Eveline Cosmetics

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rege, Módosítva: 2018. augusztus 14.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1490 Ft

Háromlépcsős formázó kúra.

- Redukálja a zsírszöveteket, karcsúsítja és formázza a derék vonalait.

- Megemeli a feneket és láthatóan korrigálja a formáját.

- Jelentősen csökkenti a cellulitot és javítja a bőr feszességét, rugalmasságát.

Aktív összetevők:

Thermo Fat Burner- eltávolítja az elraktározott lipideket. Felmelegíti a bőrt, aminek köszönhetően a hatóanyagok gyorsan behatolnak a bőrbe, maximálisan gyorsítva a zsírszövetek redukálását.
MDL komplex - kisimítja a bőr egyenetlenségeit, javítja a bőr rugalmasságát és feszességét.
Koffein- stimulálja a metabolizmust, égeti a zsírsejteket.
Repkény és zsurló kivonat - elősegíti a kollagén és elasztin termelést.
Laminaria alga - gazdag ásványi sókban, mélyen hidratál, csillapít és eltávolítja a toxinokat a szövetekből, ráadásul erősíti a bőrt.

Ár: 1490 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Zsanka84

2014. június 17.

Imádom, imádom, imádom :) Ez tuti egy csodaszer, szépen simul a bőröm tőle, már a férjem is megjegyezte, hogy kisebb lett a fenekem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 17.

Marcsus

2014. május 31.

Mivel úgy hallottam, hogy a testünk könnyen hozzászokhat bizonyos krémekhez, amik így veszítenek a hatásukból, ezért vettem meg ezt a sima piros tubusos Eveline krém helyett, mivel azzal kapcsolatban jók voltak a tapasztalataim, gondoltam egy márka, egy minőség, és nem is tévedtem. Ami ebben a krémben pozitívabb, hogy zselé állagú, sokkal könnyebb eloszlatni, szétkenni, mint a másikat. Ráadásul a másiknál, mikor a vége felé jártam a krémnek, kénytelen voltam szétvagdosni a tubust, mert egyszerűen nem tudtam sehogy sem kinyomni a krémet a kezembe. Ennek is bizsergető, melengető az utóhatása, de korántsem olyan erős, mint a másiké, és nem is tart sokáig. Én nem ezzel akarok fogyni, edzek mellette, és rendeltetésszerűen, naponta 2x használom. A narancsbőröm valóban csökkent, amióta ezzel kenem magam, igaz még így is akad, de sokkal kevesebb, mint eleinte. Az árát sokallom, főleg mert maximum 2-3 hétig elég egy tubusnyi, de elhasználom, aztán majd egyszer újraveszem, addig meg kísérletezem mással.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 31.

masnis

2014. április 24.

A hosszútávú hatásnak még jár egy update, de rövid távon kifejezetten elégedett vagyok ezzel a testápolóval. Egy impulzusvásárlás eredménye volt, szóval nem néztem krémmániás véleményeket vagy összetevőket, csak az árcédulát és az akció feliratot a Rossmannban. Úgy voltam vele, hogyha már ilyen kitartóan sportolok lassan egy éve, akkor megérdemlem, és majd meglátjuk, használ-e. Csodát nem várok tőle, futás és torna után mintegy jutalom gyanánt viszont mindig bekenem magam vele, plusz hathatós segítség kávé helyett a késő esti tanulásokhoz, mert nem hagy elaludni. (itt szögezném le, hogy a csípés és nem az elenyésző koffeintartalom miatt) Kellemesen bizserget és melegít, de távolról sem az az elviselhetetlen fájdalom, amit a yamunás masszázsolajjal való rövid és viharos viszonyom alatt tapasztaltam. Az összetétele meglepett, nagyon jó, én sokkal rosszabbra (illetve hosszabbra) számítottam és tényleg a hatóanyagok vannak elöl. Az állagát is szeretem, mintha finom illatú gyümölcskocsonyával kenegetném magam. Bár még akciósan is picit több, mint ezer forintért vettem, így tartottam tőle, hogy nem fogom maradéktalanul szeretni és megbánom majd, de nem így történt. Egyelőre lelkesen használgatom, nem kell sok, így sokáig ki fog tartani, aztán majd meglátom, hogy csak szalmaláng vagy nagy szerelem. Az utóbbira tippelek. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 24.

lengyel.biank

2014. április 12.

Már a tubus 3/4-ét elhasználtam, így már van véleményem róla. Az első alkalmakkor eléggé égetett, de ez a hatása fokozatosan csökkent. Én úgy használom majd zuhanyzás után felkenem, és ráveszek egy thermo gatyát. Már viszonylag látom a változást. Reggelre nagyon szép simává és puhává teszi a bőröm a forró zuhany ellenére. Az illata remek, és hamar be is szívódik. Szóval én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 12.

pilluska

2014. március 31.

A sok pozitív vélemény miatt vettem meg, bár nekem karcsúsításra nincs szükségem, de a narancsbőr nálam is megjelent.. Az első alkalommal egyáltalán nem éreztem semmit, aztán én is egy jó forróvizes tusolás után kentem fel, ahogy ti is írtátok. Na így már éget mint a fene! :D
Az illata csodás, azt hogy mennyire hatásos még nem tudom, pár hét múlva leírom, hogy mennyire votl nekem hatásos a narancsbőr elleni küzdelemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 31.

OAdrienn

2014. március 27.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, mert egy kis feszesítésre vágytam és arra, hogy a hidegben egy kis plusz melegséget okozzon :) Csalódnom kellett, mert az első 1-2 alkalommal éreztem csak a melegítő hatást, utána semmi. Mindennapi használata mellett sem vettem észre semmilyen feszesítő hatást, bár szerintem ezt egyik ilyen jellegű terméktől sem fogjuk megkapni.
Nekem nem szívódott fel gyorsan és egy furcsa réteget hagyott a bőrömön. Abszolút nem sikerült megbarátkoznom ezzel a zselés állaggal. Inkább maradok a testmozgásnál, az tuti hatásos, ezeket a krémeket pedig messzire elkerülöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 27.

Zsuzsi216

2014. február 17.

Akciósan vettem a Rossmann-ban. Fürdés után érdemes használni, ahogy a többiek is írták. Akkor melegít rendesen. Szerintem rendszeresen használva hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 17.

kisszokebarbie

2014. február 7.

uristeeeen edzetem vele egy órát. nagyon durva :D fürdeni ne menjetek el benne használata után :D elég gyilkos, remélem annyira hasznos amennyire éget :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 7.

jns.melinda

2014. január 24.

Pár napja vettem az rossmannos akció keretében és eddig nekem tetszik. Magamra nézve meg is fejtettem a fűt-nem fűt kérdést. Közvetlen fürdés után felkenve a meleg bőrbe, na akkor éget, de ha pl. reggel vagy torna után kenem fel, akkor alig vmi. Szerintem ennek meleg bőr kell, hogy ki legyenek tágulva a pórusok és hasson. Nagyon sima, puha tőle a bőröm, a többit meg majd meglátjuk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.

porcelánnyúl

2014. január 11.

A zöld testvére is megvan, de sohasem használtam, tehát csak az itteni vélemények hatására vettem meg kisebb hezitálás után, ugyanis nem tudtam eldönteni hogy ez, vagy az erre nagyon hasonlító társa kerüljön-e inkább a kosaramba.Alapvetően nincs narancsbőröm, de úgy vettem észre, hogy nagyon nem ártana feszesítenem az altestemen.

Fürdés előtt, az imént kentem fel magamra. Fóliával együtt használom, a kezdeti finom meleg kezd átcsapni pokollá. Imádom.Legyen 5 pont.
Édes fájdalom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 11.

Édes fájdalom.

Borostyán kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint baktérium ellenes, szövetösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló és bőrnyugtató összetevő. A Dermaxime szerint a borostyán élénkíti a vérkeringést, tonizálja és feszesíti a bőrt, valamint segíti a méreganyagok távozását. Ezen tulajdonságai miatt sokszor találkozhatunk az összetevővel cellulitisz elleni krémekben. Paula Begoun összességében mint kerülendő összetevőt jellemzi a borostyánkivonatot, mivel irritációt okozhat, különösen, ha a használója allergiás, asztmás vagy atópiás dermatitisben szenved.

Másnéven ázsiai gázló, ami jól ismert sebgyógyulást segítő, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatásáról.  Részletesebb leírást itt találsz >>

A mezei zsurló levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, összehúzó, nyugtató és bőrpuhító hatású összetevő. Mivel magas a tannin, alkaloid és nikotin tartalma, Paula  Begoun szerint a bőrre irritáló hatással lehet. Az összetevő pozitívuma, hogy antioxidáns tulajdonsága is van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.