Eveline Cosmetics

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rege, Módosítva: 2018. augusztus 14.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1490 Ft

Háromlépcsős formázó kúra.

- Redukálja a zsírszöveteket, karcsúsítja és formázza a derék vonalait.

- Megemeli a feneket és láthatóan korrigálja a formáját.

- Jelentősen csökkenti a cellulitot és javítja a bőr feszességét, rugalmasságát.

Aktív összetevők:

Thermo Fat Burner- eltávolítja az elraktározott lipideket. Felmelegíti a bőrt, aminek köszönhetően a hatóanyagok gyorsan behatolnak a bőrbe, maximálisan gyorsítva a zsírszövetek redukálását.
MDL komplex - kisimítja a bőr egyenetlenségeit, javítja a bőr rugalmasságát és feszességét.
Koffein- stimulálja a metabolizmust, égeti a zsírsejteket.
Repkény és zsurló kivonat - elősegíti a kollagén és elasztin termelést.
Laminaria alga - gazdag ásványi sókban, mélyen hidratál, csillapít és eltávolítja a toxinokat a szövetekből, ráadásul erősíti a bőrt.

Ár: 1490 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
ProbaBaba

2018. november 25.

Nagy "zsírégető" krém tesztelésben vagyok már egy ideje. Kíváncsiságból vettem meg a Dr. kelen anticellulit gél után. Az összes krémet tekercseléssel együtt használnom (plusz edzek mellé). Ez sokkal jobban melegít, vagy inkább már-már éget, mint az előző gélem, viszont kb a hatása 45percig max 1 óráig tart. Ajánlom azoknak akkor akarnak egy gyorsat edzeni, utána irány a zuhany, addigra elmúlik a hatása és a zuhany is élvezhető lesz. A hatása jó, lassan, de biztosan feszesít :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Neniko

2018. október 26.

Nagyon jó termék, télen különösen :D felmelegíti a testem. A bőröm tényleg szebb lett tőle, csak ajánlani tudom :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 26.

Skin922

2018. augusztus 13.

Eget, mint az isten nyila. Fel oraig majd megorulok, az agyban haton fekve kapalozok, biciklizek a labaimmal, hogy jobban elviseljem ezt a rettenet csipo, ego erzest, amitol meg neha hanyingerem is van. Nem sokszor kinzom meg magam vele, elviselhetetlen. Simava teszi a bort, ez teny. De zsirt nem eget, vagy ahhoz minden nap kellene hasznalni, en meg havi 1x kenem be magam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

csill87

2018. június 23.

A furcsa, hogy van, amikor egyáltalán nem melegít, van amikor egy kicsit igen,és van amikor elképesztően éget, és nem sikerült rájönnöm még, hogy mitől is függ az intenzitás. Egyébként tényleg simább tőle a bőr, javít a tónusán. Én szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

menaon

2018. május 31.

Haszontalan színezett ragacsos borzalom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 31.

Haszontalan színezett ragacsos borzalom!

pniki1123

2018. március 3.

Már régóta használom időközönként a terméket. Én nagyon szeretem sokat segít,hogy szebb legyen a bőr. Persze kell hozzá mozgás és egészséges táplálkozás is,mint tudjuk. Szoktam simán is használni vagy tekercseléssel is. Hidegebb esti napokon még jól is esik,hogy melegít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

Bradshaw

2018. február 28.

Most használom 6 napja, van hogy napi 2x. Változást még nem látok, de érezhetően selymes a bőröm. Mondjuk nem ezért vettem. Első alkalommal mikor használtam, kellemesen melegített a krém. Hason használtam. Másodjára szinte semmit nem éreztem. Harmadjára bekentem a fenekemet és a combomat is. Hát végem volt. :D Mintha tűvel szurkálnának. Másnap reggel kicsit hűvösebb időben használtam. Megint semmi. Mikor már este jól felmelegedett a lakás, és zuhanyzás után megint használtam, akkor szintén elolvadtam. Ezentúl csak hűvös lakásban használom! :) Az illata nagyon bejön. A hatását a tubus végénél leírom. Eddig meg vagyok vele elégedve. Egyébként akciósan vettem 1300 ft-ért, ennyiért még testápolónak is jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

zsosa

2017. augusztus 12.

Régebben vettem egyet, de nem sok értelme volt. Melegített rendesen, de más hatása nem volt. Mire elfogyott még nem volt látható hatása, így nem vettem újat. Lehet, hogy csak én jártam így, elvégre mindenki másmilyen. Szerencsére azóta találtam jobb megoldást, ha rám hallgattok inkább tovább keresgéltek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Anne74

2017. augusztus 6.

Hmm...aztamindenit...nem 40 fokban kellett volna teszteltem ezt a terméket. :)
Teszi a dolgát az biztos.
Melegít kellően s a hatása is érezhető.
Hosszútávon kíváncsi leszek a végeredményre.
De most amit ígért azt teljesíti. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Hmm...aztamindenit...nem 40 fokban kellett volna teszteltem ezt a terméket. :)
Teszi a dolgát az biztos.
Melegít kellően s a hatása is érezhető.
Hosszútávon kíváncsi leszek a végeredményre.
De most amit ígért azt teljesíti. :)

doris92

2017. július 19.

Harmadik napja használom... Első nap csínján bántam vele, mivel a kommentek alapján olvastam eléggé melegít... Akkor nem éreztem szinte semmit... Második napon picivel többet kentem, de akkor kb 10 percen át éreztem épp csak egy picit a melegséget.. Na de eljött a harmadik nap. :-) Olyan mintha egy fűtőtesten ülnék, de cseppet sem kellemetlen, csak ebben a dög melegben rátesz még egy lapáttal. Viszont mindent a cél érdekében. Tornázom mellette, kíváncsian várom lesz e eredmény!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

Borostyán kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint baktérium ellenes, szövetösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló és bőrnyugtató összetevő. A Dermaxime szerint a borostyán élénkíti a vérkeringést, tonizálja és feszesíti a bőrt, valamint segíti a méreganyagok távozását. Ezen tulajdonságai miatt sokszor találkozhatunk az összetevővel cellulitisz elleni krémekben. Paula Begoun összességében mint kerülendő összetevőt jellemzi a borostyánkivonatot, mivel irritációt okozhat, különösen, ha a használója allergiás, asztmás vagy atópiás dermatitisben szenved.

Másnéven ázsiai gázló, ami jól ismert sebgyógyulást segítő, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatásáról.  Részletesebb leírást itt találsz >>

A mezei zsurló levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, összehúzó, nyugtató és bőrpuhító hatású összetevő. Mivel magas a tannin, alkaloid és nikotin tartalma, Paula  Begoun szerint a bőrre irritáló hatással lehet. Az összetevő pozitívuma, hogy antioxidáns tulajdonsága is van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.