Eveline Cosmetics

Ár:   890 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bugosgizi, Módosítva: 2015. december 1.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

Energetizáló könnyed hidratáló nappali krém normál és vegyes bőrre

Normalizálja a faggyú kiválasztást, helyreállítja az egyensúlyt az arc száraz és zsíros részei között. Intenzíven hidratál és hatékonyan megszünteti a tökéletlenségeket és bőrpírt.

• HYDRA IMPACT FORMULA™ - újszerű technológia, amelynek köszönhetően a krém
  • intenzíven hidratál, megszűnteti a stressz nyomait és rugalmassá teszi a bőrt.
  • MATT SKIN CONTROL™ - innovatív komplex hármas hatással:  1. Láthatóan mattítja a bőrt.  2. Feloldja és összehúzza a pórusokat. 3. Csökkenti a tökéletlenségeket.
  • Hialuronsav – kiegyenlíti a tökéletlenségeket,, kisimítja és puhítja a bőrt.
  • Q10 koenzim – antioxidáns hatású, védi a sejteket az oxigén hiánytól és környezetszennyezéstől.
  • Karité vaj – erősíti, táplálja és regenerálja a bőrt, valamint védi a kiszáradástól.
  • A+E+F vitamin koktél – meggátolja a tökéletlenségek kialakulását.

0% parabén, 0% mesterséges színezék.

Momo87

2019. július 25.

Bevallom őszintén már règ itt áll a polcon! Tavasszal vettem , ha jön a jobb idő leszokok az alapozórol és mivel mattít jahhj de szuper lesz nekem! Na akkor doboz kibont , aztán egy két használat utàn meguntam mert semmi változást nem láttam! Most egy mellé fogott vásárlás ( algás3d) után újra levettem és most szépen hozza az eredményeket :mattít, feltölt, simít .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

2019. május 18.

Ezért az árért teljesen korrekt,tetszik :) Nem okozott semmi irritációt és pattanásokat sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

Hecate

2018. április 10.

Könnyed, kellemes krém. Diszkrét illattal. Mikor használtam volt az arcomnak zsíros és száraz bőrterülete és tényleg kiegyenlítette. (Látványos mattító hatást nem tapasztaltam, de meg is vagyok nélküle.) Hamar felszívódott és az arcom puhább lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 10.

Eszti200101

2017. október 31.

Kb. 3 hete vettem meg és a kombinált bőrömmel csodát művelt! Az itteni véleményeket olvasva lehet nem vettem volna meg, de szerencsére akkor még nem kerestem rá :D Mattít,hidratál és kiegyenlíti a zsíros és a száraz bőr közötti különbségeket. Újravevős!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

ursuska

2017. július 16.

Abszolút csalódás, mert valami könnyed hidratálót kerestem, de ez meg sem közelíti. Alig tudom kiszedni a tégelyből, amikor belenyúlok egyszerűen nem akar az ujjamra tapadni, sűrű állagú krém. Ehhez képest viszont gyorsabban szívódik fel, mint várható. Illata engem valamiért a dinnyére emlékeztet :D Tényleg mattítja a bőrt, önmagában nem tudom megmondani mennyire, mert mást is használok erre a problémára, de mintha fokozná a hatását.
Olyan kirívóan rossz hatást még nem vettem észre, de az állaga egyáltalán nem az, amit kerestem és, amit vártam a krémtől, ezért csak két csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Almina

2017. július 10.

Nem használtam előtte Eveline krémet, ezzel indult az ismeretségünk. Nagyon próbálkozik, de nem lett nálam népszerű. Már első használatakor megjegyeztem magamban, hogy az állaga "szegényes". Felkenve gyorsan eltűnik a nagy része, de ami marad, az ragacsos. Bosszantóan. És húzódik a bőröm tőle. Nem szerettem meg. Azért ímmel-ámmal használtam, ha épp nem volt jobb kéznél, vagy egy kis vízzel arcmasszázshoz, de nem forszíroztam. Mostanság (több hónap után) vettem újra elő, mert nem volt helyette másik arckrémem, de jó lett volna valamit felkenni. 3 napig használtam napi egyszer. És végre rájöttem, anno mitől vált le nagy darabokban az arcbőröm a kritikus száraz területeken: hát ettől a vacaktól. Utána pattanásos is lettem. Már úgy gondolom, ehhez is köze volt, mert előtte nem volt ilyen gondom sokáig. Ezt a "vizes glicerint" biztos nem ajánlanám senkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

ZsoZsi35

2017. június 18.

A "könnyed"-del azért vitába szállnék. :( Nyárra kerestem valami könnyebb krémet, alapjáraton normál típusú arcocskámra, amiben van fényvédő. Mivel előzőleg már jópár Eveline márkájú arckrém bevált, gondoltam miért ne választhatnám újra ezt a márkát. Lehet hiba volt.... Állagra nekem egy kicsit a "disznózsír"-ra hajaz, és egy kicsit mintha húzná az arcomat - érzem, hogy van valami az arcomon, ami is-is jó, a nagy nyári melegben. :( :( A fényvédő megléte sem derül ki konkrétan a dobozról, nem biztos, hogy a krém hibája, de a néha elő-előbukkanó pigment foltjaim ismét láthatóvá váltak az elmúlt 1 hónapban, mióta ezt a krémet használom. Úgyhogy sajnos nem jött be..... :(((

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 18.

Fancsusz97

2017. június 8.

Az első héten maga volt a tökély. Szép, puha volt a bőröm, jó volt végigsimítani rajta a kezemet, még a zsírosodást is kontrollálta. Azonban egy hét után elkezdtem pattanásosodni tőle, de nagyon durván! Utána anyukám mesélte, hogy ő is kipróbálta, s ő is hasonlóan járt, úgyhogy kuka :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 8.

Evu28

2017. június 8.

Jo kis krem nem zsirosit

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 8.

Jo kis krem nem zsirosit

norci1126

2017. június 3.

Nem volt a drogériában a hydra expert, ez pedig akciós volt, így megvettem. Hát mit is mondjak...egynek elmegy. Meg sem közelíti a hydra expertet. Zsíros érzetet hagy, nehezen szívódik, olykor miteszerek kialakulásának is kedvezett. Melegben zsíros, hidegben kevés. Elhasználtam, mert nem szeretem kidobni az ilyesmit, de felejthető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Betaine
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.