Eveline Cosmetics

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rege, Módosítva: 2018. augusztus 14.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1490 Ft

Háromlépcsős formázó kúra.

- Redukálja a zsírszöveteket, karcsúsítja és formázza a derék vonalait.

- Megemeli a feneket és láthatóan korrigálja a formáját.

- Jelentősen csökkenti a cellulitot és javítja a bőr feszességét, rugalmasságát.

Aktív összetevők:

Thermo Fat Burner- eltávolítja az elraktározott lipideket. Felmelegíti a bőrt, aminek köszönhetően a hatóanyagok gyorsan behatolnak a bőrbe, maximálisan gyorsítva a zsírszövetek redukálását.
MDL komplex - kisimítja a bőr egyenetlenségeit, javítja a bőr rugalmasságát és feszességét.
Koffein- stimulálja a metabolizmust, égeti a zsírsejteket.
Repkény és zsurló kivonat - elősegíti a kollagén és elasztin termelést.
Laminaria alga - gazdag ásványi sókban, mélyen hidratál, csillapít és eltávolítja a toxinokat a szövetekből, ráadásul erősíti a bőrt.

Ár: 1490 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
hidasia

2016. április 25.

Rendszeresen sportolok de vannak olyan területek, ahol a bőröm nem feszes és néhol még narancsbőr is kialakult. Ez a krém megoldást nyújtott erre a problémára. 2-3 héten belül napi kenegetéssel rettentően látványos!!
Igaz, hogy csak akkor kenem be magam ha van 10-15 percem szenvedni, mert elsőre meleg, majd a melegtől már hideg érzet és libabőr futkároz rajtam, a felkenés után pár másodperccel, de megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

Milnie

2016. január 18.

Hát ez az izzó pokol. De sebaj. Felkenem a fenék, comb, has, derék, felkar területekre, és már izzik is a bőröm. Szó szerint. Télen szoktam szimplán edzés nélkül is használni (ha fázom :)), vagy ha biciklire ülök, mert önmagában is melegit vagy fél órán át. Ha még mozgok is hozzá valamit (pl biciklizek vagy futok) akkor meg pláne, igazi bemelegitőkrém, ha úgy nézzük.
Egyébként nyáron nem birom elviselni a hőséget, amit okoz, ezért a hűsitő barátnőjét szoktam venni.
Mindkettőt izzasztó neoprén nadrág alá kenem, egy óra mozgás után csatakosan áll a viz rajtam (nyilván a felesleges vizet viszi ki, de iszom is eleget utána). A krém a nyirokkeringés élénkiti, a bőr tónusát jelentősen javitja nálam, a narancsbőrt, karfiolt pedig csökkenti. Nyilván nem csodaszer és aki ezt keni magára, de közben csokit eszik, nem lesz hatása.
A hasonló krémek közül a leghatásosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

A hasonló krémek közül a leghatásosabb.

mimmike

2015. július 15.

A napokban kezdtem el használni. Míg a Slim Extreme 3D Thermo Active Slimming Serum kiégeti belőlem a lelket is, addig ennek semmilyen melegítő, égető hatását nem érzek. Ezt nem nagyon értem, mert itt mindenki arról számol be, hogy mennyire fel tud tüzelni. :) Abban nem bízom, hogy a narancsbőrt eltűnteti, az már túl szép lenne. Viszont a bőrőm már néhány használat után is puhább, hidratáltabb. Ugyanezt tapasztaltam a fent említett krémnél is. Na de erre sok más, olcsóbb testápoló is képes, szóval egyelőre 4*. Később ápdételek, amennyiben csoda történik a testemmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 15.

tulipánfa

2015. július 12.

Esténként használom zuhanyozás után, az első pár alkalommal nagyon égetett, most már éppen hogy érzem. A narancsbőrön nem tudom mennyit segített maga a termék, mert edzek is mellette, de az biztos, hogy nagyon sima és puha lesz tőle a bőr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

aalexaa

2015. április 28.

Régóta vágytam rá, és most, ahogy a húsvéti nyüzsi után újra visszatértem a diétához és a sporthoz, beszereztem. Az illata nagyon nem tetszik, rohadó szaloncukorra emlékeztet, de legalább nem túl erős. Reggel és este használom. Esténként, zuhanyzás után iszonyúan melegít, komolyan nem hittem el, hogy ennyire durva, de mégis:D Nem elviselhetetlen, de számomra mindenképpen kellemetlen. Abban a bő 20 percben, amíg fűt, ki kell állnom az erkélyre, mert megőrülök tőle:D Viszont reggel, ha nem zuhanyzás után, csak simán kenem fel, éppen csak érzek valami kis meleget. Csodát nem várok tőle, csak annyit, hogy rásegítsen a diétára és a sportra. Egyelőre nagyon puha és feszes tőle a bőröm, de bővebben csak később tudok nyilatkozni. Addig 4-es, ha beváltja a reményeket, megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

perectigris

2015. április 7.

Szerelmünk története:
Nem sportolok, nem diétázom, ellenben imádok enni-inni, és ez persze lassan meglátszik a fenekemen/combomon :D:( Legelőször akciósan vettem meg ezt a terméket, gondoltam ártani nem árthat, hátha használ! Az első időkben a használata után tényleg olyan volt, mintha ráültem volna egy kályhára, de teljesen kibírható volt. Zuhanyzás után és felöltözve vagy takaró alá bújva még erősebb a melegedés. A hatását napi 1-2 használattal már egy hét után látni, mind centiben (nem kell túl sokra számítani, de a változás szemmel látható) mind a narancsbőr eltűnésében. Nem szóltam a barátomnak a kis csodaszeremről, mégis észrevette, és ámult a változáson. Ismétlem, nem csináltam semmit, csak ezt a krémet masszírozgattam a bőrömbe reggel és este zuhanyzás után. Hosszabb távú használattal a melegítő hatása egyre inkább enyhült, végül már semmit nem éreztem belőle, de a feszesítés megmaradt. Már a 2. tubust használom, és van, hogy hetekig eszembe se jut, ám ha visszatérek hozzá, mindig hozza a kívánt eredményt.
Összefoglalva: jó az illata, könnyű eloszlatni, gyorsan beszívódik. A hatása meglepően jó, senki ne várja, hogy ledob tőle 5 kilót, de határozottan észrevehető, és sportolás nélkül egészen elképesztő a változás. A célterületeken alkalmazva hónapokra elegendő kiszerelés. Ezeket figyelembe véve megéri a teljes árát. 5 csillag!

Legközelebb valószínűleg kipróbálom valamelyik hasonló társát a márkától, de ezt is újra fogom még venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 7.

Szerelmünk története:

Thimeee

2015. március 24.

Nagyon jól feszesít, kellemes tapintású lesz a bőr. A melegség először furcsa volt, de meg lehet szokni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 24.

Mandel

2015. március 19.

Barátnőm ajánlására megvettem...., én ezt, a parabénmentes, termoaktív szérumot választottam. Tusolás után kentem fel a combomra, hasamra. Nem éreztem égetést, csak kellemes meleget, azt is viszonylag rövid ideig (kb. 15 perc). A tekercselést még nem próbáltam, nekem kicsit macerásnak tűnik. Akik tekercselnek hogyan rögzítik a fóliát? Azt hiszem maradok a számomra egyszerűbb megoldásnál, neoprén öv a derakamra.....suttty fel, sport után sutty le.

Update: Ha fürdés közben átdörzsölöm a combomat bőrradírral - masszázskesztyüvel, talán jobban hat, de még így sem éreztem égető érzést.... nem is értem másokat hogy tud annyira égetni, hogy szinte elviselhetetlen (???). Nem vagyunk egyformák.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 19.

Dézi

2015. március 18.

Egy tubussal használtam el belőle, de elég is volt... Az igaz, hogy a narancsbőrt eltünteti, de olyan elviselhetetlenül maró, égő érzés a bőrön, hogy nem tudtam eldönteni normális -e vagy allergiás vagyok rá... Megpróbáltam vízzel lemosni, de még rosszabb lett. Pontosan olyan érzés, mintha tetoválnának... sőt rosszabb. Nekem ez nem éri meg a szenvedést, így azóta sem vettem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 18.

Kac

2015. január 22.

Nagyon durván égeti a bőröm, annyira, hogy nem bírom ki. Pedig eléggé magas a fájdalomküszöböm,de ez... valami pokoli. Edzés közben betekercselve még csak-csak, de zuhanyozás után felkenve... A max. negyed óra volt,utána rohantam tusolni, persze még rosszabb lett a zuhanyozás alatt,de utána csak picit melegített,már nem égetett. Amúgy bízom benne,hogy megszokom, bár hófehér, extra száraz és érzékeny a bőröm,így lehet,hogy le kellene állnom vele. :( A hatását már most látom a popómon, de meg is fizetek érte rendesen... :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

Borostyán kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint baktérium ellenes, szövetösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló és bőrnyugtató összetevő. A Dermaxime szerint a borostyán élénkíti a vérkeringést, tonizálja és feszesíti a bőrt, valamint segíti a méreganyagok távozását. Ezen tulajdonságai miatt sokszor találkozhatunk az összetevővel cellulitisz elleni krémekben. Paula Begoun összességében mint kerülendő összetevőt jellemzi a borostyánkivonatot, mivel irritációt okozhat, különösen, ha a használója allergiás, asztmás vagy atópiás dermatitisben szenved.

Másnéven ázsiai gázló, ami jól ismert sebgyógyulást segítő, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatásáról.  Részletesebb leírást itt találsz >>

A mezei zsurló levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, összehúzó, nyugtató és bőrpuhító hatású összetevő. Mivel magas a tannin, alkaloid és nikotin tartalma, Paula  Begoun szerint a bőrre irritáló hatással lehet. Az összetevő pozitívuma, hogy antioxidáns tulajdonsága is van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.