Eveline Cosmetics

Ár:   945 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cili, Módosítva: 2011. szeptember 25.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanásokra és az utáni foltokra. A tonik kombinálja a szalicil savat és a nyugtató d-panthenolt. Szabályozza a faggyúkiválasztást és tökéletesen leküzdi a pattanásokat és a gyulladásos pattanás utáni foltokat. A tonik hatásosan felszámolja a mitesszereket, megakadályozza újak megjelenését, a bőrt frissen és matton tartja.

black_cico

2012. augusztus 29.

jó indulattal három csillag, de amúgy nagyon nem vagyok vele megelégedve, most már elhasználom.. elég satnyán tisztít és ennél is megvan az a ragacsos utó érzet, olyan mintha le se töröltem volna az arcom, a pattanásokra, mitteszerekre természetesen nem használ semmit, de ezen meg sem lepődöm, ez mindegyik tonikra igaz, nem is ezt vártam ettől a terméktől, hanem inkább azt, h jól letisztítsa a faggyút és a sminkmaradványokat és friss, üde érzésem legyen utána, de ez nem jött be.. az illata viszont nem rossz, ez az egyetlen pozitívum

update: egy hónap után se tett csodákat, teljesen hatástalan minden szempontból, igazi pénzkidobás, max azért mosom már le vele az arcom, h vmi olyan érzetem legyen, mintha megtisztítottam volna, meg legyen vmi illat, de ennyi erővel vizet is tehetnék a vattakorongra :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

katarina87

2012. július 2.

Összességében meg vagyok elégedve vele, nemrég használtam el az első flakont, de biztosan fogom még vásárolni ilyet. A pattanásaimra tökéletesen bevált, anélkül, hogy kiszárítaná a bőröm. Külön szeretem, hogy órákig matt marad utána a bőröm. Az illatát viszont nem szeretem, nagyon érződik rajta az alkohol, és számomra kissé férfias hatást kelt... ezért csak 4 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Annie

2012. május 19.

A pattanás utáni foltokat valóban halványítja, nem szárít túlzottan. Viszont a mitesszerek és pattanások ellen nem segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 19.

juccjucc

2012. május 10.

Nem olyan rég fogyott el,de rögtön be is szereztem egy újat.Szerintem jó.Kellemes az illata.Szebb lett a bőröm is tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 10.

bandita

2012. április 30.

Alkoholos tonik létére ez meglepően kíméletesen bánt a bőrömhöz. Kb egy éve használtam el egy flakonnal. A mitesszeresedést nem befolyásolta sem negatív sem pozitív irányba, mindenesetre azt azért szerettem benne, hogy nem marta szét a bőröm. Újra már nem venném semmiképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 30.

juzuha

2012. április 30.

Egész jó tonik, a pattanásos arcbőrömnek jót tett a használata. Lehet, hogy később még újra fogom vásárolni, az utóbbi időben egész jól nézett ki a bőröm magáshoz képest, és lehet, hogy ennek a toniknak és a lemosójának volt hozzá köze. : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 30.

Nenna

2011. október 14.

Kellemes az illata, és nem is szárít olyan borzasztóan. Biztos van ennél jobb tonik is, de sztem megéri az árát. Nem sok cinkes termékről tudok, márpedig nekem az szokott segíteni pattik ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 14.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.