Eveline Cosmetics

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rege, Módosítva: 2018. augusztus 14.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1490 Ft

Háromlépcsős formázó kúra.

- Redukálja a zsírszöveteket, karcsúsítja és formázza a derék vonalait.

- Megemeli a feneket és láthatóan korrigálja a formáját.

- Jelentősen csökkenti a cellulitot és javítja a bőr feszességét, rugalmasságát.

Aktív összetevők:

Thermo Fat Burner- eltávolítja az elraktározott lipideket. Felmelegíti a bőrt, aminek köszönhetően a hatóanyagok gyorsan behatolnak a bőrbe, maximálisan gyorsítva a zsírszövetek redukálását.
MDL komplex - kisimítja a bőr egyenetlenségeit, javítja a bőr rugalmasságát és feszességét.
Koffein- stimulálja a metabolizmust, égeti a zsírsejteket.
Repkény és zsurló kivonat - elősegíti a kollagén és elasztin termelést.
Laminaria alga - gazdag ásványi sókban, mélyen hidratál, csillapít és eltávolítja a toxinokat a szövetekből, ráadásul erősíti a bőrt.

Ár: 1490 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
heniiike

2016. július 31.

Csak úgy imádom, mint a masik ilyen thermo krémet. Ez géles, talán emiatt jobb. Viszont az illata ennek se a legjobb :( tuti ujra veszem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 31.

Pamcika

2016. július 22.

Pont a mai napon vásároltam meg a szérumot.
Ahogy megvettem egyből fel is kentem. Annyira nem égetett volt egy intenzívebb 10 perces időszak amikor melegség öntötte el a bekent területeket de semmi több. Most este is szépen bemasszíroztam a bőrömbe és meg kell hogy mondjam eszméletlenül égeti most már a bőrömet.
Egyenlőre nem tudok mit mondani de remélhetőleg ha ilyen intenzíven éget meg lesz a kívánt hatása :D
Az állaga és az illata is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 22.

Pont a mai napon vásároltam meg a szérumot.
Az állaga és az illata is tetszik.

Mimike0314

2016. június 12.

Caodat tenyleg ne varjatok tole.
1tubussal hasznaltam belole, napi 1hasznalat mellett tartott igy 2hetig. A borom felszine tenyleg szebb es feszesebb lett tole. Az egeto erzes eleinte furcsa volt, de azt a 20percet ki lehet birni amig enyhul. Mindenesetre nyarra nem ajanlom, ugy elviselhetetlenebb 😄 A zseles allagat viszont imadtam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

Caodat tenyleg ne varjatok tole.

Betti92

2016. május 31.

Edzéssel kombinálva és odafigyelve az étrendre nagyon hatásos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 31.

Edzéssel kombinálva és odafigyelve az étrendre nagyon hatásos :)

hjh666

2016. május 25.

Hűha.....:) Gondoltam ez is egy, a sok közül.....inkább ezt választottam, mintsem a paprika olajat. Hete használom, feszesítő, narancsbőr eltávolító hatását még nem látom, de valami szuper jól melegít :) Ezt a krémet el tudom képzelni fagyos téli reggeleken mikor az ember lánya gyalog megy dolgozni, vagy a buszhoz....indulás előtt gyors beken, beszív, indulás.....garantáltan nem fog fázni :) Olyan mintha egy nagy kád forró vízbe ülnél. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 25.

NagyAgi

2016. május 23.

Eddig a halványzöldet, és a gyémántosat próbáltam, de ez teljesít a legjobban, égetni nem éget max néha kicsit a fenekemen, de a feszesítő hatása nagyon jó.
Kicsi narancsbőr volt a combomon, azt eltüntette, persze rendszeresen sportolok is a krém használata mellett, és arra is figyelek, hogy mit eszek.
Szerintem ennél a fajtánál maradok a jövőben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

Szerintem ennél a fajtánál maradok a jövőben is.

Moonbride

2016. május 20.

Még a végén használni fog :))) Túl sokszor nem kenegettem még, de már így is látszik némi változás a combom külső részén (igaz sokat tornázom és odafigyelek a kajára is). Felkenés után néhány perccel bizony szívom a fogam, tényleg eléggé éget, de utána már kellemesen melegít csak. Elég nagy adag, szerintem sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

angel001

2016. május 18.

Nagyszerű krém, már az első használat után látható a narancsbőr csökkenése,csak az égető érzést kell túlélni :)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 18.

barnabogi

2016. május 17.

Leárazva vettem a Rossmannabn 1190-ér,eredetileg a thermo tesójáért indultam de miután az 2000 volt,így erre esett a választásom,és meg vagyok vele elégedve. Még csak 2x használtam,nagy eredményt még nem látok. Sport előtt kenem fel has-csípő-derék-fenék tájékra,kb 5 perc után kezd el melegedni. Egyenlőre hiszek benne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 17.

Ruszil

2016. május 12.

Nagyon meg vagyok elégedve a hatásával. Másfél hónapja kezdtem el használni, most fogyott el az első tubus. Naponta 1x használom, közvetlenül tornázás előtt kenem fel, hasra és fenékre, tornázás után pedig a zuhanyzáskor mosom le magamról. Azért kezdtem el használni, mert volt rajtam 10 kiló fölösleg, de a diéta és a torna hiába volt kilókban hatásos (7 kiló ment le 6 hét alatt), a fenekemen és a hasamon elég makacs volt a zsírréteg, gondoltam, a krém talán rásegít, hogy ezekről a területekről is meginduljon a fogyás. A fenekemen tapasztaltam az izzó, égető érzést a krém használatakor, de ez abszolút nem volt zavaró. A hasamon viszont épp hogy valami bizsergést érzek, pedig eleinte ugyanannyi krémet vittem fel, utána a hasamra többet, mégis ugyanezt tapasztaltam. A fenekemen szemmel látható az eredmény, feszesebb lett a bőröm, a formája pedig kerekebb és sokkal kisebb, mint korábban. A hasamon viszont nem látom, hogy hatott volna a krém. Ami viszont negatívum még, hogy nagyon erős, kellemetlen szaga van. Az első pár hétben még nem zavart, de hosszútávon emiatt nem alkalmaznám. Ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

Borostyán kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint baktérium ellenes, szövetösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló és bőrnyugtató összetevő. A Dermaxime szerint a borostyán élénkíti a vérkeringést, tonizálja és feszesíti a bőrt, valamint segíti a méreganyagok távozását. Ezen tulajdonságai miatt sokszor találkozhatunk az összetevővel cellulitisz elleni krémekben. Paula Begoun összességében mint kerülendő összetevőt jellemzi a borostyánkivonatot, mivel irritációt okozhat, különösen, ha a használója allergiás, asztmás vagy atópiás dermatitisben szenved.

Másnéven ázsiai gázló, ami jól ismert sebgyógyulást segítő, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatásáról.  Részletesebb leírást itt találsz >>

A mezei zsurló levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, összehúzó, nyugtató és bőrpuhító hatású összetevő. Mivel magas a tannin, alkaloid és nikotin tartalma, Paula  Begoun szerint a bőrre irritáló hatással lehet. Az összetevő pozitívuma, hogy antioxidáns tulajdonsága is van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.