van, úgy középtájon. Rózsaszín illatos zselé tégelyben:(, nekem a megfelelő mennyiséget nem sikerül kiszedni sose. Szemkörnyékre még megpróbálom elhasználni, mert nagyon szeretném szeretni, vagy max. testre fogom elkenegetni kánikulában, mert olyan érzés, mintha valami nagyon mentolosat kentem volna arcomra, nem tudom melyik összetevő felelős érte, de nagyon kellemetlen érzés, azonnal lemosnám legszívesebben, de kiütést, allergiát nem okozott eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 14.

p.cseresznye

2014. október 26.

Jókat olvastam róla itt, azért vettem meg, és egyáltalán nem csalódtam, sőt meglepődtem, hogy tényleg ennyire jó kis krém (zselé). Pár napja használom, de már az első fölvitel után érezhetően simább és hidratáltabb, üdébb volt a bőröm, ugyanakkor semmi zsírosság. Szemem környékére is használom, ott is láthatóan simábbá vált a bőr. Nagyon szeretem a gél állagú krémeket, mert utálom ha zsíros lesz a bőröm, ettől egyáltalán nem lesz az. Ha reggel bekenem, még délután sem fénylik az arcom. Az illata nem zavaró, az állaga meg szuper, kellemes zselés. Nektek köszönhetően találtam egy újabb kedvencet!

Update: Sajnos nem bírta a bőröm, kipirosodott tőle, abba kellett hagynom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 26.

Update: Sajnos nem bírta a bőröm, kipirosodott tőle, abba kellett hagynom.

nta2

2014. október 1.

A géles állag miatt keltette fel az érdeklődésem anno, el is használtam egy tégellyel. Tavasztől őszig jó megoldás lehet zsíros bőrüeknek, de télre nem ad elég hidratálást és hagy egy leheletnyi réteget a bőrön a használata, ami nem mindenkinek lehet kellemes. Nem rossz gél, de találtam ennél jobbat, táplálóbbat, szebb összetevőkkel, ami a kombinált bőrömre, előbújó mitteszerekre, foltokra és ráncokra is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 1.

Orsyna

2014. szeptember 6.

Arckrém mellé adtak mintát belőle szerintem jó eltüntette a karikákat.:)Zselés viszonylag gyorsan beszívódik és nem csípi a bőrömet.És jó árban van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

Pampilla

2014. április 8.

Kellemes illat,viszonylag hamar beszívódik a bőrbe,egy picit ragacsos az elején,de nekem minden zselés krém így viselkedik az arcomon.De kb 5 perc elteltével már nem érzem ragadósnak,ennek helyét átveszi egy kellemes hűsítően élénkítő érzés.Smink alá is tökéletes,bár én nagyon nem krémezek a púder alá,mert hamar átfényesedik.Ilyenkor csak a szemkörnyékemre paskolok belőle.Meg vagyok elégedve ezzel a krémmel,az ára szuper,ja és a dobozkája nagyon guszta,figyelemfelkeltő,és jól mutat a polcon,bevallom ez sem utolsó szempont,nő vagyok,na! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 8.

v.szilvia789

2014. január 22.

Reménykedtem, hogy jó lehet, hiszen zselés az állaga az én bőröm meg elég zsíros, hátha...
Először is az illata nagyon erős, kifejezetten zavaró, nem szeretem ha egy arckrém vagy bármilyen arcra kent dolog túl van illatosítva. Aztán ami nagyobb probléma, hogy nem igazán szívódik be, ragacsos érzetet hagy maga után, a homlokom pedig hamar csillogni kezd tőle. Szem köré az előbb említett erős illat miatt nem merem kenni, nehogy irritáljon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

skorpió

2014. január 20.

Igazából a 3. helyen levő hialuron sav fogott meg. Nagyon jóban vagyunk ezzel a kis kencével. Hosszú távú hatását még nem tudom értékelni. Pár hete használom, nagyon kiadós adagnak tűnik, és eddig minden rendben vele.
Semmilyen érzékenységet nem okozott az arcomon, az illata kifejezetten jól esik a lelkemnek, és épp csak addig érzem, amíg kenegetem magam vele. Radírozás okozta bőrpírt, vagy a szappanozás utáni húzódós bőrömet igazán kellemesen nyugtatja. Könnyen felvihető a zselés állag miatt, és nagyon jól esik a hűsítő érzés. Ha túl buzgó vagyok, és sokat kenek magamra, akkor nem tud teljesen beszívódni, hanem ragacsos érzést hagy maga után, de megfelelően kis mennyiségű krém használatával ez elkerülhető. Amikor nem felejtem el, akkor smink alá is teszem, nekem úgy is bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 20.

gyalogbodza

2014. január 3.

Az állaga szuperkönnyű, nagyon kevés elég belőle, villámgyorsan beszívódik. Nagyon kellemes érzést ad, frissnek érzem sokáig a bőröm. Az illata kicsit nekem fura, de elmegy. Egy kis UV szűrő lehetne benne. Ez az első tégely, úgyhogy a ránctalanító hatásról még nincsenek hosszútávú infóim:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Hyaluronic Acid, Hydroxyethyl Urea, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Elastin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szelídgesztenye magjának a kivonata. Magas tannin tartalma révén szövetösszehúzó és szárító hatása van a bőrre.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.