Eveline Cosmetics

Ár:   945 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cili, Módosítva: 2011. szeptember 25.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanásokra és az utáni foltokra. A tonik kombinálja a szalicil savat és a nyugtató d-panthenolt. Szabályozza a faggyúkiválasztást és tökéletesen leküzdi a pattanásokat és a gyulladásos pattanás utáni foltokat. A tonik hatásosan felszámolja a mitesszereket, megakadályozza újak megjelenését, a bőrt frissen és matton tartja.

Evelance

2015. szeptember 10.

Nekem nagyon tetszik, az arcomon lévő hegekre és a karomon lévő foltokra kezdtem el használni kicsivel több mint egy hete. Megvagyok vele elégedve. Első nap este bekentem magam vele, másnapra már láttam, hogy pozitív irányba változott a helyzet :D. Igaz még kell mg mit dolgozni, de megérte. Veszek hozzá gélt is :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

Kamerion

2015. szeptember 1.

Nagyon bejön! Tisztítja, nyugtatja a bőröm, az illatát is szeretem. Arcra, testre (pl. bikinivonalra szőrtelenítés után) teljesen jó. Újravevős! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

gyk1019

2015. augusztus 29.

Az alapvetően problémás bőrömet nagyon kellemesen "nyugtatja", a sminklemosás után maradt apróbb szennyeződéseket szépen lehozza egy vattakorong segítségével, viszont azt kimondottan nem mondanám róla, hogy kevesebb pattanásom lenne. Viszont plusz dolog még, hogy tényleg nem csípi az arcbőrt az érzékenyebb helyeken.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 29.

sarkanyoslany

2015. augusztus 28.

A hozzá tartozó krémmel szoktam használni, közepesen vagyok elégedett vele. Illata és állaga rendben van, nekem nem ragad utána a bőröm, alapvetően szeretem használni, de nem csodaszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Csilla91

2015. január 30.

Nekem egyáltalán nem tüntette el a pattanásaimat és az arcom is ragad tőle. Biztos nem veszem meg még egyszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

fritz.aniko

2014. július 22.

A termékcsomag három az egyben - lemosó, radír, maszk - és a hidratáló részét is használom. Így használt sokat. Sokkal kevesebb a pattanásom és a nyoma is hamarabb elhalványul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 22.

zsofia93

2014. március 25.

Szappanos arclemosas utan hasznalom, eleg jo tonik, egyaltalan nem szarit, jol tisztit es illata is tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 25.

kfanni

2014. február 27.

Nem rég óta használom, de nagyon szeretem ezt a tonikot. Csak a hidratálóval használom együtt, arclemosásra más márka termékét szoktam bevetni, de így is sokat javult neki köszönhetően az arcom. Alaposan, mégis gyengéden tisztít, soha nem okozott semmiféle irritációt, nem hagy maga után ragacsos réteget. Szeretek új dolgokat kipróbálni, de hozzá biztosan visszatérek majd!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 27.

aniko_farago

2014. január 16.

nem használt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 16.

nem használt

iddiota

2014. január 3.

átlagos arclemosónak mondanám

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 3.

átlagos arclemosónak mondanám

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.