Duru

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2011. szeptember 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

scintilla

2017. január 2.

A legjobb illatú duru és olcsó, bár van nála olcsóbb, és az ugyanilyen jó. Nem egy szokványos szappan szerintem az állaga miatt, de nekem tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

haloittbarbi

2013. augusztus 16.

Én is 99.- forintos áron vettem meg a Rossmannban, igazából csak ezért figyeltem fel rá.
Az illata (szaga) nagyon nem tetszik nekem. A habzásával sincs gond, viszont engem nagyon szárít.
Semmiképpen sem venném újra, marad kézmosásra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

Semmiképpen sem venném újra, marad kézmosásra.

Pampilla

2013. augusztus 12.

Mától 99.- forintos akciós áron kapható a Rossmannban.Megyek is bevásárolok belőle,az illatuk is jó,én szekrénybe is szoktam rakni 1-2 darabot,mert kellemesen átveszik az illatát a ruhák,mégsem tolakodó. Egyébként ez egy nagyon régi szappanmárka,nem is tudom miért nem láttam meg eddig,talán lehet hogy nem is volt a Rossmannokban.De régen használtam és szerettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

hbscale

2013. július 13.

A véleményekben olvasottak alapján ez - a körömvirágossal ellentétben - alig habzik, de ennek ellenére biztos kipróbálom, főleg, mert az INCI-je jónak tűnik, és az aloét szeretem. Meg is adom neki előre az 5 pontot ! :)

Friss: Főleg az illata tetszik: nem az a tipikus női, nem tudom mihez hasonlítani, de n a g y o n frissítő vele zuhanyozni. Különösebben nem szárítja a bőrömet, és nem igazán habzik, de nem zavar. Szerintem betárazok belőle. 129 Ft egyébként a Rossmanban (DM-ben nem láttam belőle). 90 g. Marad az 5 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 13.

Kispitypang

2013. február 2.

Ma a szappanok véleményezésének a napja van :)
Imádom ezt a szappant! A Duru Herbal Care szappanok az egyetlenek, ez eddig általam próbáltak közül, amik nem szárítanak! Ez hatalmas pozitívum.
Ezen kívül pedig kellemes illatuk van, megfelelően tisztítanak. (Bár azt meg kell jegyeznem, hogy egy fokkal kevésbé, mint a baba szappan, ezért felváltva szoktam használni a babával.) A kiszerelése azt hiszem 90g, ami lehetne nagyobb is, nálam ezért sajnos cirka 2, 2 és fél hét alatt elfogy egy. Ezt nagyon sajnálom, azonban ennek ellenére akciósan megéri megvenni, ilyenkor a Rossmannban mindig ipari mennyiséget vásárlok belőle.
Értékelés: 5* - amíg gyártják biztos, hogy lesz belőle itthon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 2.

Ma a szappanok véleményezésének a napja van :)
Értékelés: 5* - amíg gyártják biztos, hogy lesz belőle itthon.

papupanni

2012. október 31.

Nekem tetszett, tipikus szappan... Sem kevesebbet, sem többen nem tud :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 31.

Nekem tetszett, tipikus szappan... Sem kevesebbet, sem többen nem tud :D

Blame

2012. május 5.

Nekem nincs bajom a habzásával és az illata pedig nagyon kellemes. Meg az ára is jó. :D Egyetlen egy bajom van csak, hogy mintha szárítaná a kezem. Bár csak picikét alig érezhetően.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 5.

Macska

2012. február 22.

Jó-jó, de alig habzik, így sajnos olyan érzésem van utána, mint ha nem is használtam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 22.

azursatellite

2011. június 11.

99Ft volt a Rossmannban, gondoltam teszek egy próbát, ugyanis elég jók az összetevői:)) Nem okozott csalódást, szerintem újravásárolom. No nem csodaszer, de a célnak tökéletesen megfelel. Normál bőröm van, mostanában rászoktam a szappanokra, csak azt használok és csak néha (ált.hetente 2x) igényli a bőröm a krémet (szőlőmagolajjal felturbózom:), és inkább csak a lábam. Az aloe veráson kívül van még körömvirágos meg kamillás. Az ár-érték arány verhetetlen ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 11.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice