Eveline Cosmetics

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rege, Módosítva: 2018. augusztus 14.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1490 Ft

Háromlépcsős formázó kúra.

- Redukálja a zsírszöveteket, karcsúsítja és formázza a derék vonalait.

- Megemeli a feneket és láthatóan korrigálja a formáját.

- Jelentősen csökkenti a cellulitot és javítja a bőr feszességét, rugalmasságát.

Aktív összetevők:

Thermo Fat Burner- eltávolítja az elraktározott lipideket. Felmelegíti a bőrt, aminek köszönhetően a hatóanyagok gyorsan behatolnak a bőrbe, maximálisan gyorsítva a zsírszövetek redukálását.
MDL komplex - kisimítja a bőr egyenetlenségeit, javítja a bőr rugalmasságát és feszességét.
Koffein- stimulálja a metabolizmust, égeti a zsírsejteket.
Repkény és zsurló kivonat - elősegíti a kollagén és elasztin termelést.
Laminaria alga - gazdag ásványi sókban, mélyen hidratál, csillapít és eltávolítja a toxinokat a szövetekből, ráadásul erősíti a bőrt.

Ár: 1490 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Missglamorazzi

2019. augusztus 13.

Borzalmasan éget, szinte nem tudok közben milyen testhelyzetet felvenni, hogy jobb legyen. Lehet kipróbálok egy olyan fajtát, amelyik nem ez a melegítő hatású, mert a márka egyébként jó értékelésű a narancsbőr halványítására kidobott termékeivel, ezért kíváncsi voltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Melcsi922

2019. július 20.

Tekercseléssel együtt felér egy kínzással. Borzalom. Éget, utána meg viszket mint az isten nyila,ezen kívül semmit nem ér. Szívem szerint kivágnám a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

Cucuka

2019. június 14.

Egyenlőre a valódi funkcióját tekintve nem tudok véleményt mondani, de a bőröm selymesebb hatású..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

ZsokaN

2019. június 12.

Nagyon hatásosnak érzem. Ez az egyik legjobb termék ebben a kategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Nagyon hatásosnak érzem. Ez az egyik legjobb termék ebben a kategóriában.

kis.anett1992

2019. május 4.

Heti 2-3x edzés mellett használom és noha alapvetően nem hiszek ezekben a krémekben, ennek megszavaztam a bizalmat. Edzés előtt alaposan belemaszírozom a bőrömbe, a comb, fenék, illetve hasi területeken. Nyilván nem egyik napról a másikra, de hosszútávon - az edzést, ill. megfelelő folyadék (víz) fogyasztást kiegészítve - szemmel láthatóan csökkenti a narancsbőrt! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Liara0826

2019. április 16.

Olvastam egy cikket olcsó és hatásos celluit elleni krémekről és ez (vagy pedig egy hasonló testvére) is benne volt. Elolvastam a véleményeket és másnap láttam a Rossmannban pont akciós volt, akciósan 1400, annyit nem sajnáltam érte. Én is (mint ahogy többieknél olvastam) edzés előtt is bekenem magam és azon felül kb minden nap. Tényleg elég sokáig érzem a melegítő érzést, olyan mintha nem is a bőröm, hanem a bőröm alatt a zsír égne, elég furcsa érzés. Nekem tetszik eddig a krém, látványra eddig nem tudok pontosabbat mondani, de akciósan szerintem megéri.

Update
Már több hete használom, talán egy hónapja is. Ahogy írtam főleg edzések előtt használom de van hogy egyébként is. Tényleg ragacsos, úgyhogy hagyni kell neki időt beszáradni, de az edző ruhának mindegy is. Jól égeti a zsírom úgy gondolom, bár nem vagyok kövér alkat de a hasamról két kis párnácskát sosem tudtam ledolgozni, a combom pedig kezdett narancsbőrösödni. Szerintem feszesebb lettem főleg ahol kentem, a karomon is. Pár hét alatt nekem látványos lett az eredmény, bár kicsit gyorsan fogy. Minden esetre a termékcsalád ezen tagjai úgy láttam jó pontokat kapnak, aki formálódni szeretne picit annak ajánlom akciósan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

Update

balazskrisztii

2019. február 16.

Nem gondolom, hogy egy krém el tudná érni, hogy feszesebb, izmosabb, kevésbé narancsbőrös stb legyen egy terület, de mozgással kombinálva látványosabb lehet az eredmény. Fontos kenekezés után alaposan kezet monsni, nehogy egy óvatlan mozdulattal a szemünkbe is belekenjük

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

rasztokata

2019. február 3.

Nekem nem éget, inkább csak melegít akármennyit is teszek belőle a fenekemre, combjaimra. Sport előtt szoktam felkenni, ha éppen eszembe jut. Régebben használtam rendszeresen a zöld verzióját is, de azon kívül, hogy puha lett tőle a bőröm nagy változást nem vettem észre. Szerintem egy krém önmagában nem tudja a narancsbőrt eltüntetni, de még talán halványítani sem. De lehet, hogy motiválja az embert a mozgásra :D Nem hiszem, hogy veszek belőlük többet, ez a kettő se fogyott még el egy év alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Vivus96

2019. január 22.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Nagy gondban voltam, hogy melyik Eveline terméket válasszam (valamiért csak ezeket nézegettem), erre volt aki azt írta "gyilkos", hát nekem nem is kellett több, nehogymár egy krém majd kifogjon rajtam... Durván egy hete használom, minden este edzek, előtte bekenem a fenekem, a combom, a hasam, derekam és a felkarom vele. Valójában abban nem hiszek, hogy maga a krém fog formálni, inkább a narancsbőröm miatt érdeklet, amit azóta nem is ellenőrizgettem, hogy válozott-e, viszont... Úgy megizzaszt, hogy tiszta víz mindenem. Melegít is pont annyira, amennyire kellemes, de néha úgy belefeletkezem a tornába, hogy el is felejtem a meleget. Amit még tapasztalok, hogy belülről melegít, tehát az izmokat is valamennyire melegíti és melegen tartja, ezért az állóképességem is nő. Eddig nagyon tetszik, remélem ezután sem fogok benne csalódni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

ProbaBaba

2018. november 25.

Nagy "zsírégető" krém tesztelésben vagyok már egy ideje. Kíváncsiságból vettem meg a Dr. kelen anticellulit gél után. Az összes krémet tekercseléssel együtt használnom (plusz edzek mellé). Ez sokkal jobban melegít, vagy inkább már-már éget, mint az előző gélem, viszont kb a hatása 45percig max 1 óráig tart. Ajánlom azoknak akkor akarnak egy gyorsat edzeni, utána irány a zuhany, addigra elmúlik a hatása és a zuhany is élvezhető lesz. A hatása jó, lassan, de biztosan feszesít :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Borostyán kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint baktérium ellenes, szövetösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló és bőrnyugtató összetevő. A Dermaxime szerint a borostyán élénkíti a vérkeringést, tonizálja és feszesíti a bőrt, valamint segíti a méreganyagok távozását. Ezen tulajdonságai miatt sokszor találkozhatunk az összetevővel cellulitisz elleni krémekben. Paula Begoun összességében mint kerülendő összetevőt jellemzi a borostyánkivonatot, mivel irritációt okozhat, különösen, ha a használója allergiás, asztmás vagy atópiás dermatitisben szenved.

Másnéven ázsiai gázló, ami jól ismert sebgyógyulást segítő, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatásáról.  Részletesebb leírást itt találsz >>

A mezei zsurló levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, összehúzó, nyugtató és bőrpuhító hatású összetevő. Mivel magas a tannin, alkaloid és nikotin tartalma, Paula  Begoun szerint a bőrre irritáló hatással lehet. Az összetevő pozitívuma, hogy antioxidáns tulajdonsága is van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.