Everyday Shea

Ár:   $9.99   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clara12, Módosítva: 2017. február 17.

Ár:   $9.99
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Testápolók

Nyugtató és hidratáló hatású finomítatlan Fair Trade sheavajat tartalmaz. Alkalmas az érzékeny bőrű gyerekek és felnőttek bőrének ápolására is.

Nem tesztelték állatokon, parabénmentes, illatmentes.

clara12

2017. március 11.

Nagyon könnyű, szinte vizes állagú krém. Sok hidratálást nem kell tőle várni, száraz bőrre nekem kevés, nyárra szerintem jó lenne, akkor amúgy sem tudom elviselni magamon a testápolót. Most leginkább nappali kézkrémnek használom, egy perc alatt beszívódik utána folytathatom a dolgom és annyi hidratálást nyújt amennyivel két kézmosás között kibírom, de estére azért más krémet választok. Nagy mennyiség, olcsón, szép összetevőkkel, tipikus shea illattal. Ha nem rendelős lenne biztosan újra venném, iHerb-ről nem rendelek gyakran, így valószínűleg másik nappali kézkrémet keresek helyette, de ha egyszer újra rendelek onnan biztosan teszek egyet a kosaramba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology