Eveline Cosmetics

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rege, Módosítva: 2018. augusztus 14.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1490 Ft

Háromlépcsős formázó kúra.

- Redukálja a zsírszöveteket, karcsúsítja és formázza a derék vonalait.

- Megemeli a feneket és láthatóan korrigálja a formáját.

- Jelentősen csökkenti a cellulitot és javítja a bőr feszességét, rugalmasságát.

Aktív összetevők:

Thermo Fat Burner- eltávolítja az elraktározott lipideket. Felmelegíti a bőrt, aminek köszönhetően a hatóanyagok gyorsan behatolnak a bőrbe, maximálisan gyorsítva a zsírszövetek redukálását.
MDL komplex - kisimítja a bőr egyenetlenségeit, javítja a bőr rugalmasságát és feszességét.
Koffein- stimulálja a metabolizmust, égeti a zsírsejteket.
Repkény és zsurló kivonat - elősegíti a kollagén és elasztin termelést.
Laminaria alga - gazdag ásványi sókban, mélyen hidratál, csillapít és eltávolítja a toxinokat a szövetekből, ráadásul erősíti a bőrt.

Ár: 1490 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
caarmaa

2013. április 28.

csúcsszuppppper!
már első használatot követően éreztem, hogy ez nagyon jó lesz nekem. érdekes módon nekem csak az első két használatkor volt nagyon fájdalmas a dolog, a 3.-tól kezdve már csak picit bizsergette a bőröm, de inkább kellemes, mint kellemetlen ez az érzés, úgyhogy tök jó!
szóval kb. 2,5 hete használom minden nap és a bőröm látványosan megfeszesedett. a narancsbőrrel sajnos mindig voltak problémáim, hiába fogytam, az sajna nem tűnt el. most már alig van pár mélyedés a popómon és a combomon, el sem hiszem!!! pedig nem is diétázom mellette.
karcsúsodtam is, ezt is észrevettem, de sajnos nem mértem le az előtte állapotot, így nem tudom mennyit, de határozottan érzem a ruháimon.
csodaszer és ahhoz képest abszolút nem drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 28.

csúcsszuppppper!
csodaszer és ahhoz képest abszolút nem drága.

Babus92

2013. április 12.

Nekem már fájdalmasan éget, a hűtőssel használom felváltva, három hete, napi min 2x, plusz a tusfürdőt, és egy kicsit se karcsúsodtam, pedig heti 3x1 órát edzem. Jó, h melegit, cs még a hatást nem látom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.

zsofi91

2013. április 11.

Én meg voltam vele elégedve. Igaz, hogy tornáztam is mellette (mert önmagában ne várjunk csodát tőle), de nekem használt. Puhább lett a bőröm és karcsúbb a combom és a derekam is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

krémlulu

2013. április 10.

Alig vártam hogy megvegyem ezt a krémet, és most pont le van értékelve a Rossmannban (999 Ft), egyértelműen lecsaptam rá. Ma használtam először, nagyon kellemesen 'éget', nyilván egy alkalomtól nem fogytam centiket, de azért bizakodó vagyok :) Az egyetlen ami miatt csak 4 csillagot kap egyenlőre az az hogy kicsit mintha viszketett volna a hasam tőle az elején.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 10.

Gwen

2013. április 6.

A kedvenc narancsbőr elleni krémem. Mert nem egyből issza be a bőr, hanem be kell masszírozni, és akkor hatásos, ha masszírozgatom a bőrömbe, jó erősen, megfeszített ujjakkal, úgy hogy fájjon.-muszáj,mert a zsír réteget ekkor töröm fel egy kicsit, ami javít a narancsbőröm állagán. A combomra szoktam főként használni. Csak felkenés után nem tanácsos hamar megfürödni, különben kiugrasz a fürdővízből annyira égeti a bőröd :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 6.

lavender

2013. április 6.

Most használtam el az első tubust, és nagyon meg vagyok elégedve. Centiket nem mértem, de érezhetően feszesebb lett tőle a combom, a fenekem és a hasam is, még az égető érzést is megérte. Újraveszem. :) 4 pont az illata miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

k.zsofi87

2013. április 1.

Nem használtam még ezen kívül más narancsbőr elleni kencét, de meg kell mondjam, hogy ez tényleg hatásos! Már a második tubust kezdtem el használni, sajnos elég hamar elfogyott, kb. 3 hét alatt, de ennyi idő elég volt ahhoz hogy látható legyen a változás (már pár nap után), így vettem még egyet! Fürdés után szoktam bekenni a fenekem és a combom, első alkalommal azt hittem meghalok, annyira égetett kb. 40 percen keresztül, azóta csak kellemesen melegít. Nagyon gyorsan beszívódik, nem marad ragacsos érzet, és az illata is nagyon tetszik! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

rexike

2013. március 22.

Valóban használ, nyilván nemcentiméterekben mérhető változásról van szó, de szebb, feszesebb lett a bőröm. Meg vagyok elégedve vele. A melegséget én is csak zuhany után éreztem kb 15percig, nem vészes, kibírható szinten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

Lillus

2013. március 21.

Nem értem miért zuhanyzás után lehet érezni, de tényleg így éreztem először a kellemes forróságot! Napközben semmi, ezzel csak az a bajom, hogy általában edzés után szoktam zuhanyozni...így egy picit érdekes a helyzet. Úgy szerettem volna, ha edzés közben érzem, hogy hat.. emiatt levonok egy csillagot. 2 nap használata után érezhető a változás, sokkal rugalmasabb és feszesebb a bőröm. Alapjában véve nagyon jó kis krém/zselé.

Update: Tekercseléssel egyszerűen zseniális!! Így nem függ a zuhanyzástól sem..Bármikor kenem fel és tekercselem, éget és nagyon egyenletessé teszi a bőrfelszínt! Adom a +1 csillagot!!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 21.

bertamonika2

2013. március 11.

Valaki tudja mi a különbség ez a termék és a Slim Extreme 3D Thermo Active Slimming Serum között? Én vagy 5 percen keresztül olvasgattam, de azon kívül, hogy az egyik kb. 200 Ft-tal drágább, nem jöttem rá. Mondjuk én a másikat vettem meg, de remélem az is jó lesz. Még a kommentekben is hasonlókat írnak.
Mondjuk a zöld flakonosból is van ugyanígy két féle, ott talán annyi a különbség, hogy 2 hét és 4 hét a látványos eredmény.
És még annyit, hogy aki használja a zöldet és a pirosat is, az hogyan? A piros csak edzés előtt, vagy reggel az egyik, este a másik? Vagy fölös a kettő?
Bocsánat, hogy nem véleményeztem, csak kérdeztem, de úgy gondolom itt sok tapasztalat van, és tudtok segíteni! Köszi

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

Borostyán kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint baktérium ellenes, szövetösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló és bőrnyugtató összetevő. A Dermaxime szerint a borostyán élénkíti a vérkeringést, tonizálja és feszesíti a bőrt, valamint segíti a méreganyagok távozását. Ezen tulajdonságai miatt sokszor találkozhatunk az összetevővel cellulitisz elleni krémekben. Paula Begoun összességében mint kerülendő összetevőt jellemzi a borostyánkivonatot, mivel irritációt okozhat, különösen, ha a használója allergiás, asztmás vagy atópiás dermatitisben szenved.

Másnéven ázsiai gázló, ami jól ismert sebgyógyulást segítő, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatásáról.  Részletesebb leírást itt találsz >>

A mezei zsurló levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, összehúzó, nyugtató és bőrpuhító hatású összetevő. Mivel magas a tannin, alkaloid és nikotin tartalma, Paula  Begoun szerint a bőrre irritáló hatással lehet. Az összetevő pozitívuma, hogy antioxidáns tulajdonsága is van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.