Eveline Cosmetics

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rege, Módosítva: 2018. augusztus 14.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1490 Ft

Háromlépcsős formázó kúra.

- Redukálja a zsírszöveteket, karcsúsítja és formázza a derék vonalait.

- Megemeli a feneket és láthatóan korrigálja a formáját.

- Jelentősen csökkenti a cellulitot és javítja a bőr feszességét, rugalmasságát.

Aktív összetevők:

Thermo Fat Burner- eltávolítja az elraktározott lipideket. Felmelegíti a bőrt, aminek köszönhetően a hatóanyagok gyorsan behatolnak a bőrbe, maximálisan gyorsítva a zsírszövetek redukálását.
MDL komplex - kisimítja a bőr egyenetlenségeit, javítja a bőr rugalmasságát és feszességét.
Koffein- stimulálja a metabolizmust, égeti a zsírsejteket.
Repkény és zsurló kivonat - elősegíti a kollagén és elasztin termelést.
Laminaria alga - gazdag ásványi sókban, mélyen hidratál, csillapít és eltávolítja a toxinokat a szövetekből, ráadásul erősíti a bőrt.

Ár: 1490 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

vmarti

2020. november 5.

A formázásról nem tudok nagyon véleményt mondani mert nem azért vettem,és nincs már felesleg a fenekemen de hogy a narancsbőrt gyönyörűen halványította és feszesítette a bőrömet az tuti. Valami elképesztően gyönyörűvé tette a fogyás utáni kis bőr "redőket" (?) . Nem tudom hogy a zsírral tényleg kezd-e valamit én azt vettem észre hogy nem,de a bőrrel csodákat tesz. Ami fontos és az előttem lévők is írták,hogy vizes bőrön sokkal hatékonyabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 5.

Dius66

2020. szeptember 28.

Én már kipróbáltam az összes Eveline márkájú testformázó szérumot de az ég világon semmit sem csinált egyik sem. Narancsbőr sem változott...Heti 5x testmozgás és diéta mellett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

lujzi96

2020. június 24.

Mozgás nélkül ne várj tőle semmit!!
DE, én 30 napon keresztül (minden nap) ugróköteleztem (5-10 perc bemelegítés, majd 10-12 perc HIIT edzés, majd 10 perc nyújtás).

És így meghozta a CSODÁT ez a cucc. Most vagyok a 30. nap végén, és mindig edzés előtt kentem be 5-10 percel a comb-fenék-has tájékot.
Nálam nem látszott a narancsbőr, csak ha a combomat behajlítottam (hátul).
Most úgy néz ki, hogy fele annyi lett a gödröcske, és halványultak is, amikor a combomat behajlítom. NAGYON bejövős.
1 flakon így nekem 3 hétre volt elég, jó pár napja a másodikat kezdtem el használni.
Minden alkalommal elég hamar elkezdteem érezni, hogy melegít, meg "csíp", de bőrpírt és kipattogást nem okozott.
Illata van, nem tudom, hogy jó vagy rossz, de nem különösebben érdekelnek az illatok, ha "kezelésről" van szó.

Szóval a recept:
-sok víz
-egyél normális kajákat, vagy legalább igyekezz rá
-heti többszöri (HIIT) edzés -én minden nap toltam egyet

Akinek ez így nem jön be, az fordítva van bekötve!! :))
Lányok, ha meresztitek a hátsótokat, hiába kenitek be bármivel, bármiteket, nem fogjátok elérni a várt eredményt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Mozgás nélkül ne várj tőle semmit!!

Nálam nem látszott a narancsbőr, csak ha a combomat behajlítottam (hátul).

Szóval a recept:
-sok víz
-egyél normális kajákat, vagy legalább igyekezz rá
-heti többszöri (HIIT) edzés -én minden nap toltam egyet

Akinek ez így nem jön be, az fordítva van bekötve!! :))

Ziza

2020. április 19.

Hát én ebből 1 egész tubust elhasználtam, a fenekemen és a combomon kialakult makacs narancsbőr halványítására szerettem volna ezzel rásegíteni, próbálkoztam vele többféleképpen is, napi kétszer, napi egyszer, edzés előtt, után stb. de az égvilágon semmit sem használt. Azonkívül, hogy egy kellemetlen ragacsos réteget képez akármennyit is kentem és akárhogyan, én még melegítő hatását se nagyon éreztem. Tény, hogy utána kb. fél napig selymesebb a bőr tőle, de hát ennek nem ez a funkciója...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

Bridddzs

2019. szeptember 30.

Ez a cucc nagyon ott van! Mindig kardióhoz szoktam használni a problémásabb területeken. Nagyon jól melegít és izzadok tőle. Ami brutális az az, hogyha tekercseléssel együtt használom. Na akkor szorozd meg 3-al az érzést amit nyújt! Alig lehet kibírni 😀 viszont tényleg hatásos. A derekamat nagyon szépen formálja, pedig még csak két hete használom. A combomon lévő narancsbőr is kezd halványulni, bár az nekem a genetikában benne van, hiába sportolok. 100% hogy újraveszem! Szerintem tegyetek vele próbát, mert nem pénz érte és akinek tényleg beválik.... azt nyújtja mint a drágább kozmetikumok. Persze csak edzés mellett. Edzésre fel! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Missglamorazzi

2019. augusztus 13.

Borzalmasan éget, szinte nem tudok közben milyen testhelyzetet felvenni, hogy jobb legyen. Lehet kipróbálok egy olyan fajtát, amelyik nem ez a melegítő hatású, mert a márka egyébként jó értékelésű a narancsbőr halványítására kidobott termékeivel, ezért kíváncsi voltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Melcsi922

2019. július 20.

Tekercseléssel együtt felér egy kínzással. Borzalom. Éget, utána meg viszket mint az isten nyila,ezen kívül semmit nem ér. Szívem szerint kivágnám a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

Cucuka

2019. június 14.

Egyenlőre a valódi funkcióját tekintve nem tudok véleményt mondani, de a bőröm selymesebb hatású..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

ZsokaN

2019. június 12.

Nagyon hatásosnak érzem. Ez az egyik legjobb termék ebben a kategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Nagyon hatásosnak érzem. Ez az egyik legjobb termék ebben a kategóriában.

kis.anett1992

2019. május 4.

Heti 2-3x edzés mellett használom és noha alapvetően nem hiszek ezekben a krémekben, ennek megszavaztam a bizalmat. Edzés előtt alaposan belemaszírozom a bőrömbe, a comb, fenék, illetve hasi területeken. Nyilván nem egyik napról a másikra, de hosszútávon - az edzést, ill. megfelelő folyadék (víz) fogyasztást kiegészítve - szemmel láthatóan csökkenti a narancsbőrt! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Borostyán kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint baktérium ellenes, szövetösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló és bőrnyugtató összetevő. A Dermaxime szerint a borostyán élénkíti a vérkeringést, tonizálja és feszesíti a bőrt, valamint segíti a méreganyagok távozását. Ezen tulajdonságai miatt sokszor találkozhatunk az összetevővel cellulitisz elleni krémekben. Paula Begoun összességében mint kerülendő összetevőt jellemzi a borostyánkivonatot, mivel irritációt okozhat, különösen, ha a használója allergiás, asztmás vagy atópiás dermatitisben szenved.

Másnéven ázsiai gázló, ami jól ismert sebgyógyulást segítő, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatásáról.  Részletesebb leírást itt találsz >>

A mezei zsurló levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, összehúzó, nyugtató és bőrpuhító hatású összetevő. Mivel magas a tannin, alkaloid és nikotin tartalma, Paula  Begoun szerint a bőrre irritáló hatással lehet. Az összetevő pozitívuma, hogy antioxidáns tulajdonsága is van.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.