Excipial

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cremeguy, Módosítva: 2018. december 20.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az Excipial Clean egy különösen bőrbarát tisztító komplexumot tartalmaz enyhe felületaktív anyagokkal. Gyengéden és hatásosan, súrolószer nélkül tisztítja a kezeket a szennyeződésektől.

• Gyengéd tisztítás száraz és tönkrement kezekre
  • Eltávolítja az enyhe és közepes mértékű szennyeződéseket súrolószer nélkül
  • Bőrbarát tisztító komplexum enyhe felületaktív anyagokkal
  • Megvédi a bőr természetes pH-értékét
  • Színezék- és illatanyagmentes

cremeguy

2019. május 1.

Hidegekcémám van, ez nagyjából annyit tesz, hogy a kezeim télen irgalmatlan mértékben kiszáradnak, kivörösödnek, és kirepedeznek. Korábban már használtam a márka Repair krémjét, amely részben segített, de önmagában nem eléggé. Interneten olvastam, hogy a túl erős szappanok lehetnek a baj okai, ezért meglátva a gyenge felületaktív anyagok, és különösen bőrbarát tisztítás ígéretét, kipróbáltam. Azt kell mondjam, van igazság benne, majdhogynem drámai mértékű javulás történt, amióta ezt a terméket használom. Az ára borzalmasan sok, de 500 ml-es kiszerelés, és az adagolója csak a szükséges kevés mennyiséget adja, így talán egy télre kitart. (Frissítés: rendszeres használat mellett elég volt a téli hónapokra egy dobozzal.) Valóban illatanyag mentes, emiatt kibírható mértékben kellemetlen szaga van.
Tanulság az egészből, ha valakinek hasonló problémája van, és soknak tartja ezt az árat, keressen valami tényleg kímélő szappant (SLES és hasonlókat felejtsük el), én is próbáltam, de sajnos nem találtam, és ha fogok akkor váltok. Addig inkább 7000 Ft, mint 4 hónap kivörösödött, fájó kezek. Igehirdetés gyanánt kap 5 csillagot, de az ára miatt 4 lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

Hidratálók: Sorbitol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1