Eveline Cosmetics

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rege, Módosítva: 2018. augusztus 14.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1490 Ft

Háromlépcsős formázó kúra.

- Redukálja a zsírszöveteket, karcsúsítja és formázza a derék vonalait.

- Megemeli a feneket és láthatóan korrigálja a formáját.

- Jelentősen csökkenti a cellulitot és javítja a bőr feszességét, rugalmasságát.

Aktív összetevők:

Thermo Fat Burner- eltávolítja az elraktározott lipideket. Felmelegíti a bőrt, aminek köszönhetően a hatóanyagok gyorsan behatolnak a bőrbe, maximálisan gyorsítva a zsírszövetek redukálását.
MDL komplex - kisimítja a bőr egyenetlenségeit, javítja a bőr rugalmasságát és feszességét.
Koffein- stimulálja a metabolizmust, égeti a zsírsejteket.
Repkény és zsurló kivonat - elősegíti a kollagén és elasztin termelést.
Laminaria alga - gazdag ásványi sókban, mélyen hidratál, csillapít és eltávolítja a toxinokat a szövetekből, ráadásul erősíti a bőrt.

Ár: 1490 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Narancsbőr elleni csomag Eveline Slim Extreme 3D Termoaktív Szérum + Yamuna paprikás masszázsolaj és egy masszírozó henger
Ár: 1500 , Eladó: miamano
Állapot: Eveline krém 2/3ig van az olaj szinte tele, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel a 16. kerületben/Örs vezér tér környékén vagy foxpost

Ziza

2020. április 19.

Hát én ebből 1 egész tubust elhasználtam, a fenekemen és a combomon kialakult makacs narancsbőr halványítására szerettem volna ezzel rásegíteni, próbálkoztam vele többféleképpen is, napi kétszer, napi egyszer, edzés előtt, után stb. de az égvilágon semmit sem használt. Azonkívül, hogy egy kellemetlen ragacsos réteget képez akármennyit is kentem és akárhogyan, én még melegítő hatását se nagyon éreztem. Tény, hogy utána kb. fél napig selymesebb a bőr tőle, de hát ennek nem ez a funkciója...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

Bridddzs

2019. szeptember 30.

Ez a cucc nagyon ott van! Mindig kardióhoz szoktam használni a problémásabb területeken. Nagyon jól melegít és izzadok tőle. Ami brutális az az, hogyha tekercseléssel együtt használom. Na akkor szorozd meg 3-al az érzést amit nyújt! Alig lehet kibírni 😀 viszont tényleg hatásos. A derekamat nagyon szépen formálja, pedig még csak két hete használom. A combomon lévő narancsbőr is kezd halványulni, bár az nekem a genetikában benne van, hiába sportolok. 100% hogy újraveszem! Szerintem tegyetek vele próbát, mert nem pénz érte és akinek tényleg beválik.... azt nyújtja mint a drágább kozmetikumok. Persze csak edzés mellett. Edzésre fel! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Missglamorazzi

2019. augusztus 13.

Borzalmasan éget, szinte nem tudok közben milyen testhelyzetet felvenni, hogy jobb legyen. Lehet kipróbálok egy olyan fajtát, amelyik nem ez a melegítő hatású, mert a márka egyébként jó értékelésű a narancsbőr halványítására kidobott termékeivel, ezért kíváncsi voltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Melcsi922

2019. július 20.

Tekercseléssel együtt felér egy kínzással. Borzalom. Éget, utána meg viszket mint az isten nyila,ezen kívül semmit nem ér. Szívem szerint kivágnám a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

Cucuka

2019. június 14.

Egyenlőre a valódi funkcióját tekintve nem tudok véleményt mondani, de a bőröm selymesebb hatású..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

ZsokaN

2019. június 12.

Nagyon hatásosnak érzem. Ez az egyik legjobb termék ebben a kategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Nagyon hatásosnak érzem. Ez az egyik legjobb termék ebben a kategóriában.

kis.anett1992

2019. május 4.

Heti 2-3x edzés mellett használom és noha alapvetően nem hiszek ezekben a krémekben, ennek megszavaztam a bizalmat. Edzés előtt alaposan belemaszírozom a bőrömbe, a comb, fenék, illetve hasi területeken. Nyilván nem egyik napról a másikra, de hosszútávon - az edzést, ill. megfelelő folyadék (víz) fogyasztást kiegészítve - szemmel láthatóan csökkenti a narancsbőrt! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Liara0826

2019. április 16.

Olvastam egy cikket olcsó és hatásos celluit elleni krémekről és ez (vagy pedig egy hasonló testvére) is benne volt. Elolvastam a véleményeket és másnap láttam a Rossmannban pont akciós volt, akciósan 1400, annyit nem sajnáltam érte. Én is (mint ahogy többieknél olvastam) edzés előtt is bekenem magam és azon felül kb minden nap. Tényleg elég sokáig érzem a melegítő érzést, olyan mintha nem is a bőröm, hanem a bőröm alatt a zsír égne, elég furcsa érzés. Nekem tetszik eddig a krém, látványra eddig nem tudok pontosabbat mondani, de akciósan szerintem megéri.

Update
Már több hete használom, talán egy hónapja is. Ahogy írtam főleg edzések előtt használom de van hogy egyébként is. Tényleg ragacsos, úgyhogy hagyni kell neki időt beszáradni, de az edző ruhának mindegy is. Jól égeti a zsírom úgy gondolom, bár nem vagyok kövér alkat de a hasamról két kis párnácskát sosem tudtam ledolgozni, a combom pedig kezdett narancsbőrösödni. Szerintem feszesebb lettem főleg ahol kentem, a karomon is. Pár hét alatt nekem látványos lett az eredmény, bár kicsit gyorsan fogy. Minden esetre a termékcsalád ezen tagjai úgy láttam jó pontokat kapnak, aki formálódni szeretne picit annak ajánlom akciósan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

Update

balazskrisztii

2019. február 16.

Nem gondolom, hogy egy krém el tudná érni, hogy feszesebb, izmosabb, kevésbé narancsbőrös stb legyen egy terület, de mozgással kombinálva látványosabb lehet az eredmény. Fontos kenekezés után alaposan kezet monsni, nehogy egy óvatlan mozdulattal a szemünkbe is belekenjük

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

rasztokata

2019. február 3.

Nekem nem éget, inkább csak melegít akármennyit is teszek belőle a fenekemre, combjaimra. Sport előtt szoktam felkenni, ha éppen eszembe jut. Régebben használtam rendszeresen a zöld verzióját is, de azon kívül, hogy puha lett tőle a bőröm nagy változást nem vettem észre. Szerintem egy krém önmagában nem tudja a narancsbőrt eltüntetni, de még talán halványítani sem. De lehet, hogy motiválja az embert a mozgásra :D Nem hiszem, hogy veszek belőlük többet, ez a kettő se fogyott még el egy év alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Borostyán kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint baktérium ellenes, szövetösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló és bőrnyugtató összetevő. A Dermaxime szerint a borostyán élénkíti a vérkeringést, tonizálja és feszesíti a bőrt, valamint segíti a méreganyagok távozását. Ezen tulajdonságai miatt sokszor találkozhatunk az összetevővel cellulitisz elleni krémekben. Paula Begoun összességében mint kerülendő összetevőt jellemzi a borostyánkivonatot, mivel irritációt okozhat, különösen, ha a használója allergiás, asztmás vagy atópiás dermatitisben szenved.

Másnéven ázsiai gázló, ami jól ismert sebgyógyulást segítő, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatásáról.  Részletesebb leírást itt találsz >>

A mezei zsurló levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, összehúzó, nyugtató és bőrpuhító hatású összetevő. Mivel magas a tannin, alkaloid és nikotin tartalma, Paula  Begoun szerint a bőrre irritáló hatással lehet. Az összetevő pozitívuma, hogy antioxidáns tulajdonsága is van.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.