Eveline Cosmetics

Ár:   990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, az összetevőket feltöltötte: diane, Módosítva: 2016. július 24.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A gyémánt mikrokristályok eltávolítják az elhalt bőrsejteket, serkentik a mikrokeringést, javítják a bőr oxigénellátását. A koffein serkenti a zsírszövetek égetését. Intenzíven hidratál, rugalmasabbá és feszesebbé teszi a bőrt.

Kiszerelés: 250 ml

DawnMelody

2016. szeptember 9.

Azt, hogy ez feszesebbé teszi a bőrt, egy percig se hittem, de nem is ezért vásároltam. Bőrradírnak kitűnő, ha nagyon bele akarnék kötni, akkor a szagába kötnék bele, mert az elég szörnyű. :) De szerencsére lemosás után egyáltalán nem érződik, így meg nem zavar jobban, mint az átható műgyümölcs szag másfajta testradíroknál. Egyébként ugyanezen márka kávés bőrfeszesítőjével használom együtt egy ideje, és furcsa, de tényleg feszesebbnek tűnik a combom (a barátom is megjegyezte, tehát nem csak hallucinálok :D ) - hogy ez melyik termék számlájára írható, azt nem tudom...talán mindkettő egyszerre. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Shennny

2016. május 7.

Én testradírnak vettem :D Jobbat még nem hazsnáltam és nem is drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 7.

Én testradírnak vettem :D Jobbat még nem hazsnáltam és nem is drága.

kivike

2015. augusztus 23.

Rossmannban vettem 700 ft-ért 250+50 ml-t. Jó sűrű anyag, elég nehéz elkenni, de jó. Fogyasztó hatását nem tapasztaltam, de nem hiszem, hogy egy kozmetikumtól karcsúbb lesz valaki. Sima bőrradír, semmi több, annak viszont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

vegyesz001

2014. július 5.

Szuper termék! 1200 Ft-ért vettem a Rossmannban. Tusfürdőért ennyi pénzt nem adnék, de szederke kommentje alapján reménykedtem, h nekem is be fog válni bőrradírként. Megvettem, kipróbáltam és tényleg inkább bőrradírra hasonlít. Nagyon jók a kis kristályok benne, és nagyon kevés kell belőle. Én is bőrradírnak fogom használni, kb heti kétszer, így nem fog hamar elfogyni. Tusfürdőnek, napi szinten nem használnám az erős mikrogyöngyök miatt. Tényleg nagyon jó bőrradír! Nálam sokkal jobban bejön, mint a Garnier felkapott 200 ml-s bőrradírja.....és ez olcsóbb is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

szederke

2014. május 23.

Nagyon elégedett vagyok vele, bár a nevével ellentétben, ez inkább bőrradír, mint tusfürdő. A netről rendeltem kb. 700 Ft volt és megérte az árát. 2-3 naponta szoktam vele radírozni a bőrömet, nagyon puha és sima lesz utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Hyaluronic Acid, Glucose, Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk, Urea

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.